Tmel Primalex pod syntetické farby
Tmel Primalex pod syntetické farby

Značka: PRIMALEX

13,05 €s DPH

10,88 €bez DPH

Tmel Primalex pod syntetické farby
Zatvoriť

Tmel Primalex pod syntetické farby

Značka: PRIMALEX

Kód produktu: VAR-K004126

Tmel Primalex pod syntetické farby

Tmel je určený na vyrovnávanie nerovností drevených a kovových povrchov v exteriéri a interiéri. Je odolný voči vode, rýchloschnúci, tvrdý, brúsiteľný a veľmi dobre aplikovateľný. VÝDATNOSŤ5 m²/l v jednej vrstve (pri hrúbke vrstvy 0,2 mm).VÝDATNOSŤ5 m²/l v jednej vrstve (pri hrúbke vrstvy 0,2 mm)…

Zobraziť viac
balenie (1)

13,05 €s DPH

10,88 €bez DPH

1-2 dni

Na predajni v Žiline v utorok
U vás v stredu

+
-

Popis produktu

Tmel je určený na vyrovnávanie nerovností drevených a kovových povrchov v exteriéri a interiéri. Je odolný voči vode, rýchloschnúci, tvrdý, brúsiteľný a veľmi dobre aplikovateľný.

VÝDATNOSŤ
5 m²/l v jednej vrstve (pri hrúbke vrstvy 0,2 mm).

DOBA SCHNUTIA
Pri teplote 23°C: 2 hodiny (pri hrúbke vrstvy 0,2 mm).

Zbrúsenie, pri teplote 23°C: 2 hodiny (pri hrúbke vrstvy 0,2 mm).

PRÍPRAVA PODKLADU
Príprava podkladu - drevo: Na zvýšenie životnosti je vhodné ošetriť povrch impregnačným prostriedkom Primalex Napúšťadlo na drevo. Pre vnútorné prostredie odporúčame impregnáciu napúšťacou fermežou.

Príprava podkladu - kov: Kovové povrchy je potrebné zbaviť hrdze a očistiť od prípadnej mastnoty. Podklad natrite 1-2 vrstvami Primalex Základnou farbou antikoróznou, syntetickou.
Na takto upravené povrchy môžete nanášať Primalex Tmel pod syntetické farby v maximálnej hrúbke jednej vrstvy 0,2 mm. Po 2 hodinách je tmel brúsiteľný a po 4 hodinách je možné nanášať krycie vrchné syntetické farby Primalex.

Tmel je možné nanášať aj pod nitrokombinované nátery a to po 6 hodinách schnutia.


... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: PRIMALEX

O značke PRIMALEX

Najobľúbenejší spomedzi rodiny Primalex je Primalex Polar, Primalex Plus alebo natónovaný Primalex Ceramic či Primalex Inspiro. Primalex je obľúbená náterová hmota s históriou už od roku 1968. V súčasnosti tvorí portfólio 150 výrobkov pod značkou Primalex, jedná sa o syntetické a vodou riediteľné farby určené na ochranu dreva a kovu do interiéru a exteriéru v najrôznejších farebných odtieňoch doplnený omietkami a penetráciami, čím sa Primalex stal komplexným dodávateľom farieb pre slovenský trh. 

V prípade, že potrebujete konzultáciu ohľadom objednávky Primalexu, kontaktujte nášho kolegu tu: https://www.efarby.sk/pro/

Všetky varianty produktu (1) Tmel Primalex pod syntetické farby

13,05 €
Názov Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
0,5 kg 0,5 kg K004126 0,5 kg
K004126
1-2 dni 13,05 € 1-2 dni 13,05 €
+
-