MAGNETIC - magnetická farba na steny
MAGNETIC - magnetická farba na steny

Značka: Tikkurila

26,99 €s DPH

22,49 €bez DPH

  • Najpredávanejší
MAGNETIC - magnetická farba na steny
Zatvoriť

MAGNETIC - magnetická farba na steny

Značka: Tikkurila

Kód produktu: VAR-DEJ0269

MAGNETIC - magnetická farba na steny

Hlavnou funkciou farby je magnetizmus. Namaľujete ju v 3 vrstvách na stenu a magnet na nej udrží odkazy, fotografie a iné. Vyrábaná je len v jednom, tmavo šedom odtieni. Môžete ju nechať ako finálnu vrstvu. Môžete ju premaľovať tabuľovou farbou Liitu. Použite cca. 1 liter farby na cca. 1,5 m2

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

26,99 €s DPH

22,49 €bez DPH

  • Najpredávanejší

skladom

Na predajni v Žiline dnes
U vás zajtra

+
-

Popis produktu

Čím natrieť vyvýšené záhony alebo záhradný nábytok z kovu, dreva? Dozviete sa v e-booku tu - nájdete v ňom aj štetec zadarmo.

PRÍPRAVA:

Nenatierané povrchy:

Podklad musí byť čistý, suchý, odmastený, zbavený prachu. Trhliny a otvory vyplňte šlahaným alebo akrylovým tmelom pokiaľ je to potrebné. Natrite nenatretý povrch s napr. Varma primer-om.

Natierané povrchy:

Odstráňte odlupujúci sa náter. Tvrdý a lesklý povrch zmatnite aby bola zaručená čo najlepšia priľnavosť. Odstráňte prach po brúsení.

POUŽITIE:

Pred použitím a počas neho dôkladne premiešajte Magnetic. Farbu Magnetic natrite 3-krát pomocou krátkych ťahov valčekom alebo štetcom. Docieľte najhladší povrch ako je možné. Magnety držia najlepšie na hladkom povrchu.

Magnetic možno tiež aplikovať valcom a ihneď vyhladiť oceľovým hladidlom, aby sa dosiahlo veľmi hladkého povrchu. Nechajte natieraný povrch vyschnúť 24 hodín medzi nátermi.

Použite cca. 1 liter farby na cca. 1,5 m2 povrchu v troch vrstvách. Takáto aplikácia bude garantovať magnetický efekt. Ak chcete, konečná úprava môže byť vykonaná po 24 hodinách s Tikkurila vodouriediteľnou farbou určenej ako vrchný náter na vnútorné steny.

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke Tikkurila

Fínsky výrobca Tikkurila ponúka širokú škálu prémiových dekoratívnych farieb pre spotrebiteľov a profesionálov na ochranu a dekoráciu povrchov. Ponúkané produkty zahŕňajú interiérové farby, laky a dekoratívne výrobky, exteriérové výrobky na drevo, fasády a kovové povrchy. Okrem toho Tikkurila vyrába farby a nátery pre strojárenský a drevársky priemysel.

Všetky varianty produktu (1) MAGNETIC - magnetická farba na steny

26,99 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
0,5 l sivá DEJ0269 0,5 l sivá
DEJ0269
skladom 26,99 € skladom 26,99 €
+
-