Primalex - farba na okná
Primalex - farba na okná

Značka: PRIMALEX

18,46 €s DPH

15,38 €bez DPH

Primalex - farba na okná
Zatvoriť

Primalex - farba na okná

Značka: PRIMALEX

Kód produktu: VAR-K001605

Primalex - farba na okná

Primalex FARBA NA OKNÁ je lesklý email určený na vrchné nátery dreva a kovov určených pre vonkajšie aj vnútorné prostredie. Primalex FARBA NA OKNÁ má veľmi dobrú kryciu schopnosť, vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom, je tvrdý a pritom veľmi pružný.VÝDATNOSŤ: 18,5 m2/ l v jednej vrstve podľa…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

18,46 €s DPH

15,38 €bez DPH

1-2 dni

Na predajni v Žiline zajtra
U vás pozajtra

+
-

Popis produktu

Primalex FARBA NA OKNÁ je lesklý email určený na vrchné nátery dreva a kovov určených pre vonkajšie aj vnútorné prostredie. Primalex FARBA NA OKNÁ má veľmi dobrú kryciu schopnosť, vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom, je tvrdý a pritom veľmi pružný.

VÝDATNOSŤ: 18,5 m? / l v jednej vrstve podľa typu povrchu a spôsobu aplikácie.

DOBA SCHNUTIA: Pri teplote 23°C: zasychanie proti prachu 5 hodín, úplné zaschnutie 24 hodín. Možnosť opätovného náteru pri teplote 23°C: po 24 hodinách.

PRÍPRAVA PODKLADU :

Príprava podkladu - drevo: Povrch dreva musí byť dokonale vybrúsený a zbavený prachu. Pre zvýšenie životnosti je vhodné ošetriť povrch impregnačným prostriedkom Primalex Napúšťadlo na drevo. Pre vnútorné prostredie doporučujeme impregnáciu napúšťacou fermežou.

Nerovnosti povrchu môžete vytmeliť Primalex Univerzálnym tmelom pod syntetické farby. Potom natrite povrch Primalex Základnou farbou na drevo syntetickou.

Príprava podkladu - kov: Kovové povrchy je potrebné zbaviť hrdze a očistiť od prípadnej mastnoty. Nerovnosti povrchu môžete vytmeliť Primalex Tmelom pod synetické farby. (efarby.sk)

Podklad natrite 1-2 vrstvami Primalex Základnou farbou antikoróznou syntetickou. Na takto upravené povrchy môžete nanášať Primalex Farbu na okná v 1-2 vrstvách, interval medzi jednotlivými nátermi je 24 hodín. Farbu pred aplikáciou dôkladne premiešajte.

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke PRIMALEX

Najobľúbenejší spomedzi rodiny Primalex je Primalex Polar, Primalex Plus alebo natónovaný Primalex Ceramic či Primalex Inspiro. Primalex je obľúbená náterová hmota s históriou už od roku 1968. V súčasnosti tvorí portfólio 150 výrobkov pod značkou Primalex, jedná sa o syntetické a vodou riediteľné farby určené na ochranu dreva a kovu do interiéru a exteriéru v najrôznejších farebných odtieňoch doplnený omietkami a penetráciami, čím sa Primalex stal komplexným dodávateľom farieb pre slovenský trh. 

Všetky varianty produktu (1) Primalex - farba na okná

18,46 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
0,75 l 1000 - biela
0,75 L K001605 0,75 l 1000 - biela
K001605
1-2 dni 18,46 € 1-2 dni 18,46 €
+
-