Q-Therm - tepelnoizolačná stierkova hmota Q therm
Q-Therm - tepelnoizolačná stierkova hmota Q therm

Značka: Q-Therm

76,99 €s DPH

64,16 €bez DPH

Q-Therm - tepelnoizolačná stierkova hmota Q therm
Zatvoriť

Q-Therm - tepelnoizolačná stierkova hmota Q therm

Značka: Q-Therm

Kód produktu: VAR-GD0001

Q-Therm - tepelnoizolačná stierkova hmota Q therm

Ak si netrúfate svojpomocne aplikovať Qtherm, tak využite naše služby aplikačných technikov. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku a Qtherm prídeme profesionálne aplikovať. Z nášho pohľadu sme mali vždy skeptický pohľaď na termoizolačné farby a hmoty. Keď som však osobne držal v ruke kachličku, ktorá…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

76,99 €s DPH

64,16 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline zajtra
U vás v pondelok

+
-

Popis produktu

Z nášho pohľadu sme mali vždy skeptický pohľaď na termoizolačné farby a hmoty. Keď som však osobne držal v ruke kachličku, ktorá bola z polovice natretá 3 vrstvami stierkou qtherm, tak rozdiel som pocítil ihneď. Tam, kde bola kachlička holá, bola chladná. Naopak kde bola natretá stierkou qtherm, bola na pocit teplá. Rozhodli sme sa preto pridať tento produkt do ponuky efarby.sk, nakoľko by mohol byť riešením pre vznik tepelných mostov a následnému plesneniu stien.| Michal Fojcík *efarby.sk.

Stierka Q-THERM sa aplikuje stierkovaním alebo maľovaním . Do stierky je možné pridať čistú vodu a pri malých otáčkach stierku premiešať na konzistenciu vhodnú na nanášanie aj valčekom. Pri maľovaní sa odporúča použiť valček s krátkym vlasom. Stierka sa valčekom nanáša v troch vrstvách v hrúbke 0,5 až 1mm.

Ak si netrúfate svojpomocne aplikovať Qtherm, tak využite naše služby aplikačných technikov. Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku. Kontaktujte nás (infoZAVINACefarby.sk)

Vhodné pre domácnosti (byty, rodinné a panelové domy) i energetiku, teplárne, potrubné rozvody atd. Q-THERM pracuje na inom princípe ako ostatné zateplovacie systémy. Obsahuje mikroskopické vákuové guličky, ktoré spôsobujú odraz viac ako 80% vyprodukovaného tepla naspäť do miestnosti azabraňuje úniku a prestupu tepla z miestnosti.

Používa sa aj na zabránenie kondenzácií a plesní na stene z dôvodu, že odstraňuje príčiny vzniku (tepelné mosty). Q-Themr je vysoko kvalitná stierková hmota hustej konzistencie. Jej využitie je ideálne pri vnútornom zateplení obvodových stien bytov, domov z tehly aj z panelu, štítových stien, ktoré majú tendenciu k premŕzaniu, ako aj pre všetky objekty, ktoré sú nedostatočne tepelne izolované.

Zaisťuje zvýšenie úspory energie objektoch, ktoré sú periodicky a krátkodobo vykurované, ako napríklad v chatách, chalupách, kanceláriách, reštauráciách, hoteloch alebo bytoch. Zo skúseností užívateľov, ale aj z vykonaných skúšok vyplýva, že v závislosti od typu objektu je možné ušetriť na viac ako 30% vykurovacích nákladov. Technické merania boli robené v štátnych skúšobniach pri najhorších podmienkach a namerané parametre boli takéto:

Tepelný odpor:

zlepšenie o 24,9%,

zlepšenie súčiniteľa priestupu tepla o 13,7%. (Protokol o skúškach č.258/08, CENTRUM STAVEBNÉHO INŽINIERSTVA, a.s. pracovisko Zlín, K tehelně 304, 764 32 Zlín-Louky).

Využitie Q-THERM je vhodné aj v ohľade zabránenia kondenzácie povrchu stien, pretože zabraňuje tvorbe plesní, čo zvyšuje jeho vhodnosť použitia v miestnostiach s vysokou vlhkosťou. 

Ďalšie výhody: stena na dotyk teplá, dokonalá paropriepustnosť (dýchateľnosť), zlepšenie akustiky.

Aplikovaný výrobok znesie teplotu +150°C až -40°C bez straty deklarovaných vlastností. Q-Therm zabraňuje vzniku rosného bodu (miesto zrážania vzdušnej vlhkosti), ktorý je príčinou plesní. Svojou priepustnosťou pary je podobný omietke. Q-THERM je možné nanášať na akékoľvek upravené povrchy vrátane kovu a skla, teda na všetky miesta, na ktorých je potrebné zabrániť úniku tepla.

Spotreba: Obsah balenia: 5L vedro.

Spotreba stierky 1L na 1m2.kontaktujte nás, radi Vám zašleme cenový rozpočet pre Vaše projekty.

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

4.8

z 5 hviezdičiek

4 hodnotenia

100% zákazníkov odporúča

Pomôžte ostatným a ohodnoďte tento produkt
Napísať hodnotenie
5
(3 hodnotenia)
4
(1 hodnotenie)
3
(0 hodnotení)
2
(0 hodnotení)
1
(0 hodnotení)
4 hodnotenia
Michal Honko

19. apríl 2016

  • ze naozaj funguje
  • cena
Pomohla vám táto recenzia?
Odporúča
produkt
Anonýmný zákazník

10. január 2021

Anonýmný zákazník

16. máj 2018

Jaroslav Kyšeľa

31. marec 2016

  • Je to dobrý produkt,odporúčam.
  • Náročnejšia aplikácia
Pomohla vám táto recenzia?
Odporúča
produkt

Všetky varianty produktu (1) Q-Therm - tepelnoizolačná stierkova hmota Q therm

76,99 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
biela 5 l GD0001 biela 5 l
GD0001
skladom 76,99 € skladom 76,99 €
+
-