U 2094 CHEMOPUR RW 1SCH - miešanie na zákazku
U 2094 CHEMOPUR RW 1SCH - miešanie na zákazku

Značka: Chemolak

149,90 €s DPH

124,92 €bez DPH

U 2094 CHEMOPUR RW 1SCH - miešanie na zákazku
Zatvoriť

U 2094 CHEMOPUR RW 1SCH - miešanie na zákazku

Značka: Chemolak

Kód produktu: VAR-C01117

U 2094 CHEMOPUR RW 1SCH - miešanie na zákazku

U 2094 sa používa ako základný aj vrchný matný resp. polomatný náter na oceľové konštrukcie, betónové podlahy, opravy oceľových konštrukcií, železničných vagónov a inej dopravnej techniky tam, kde je potrebné zabezpečiť primeranú funkčnosť a poveternostnú odolnosť v koróznom prostredí C4 – C5…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (2)

149,90 €s DPH

124,92 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline zajtra
U vás pozajtra

+
-

Myslite aj na pomôcky

Zatiaľ žiadne produkty.

Popis produktu

U 2094 CHEMOPUR RW 1SCHfarba polyuretánová dvojzložková jednovrstvová

Popis
Disperzia pigmentov a plnidiel v roztoku akrylátovej živice a organických rozpúšťadlách s prídavkom aditív.

Použitie
U 2094 sa používa ako základný aj vrchný matný resp. polomatný náter na oceľové konštrukcie, opravy oceľových konštrukcií, železničných vagónov a inej dopravnej techniky tam, kde je potrebné zabezpečiť primeranú funkčnosť a poveternostnú odolnosť v koróznom prostredí C4 – C5.

Túto farbu miešame podľa RAL vzorkovníka na objednávku. Zavolajte nám a pripravíme Vám cenovú ponuku

Farebný odtieň
podľa farebnej vzorkovnice STN 67 3076, RAL alebo podľa vzoru odberateľa

Riedidlo

U 6051

Tužidlo

U 7081

Pomer tuženia

5 dielov U 2094 : 1 diel U 7081 (hmotnostný)

Výdatnosť:

8 m2 /l pri hrúbke 60 nm 

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

5.0

z 5 hviezdičiek

1 hodnotenie

100% zákazníkov odporúča

Pomôžte ostatným a ohodnoďte tento produkt
Napísať hodnotenie
5
(1 hodnotenie)
4
(0 hodnotení)
3
(0 hodnotení)
2
(0 hodnotení)
1
(0 hodnotení)
Obrázky od zákazníkov

1 hodnotenie
Dušan Kráľ

19. október 2021

Chcem sa poďakovať za profesionálny prístup Vašej spoločnosti pri plnení našej požiadavky na maľovanie čiar v hale - logistického layoutu nových výrobných priestorov našej spoločnosti. Nakoľko značenie prebiehalo už počas výrobných a sťahovacích aktivít, chcem vyzdvihnúť hlavne proaktívnu komunikáciiu Vašich pracovníkov s našimi, tak aby bol čo najmenej ovplyvňovaný náš výrobný a sťahovací proces. Maľovanie čiar bolo vykonané podľa časového harmonogramu načas a v požadovanej kvalite. Taktiež sme boli veľmi spokojní s urobením finálneho poriadku Vašimi ľuďmi po vykonaní značkovacích prác. Za zmienku stojí aj skutočnosť, že pozitívne vnímame Vašu prítomnosť ako majiteľa spoločnosti u nás v prvý deň vykonávania prác. V prípade ďalšej našej potreby realizovať obnovu resp. vytvorenie značenia čiarami nových layoutov vieme na koho sa obrátiť. S pozdravom,...

  • Odporúčam tento eshop
Pomohla vám táto recenzia?
Odporúča
produkt

O značke Chemolak

Cieľom dnešného CHEMOLAKU je neustále zlepšovanie kvality a spektra ponúkaného sortimentu. V neposlednej rade starostlivosť o životné prostredie a dosiahnutie vysoko profesionálnej úrovne vyrábaných a balených produktov. Zavádzaním progresívnych foriem výroby, modernizáciou technologických postupov, rastom profesionality pracovníkov sa radí Chemolak medzi špičkové podniky v Európe.

 

Svedčí o tom aj úspešnosť v mnohých oblastiach a získanie viacerých ocenení na medzinárodných veľtrhoch a výstavách. Vzhľadom na charakter výroby a geografickú polohu spoločnosti je zabezpečovanie ochrany životného prostredia jedným zo strategických smerov rozvoja spoločnosti. Z nástupom novej legislatívy REACH sa firma zásadným spôsobom začala venovať postupnej ekologizácii sortimentu a hlavne znižovaniu prchavých organických látok (VOC) vo výrobkoch. Budovaním vlastnej siete predajní a distribučnou logistikou si spoločnosť neustále udržuje popredné miesto na trhu s dekoratívnymi náterovými látkami.

 

Potvrdzujú to v neposlednej rade aj nové exportné teritóriá a záujem zahraničných odberateľov o naše produkty. V priemyselnom segmente sa zabezpečujú stále ambicióznejšie požiadavky spotrebiteľov v oblasti povrchových úprav ako je stavebníctvo, strojárstvo, dopravná technika a cestná infraštruktúra, konštruktérstvo, energetika, nábytkárstvo a drevospracujúci priemysel. Produkcia je určená pre domáci ako aj pre náročné zahraničné trhy. CHEMOLAK a.s. je dnes progresívnym, moderným výrobcom náterových látok, lepidiel a živíc, ktorý vychádza z 130-ročných skúseností, vývoja a najnovších poznatkov vedy.

 

CHEMOLAK sa stal flexibilným a spoľahlivým dodávateľom kvalitných náterových látok so širokým servisom služieb, odborným poradenstvom a dynamicky sa rozvíjajúcimi službami.

Všetky varianty produktu (2) U 2094 CHEMOPUR RW 1SCH - miešanie na zákazku

79,90 € - 149,90 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
3,5 l miešanie C00879 3,5 l miešanie
C00879
skladom 79,90 € skladom 79,90 €
+
-
10 kg miešanie C01118 10 kg miešanie
C01118
skladom 149,90 € skladom 149,90 €
+
-