Primalex - základná farba na drevo
Primalex - základná farba na drevo

Značka: PRIMALEX

Primalex - základná farba na drevo
Zatvoriť

Primalex - základná farba na drevo

Značka: PRIMALEX

Kód produktu: VAR-K001685

Primalex - základná farba na drevo

Primalex ZÁKLADNÁ FARBA NA DREVO je určená na základné nátery drevených povrchov pre vonkajšie aj vnútorné prostredie. Náter má veľmi dobrú kryciu schopnosť, rýchlo schne a je veľmi dobre brúsiteľný. Nesteká ani na zvislých plochách. Používame ju na základné nátery dreva.Inšpirácia, zistíte ako…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (2)

1-2 dni

Na predajni v Žiline pozajtra
U vás vo štvrtok

+
-

Popis produktu

Primalex ZÁKLADNÁ FARBA NA DREVO je určená na základné nátery drevených povrchov pre vonkajšie aj vnútorné prostredie. Náter má veľmi dobrú kryciu schopnosť, rýchlo schne a je veľmi dobre brúsiteľný. Nesteká ani na zvislých plochách. Používame ju na základné nátery dreva. Farba sa dá nanášať aj ako medzivrstva na kovové povrchy natreté Primalex Základnou farbou antikoróznou.

VÝDATNOSŤ: 8-12 m?/ l v jednej vrstve podľa odtieňa, typu povrchu a spôsobu aplikácie.

DOBA SCHNUTIA: Pri teplote 23°C: zasychanie proti prachu 2 hodiny, úplné zaschnutie 12 hodín. Možnosť opätovného náteru pri teplote 23°C: po 12 hodinách.

PRÍPRAVA PODKLADU: Povrch dreva musí byť dokonale vybrúsený a zbavený prachu. Pre zvýšenie životnosti je vhodné ošetriť povrch impregnačným prostriedkom Primalex Napúšťadlo na drevo. Pre vnútorné prostredie odporúčame impregnáciu napúšťacou fermežou. Nerovnosti povrchu môžete vytmeliť Primalex Univerzálnym tmelom.Na takto upravené povrchy môžete nanášať Primalex Základnú farbu na drevo v 1-2 vrstvách, interval medzi jednotlivými vrstvami je 8-12 hodín. (efarby.sk)

Náter pred aplikáciou dôkladne premiešajte. Odporúčame aplikovať Základnú farbu na drevo v odtieni, ktorý sa najviac priblíži odtieňu vrchnej farby. Zaschnutý povrch základného náteru je vhodné prebrúsiť a po následnom očistení od prachu natrieť Primalex Vrchnou farbou syntetickou, alebo Primalex Farbou na okná syntetickou.

RIEDENIE: Neodporúča sa.

APLIKÁCIA: štetec, striekanie, valček

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke PRIMALEX

Najobľúbenejší spomedzi rodiny Primalex je Primalex Polar, Primalex Plus alebo natónovaný Primalex Ceramic či Primalex Inspiro. Primalex je obľúbená náterová hmota s históriou už od roku 1968. V súčasnosti tvorí portfólio 150 výrobkov pod značkou Primalex, jedná sa o syntetické a vodou riediteľné farby určené na ochranu dreva a kovu do interiéru a exteriéru v najrôznejších farebných odtieňoch doplnený omietkami a penetráciami, čím sa Primalex stal komplexným dodávateľom farieb pre slovenský trh. 

Všetky varianty produktu (2) Primalex - základná farba na drevo

11,90 € - 69,24 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
0,75 l 1000 - biela
0,75 L K001685 0,75 l 1000 - biela
K001685
1-2 dni 11,90 € 1-2 dni 11,90 €
+
-
1000 - biela 5 l
5 L K001686 1000 - biela 5 l
K001686
1-2 dni 69,24 € 1-2 dni 69,24 €
+
-