Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
MAGNETIC - magnetická farba na steny

MAGNETIC - magnetická farba na steny

Hodnotenie:
Značka:

Chcete priniesť do interiéru eleganciu, jedinečnosť alebo luxus? Nechcete používať tapety alebo drahého maliara? Taika prináša mnoho možností ako dosiahnuť finálny vzhľad povrchu. Prinášame postup ako si rôzne efekty na stene, napríklad patina alebo perleťovo strieborná/zlatá stena, urobiť sami. Viac sa dočítate tu v našom e-booku maliarske techniky dekoračnými farbami.

Hlavnou funkciou farby Magnetic je magnetizmus. Namaľujete ju v 3 vrstvách na stenu a magnet na nej udrží kresby Vašich detičiek, odkazy, fotografie a iné. Vyrábaná je len v jednom, tmavo šedom odtieni. Môžete ju nechať ako finálnu vrstvu. Môžete ju premaľovať tabuľovou farbou Liitu alebo aj inou interiérovou farbou v akomkoľvek odtieni a na jej funkcii jej to neuberie.

Odporúčame Vám kliknite si tu na našu mikro-stránku, kde sa dozviete ako na to a získate aj kód, vďaka ktorému Vám dáme k farbe kriedy zdrama!

Ako podklad môžete použiť omietku, sadrokartón, drevotriesku, betón a iný, ideálne hladký povrch.
Potrebné sú minimálne 3 vrstvy magnetickej farby Magnetic. 1 liter farby vám vystačí na približne 1,5 m2 v troch vrstvách. Konkrétnu spotrebu Vám vypočíta naša kalkulačka spotreby, ktorá je pri každom produkte v našom eshope.
Farba sa neriedi, len ju pri natieraní častejšie premiešavajte.

Natierajte štetcom alebo valčekom.

Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
17,78 € bez DPH
21,34 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
sivá
Dostupnosť: skladom

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:
Dokúpte si aj:
LIITU - čierna tabuľová farba na steny
1 odtieň
skladom
14,12 € 16,94 € s DPH
Páska maskovacia maliarska Profi
5 odtieňov
1-2 dni
1,76 € 2,11 € s DPH

MAGNETIC - magnetická farba na steny

PRÍPRAVA:

Nenatierané povrchy:

Podklad musí byť čistý, suchý, odmastený, zbavený prachu. Trhliny a otvory vyplňte šlahaným alebo akrylovým tmelom pokiaľ je to potrebné. Natrite nenatretý povrch s napr. Varma primer-om.

 

Natierané povrchy:

Odstráňte odlupujúci sa náter. Tvrdý a lesklý povrch zmatnite aby bola zaručená čo najlepšia priľnavosť. Odstráňte prach po brúsení.

POUŽITIE:

Pred použitím a počas neho dôkladne premiešajte Magnetic. Farbu Magnetic natrite 3-krát pomocou krátkych ťahov valčekom alebo štetcom. Docieľte najhladší povrch ako je možné. Magnety držia najlepšie na hladkom povrchu.

Magnetic možno tiež aplikovať valcom a ihneď vyhladiť oceľovým hladidlom, aby sa dosiahlo veľmi hladkého povrchu. Nechajte natieraný povrch vyschnúť 24 hodín medzi nátermi.

Použite cca. 1 liter farby na cca. 1,5 m2 povrchu v troch vrstvách. Takáto aplikácia bude garantovať magnetický efekt. Ak chcete, konečná úprava môže byť vykonaná po 24 hodinách s Tikkurila vodouriediteľnou farbou určenej ako vrchný náter na vnútorné steny.