Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
MAGNETIC - magnetická farba na steny

MAGNETIC - magnetická farba na steny

Hodnotenie:
Značka:

Hlavnou funkciou farby Magnetic je magnetizmus. Namaľujete ju v 3 vrstvách na stenu a magnet na nej udrží kresby Vašich detičiek, odkazy, fotografie a iné. Vyrábaná je len v jednom, tmavo šedom odtieni. Môžete ju nechať ako finálnu vrstvu. Môžete ju premaľovať tabuľovou farbou Liitu alebo aj inou interiérovou farbou v akomkoľvek odtieni a na jej funkcii jej to neuberie.

Odporúčame Vám kliknite si tu na našu mikro-stránku, kde sa dozviete ako na to a získate aj kód, vďaka ktorému Vám dáme k farbe kriedy zdrama!

Ako podklad môžete použiť omietku, sadrokartón, drevotriesku, betón a iný, ideálne hladký povrch.
Potrebné sú minimálne 3 vrstvy magnetickej farby Magnetic. 1 liter farby vám vystačí na približne 1,5 m2 v troch vrstvách. Konkrétnu spotrebu Vám vypočíta naša kalkulačka spotreby, ktorá je pri každom produkte v našom eshope.
Farba sa neriedi, len ju pri natieraní častejšie premiešavajte.

Natierajte štetcom alebo valčekom.

Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
19,14 € bez DPH
22,97 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
sivá
Dostupnosť: skladom

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:
Dokúpte si aj:
Páska maskovacia maliarska Profi
5 odtieňov
1-2 dni
1,19 € 1,43 € s DPH
LIITU - čierna tabuľová farba na steny
1 odtieň
skladom
15,21 € 18,25 € s DPH

MAGNETIC - magnetická farba na steny

PRÍPRAVA:

Nenatierané povrchy:

Podklad musí byť čistý, suchý, odmastený, zbavený prachu. Trhliny a otvory vyplňte šlahaným alebo akrylovým tmelom pokiaľ je to potrebné. Natrite nenatretý povrch s napr. Varma primer-om.

 

Natierané povrchy:

Odstráňte odlupujúci sa náter. Tvrdý a lesklý povrch zmatnite aby bola zaručená čo najlepšia priľnavosť. Odstráňte prach po brúsení.

POUŽITIE:

Pred použitím a počas neho dôkladne premiešajte Magnetic. Farbu Magnetic natrite 3-krát pomocou krátkych ťahov valčekom alebo štetcom. Docieľte najhladší povrch ako je možné. Magnety držia najlepšie na hladkom povrchu.

Magnetic možno tiež aplikovať valcom a ihneď vyhladiť oceľovým hladidlom, aby sa dosiahlo veľmi hladkého povrchu. Nechajte natieraný povrch vyschnúť 24 hodín medzi nátermi.

Použite cca. 1 liter farby na cca. 1,5 m2 povrchu v troch vrstvách. Takáto aplikácia bude garantovať magnetický efekt. Ak chcete, konečná úprava môže byť vykonaná po 24 hodinách s Tikkurila vodouriediteľnou farbou určenej ako vrchný náter na vnútorné steny.