UNIGRUND - univerzálny základný náter pod omietky
UNIGRUND - univerzálny základný náter pod omietky

Značka: JUB

18,27 €s DPH

15,23 €bez DPH

UNIGRUND - univerzálny základný náter pod omietky
Zatvoriť

UNIGRUND - univerzálny základný náter pod omietky

Značka: JUB

Kód produktu: VAR-JB00006

UNIGRUND - univerzálny základný náter pod omietky

UNIGRUND je na natieranie všetkých druhov stenových podkladov – aj základných omietok fasádnych tepelnoizolačných systémov – pred nanášaním akrylátových, silikónových a silikátových dekoračných omietok. Spotreba: závisí od nasiakavosti podkladu, stačí jeden náter: 0,12 - 0,2 kg/m2

Zobraziť viac
balenie (3)

18,27 €s DPH

15,23 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline pozajtra
U vás v utorok

+
-

Popis produktu

UNIGRUND je vodná disperzia akrylátových spojív plnená s jemným kremičitým pieskom na natieranie všetkých druhov stenových podkladov – aj základných omietok fasádnych tepelnoizolačných systémov – pred nanášaním akrylátových, silikónových a silikátových dekoračných omietok.

Náter podfarbuje podklad a egalizuje jeho nasiakavosť, mierne zvyšuje jeho vodoodpudivosť a viaže naň prach a iné slabo prídržné častice, ktoré čistením nie je možné z akéhokoľvek dôvodu odstrániť. Predlžuje dobu spracovania nanesenej omietky a zlepšuje prídržnosť na veľmi hladkých podkladoch a málo nasiakavých podkladoch. 

Ako na to?

Výrobok pred použitím dobre premiešame a podľa potreby ho zriedime vodou do 5%. Množstvo, ktoré potrebujeme na natretie jednotlivých plôch, vypočítame na základe veľkosti týchto plôch a údajov o priemernej spotrebe, v špecifických prípadoch určíme spotrebu meraním na dostatočne veľkej skúšobnej ploche. 

Nanášame ho maliarskym štetcom vhodným na nanášanie disperzných náterov, môžeme použiť aj kožušinový, resp. textilný maliarsky valček s dlhým vlasom (dĺžka vlasu, resp. nití 18 až 20 mm; použiteľná je prírodná a umelá kožušina, resp. textílie z rôznych syntetických nití – polyamid, dralon, vestan, nylon, perlon alebo polyester), alebo striekaním v jednej vrstve.

Pri nanášaní valčekom používame vhodnú stieraciu mriežku. Jednotlivé stenové plochy natierame bez prestávok od jedného krajného rohu k druhému. Nedostupné plochy pre štandardný maliarsky valček s dlhým vlasom (kúty, rohy, žľaby, úzke ostenia a pod.) vždy upravujeme najskôr, pri tom si pomáhame vhodnými štetcami alebo pre dané podmienky vhodnými menšími maliarskymi valčekmi.

Spotreba: závisí od nasiakavosti podkladu, stačí jeden náter: 0,12 - 0,2 kg/m2

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: JUB

O značke JUB

Medzi najžiadanejšie farby skupiny JUB patrí Jupol. Jupol Classic, Jupol Gold alebo protiplesňový Jupol Citro. Farby Jupol patria medzinárodnej výrobe spoločnosti JUB s viac ako 130-ročnou tradíciou v oblasti výroby farieb, ktorú v súčasnosti tvorí desať dcérskych spoločností a pôsobí na šestnástich zahraničných trhoch.

Všetky varianty produktu (3) UNIGRUND - univerzálny základný náter pod omietky

11,03 € - 58,91 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
5 kg JB00006 5 kg
JB00006
skladom 18,27 € skladom 18,27 €
+
-
18 kg JB00007 18 kg
JB00007
skladom 58,91 € skladom 58,91 €
+
-
biely 2 kg JB00327 biely 2 kg
JB00327
skladom 11,03 € skladom 11,03 €
+
-