Latexin - vnútorná latexová farba
Latexin - vnútorná latexová farba

Značka: Chemolak

19,07 €s DPH

15,89 €bez DPH

Latexin - vnútorná latexová farba
Zatvoriť

Latexin - vnútorná latexová farba

Značka: Chemolak

Kód produktu: VAR-C01611

Latexin - vnútorná latexová farba

LATEXin sa používa na interiérové nátery suchého muriva, omietok, sadrokartónu, ľahčených stavebných hmôt, betónu, dreva, papiera, drevovláknitých a drevotrieskových dosiek, umakartu a ďalších materiálov. Omietky a murivo musia byť vyzreté minimálne 2 - 3 mesiace a betón 4 - 6 mesiacov. Možno ho…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

19,07 €s DPH

15,89 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline zajtra
U vás v pondelok

+
-

Popis produktu

Zmes anorganických a organických pigmentov a plnidiel dispergovaných vo vodnej disperzii syntetickej živice s prísadou aditív.

Použitie:

LATEXin sa používa na interiérové nátery suchého muriva, omietok, sadrokartónu, ľahčených stavebných hmôt, betónu, dreva, papiera, drevovláknitých a drevotrieskových dosiek, umakartu a ďalších materiálov. Omietky a murivo musia byť vyzreté minimálne 2 - 3 mesiace a betón 4 - 6 mesiacov. Možno ho použiť aj ako podkladový náter pod olejové a syntetické emaily v interiéroch. Nie je vhodný do trvalo vlhkého prostredia, na nátery v exteriéri a nie je vhodný na betónové povrchy upravované gletovaním alebo oceľovým hladidlom.

Nepoužívať na nátery prichádzajúce do priameho styku s potravinami, krmivami, pitnou vodou a na natieranie detského nábytku a hračiek.

Príklad postupu :

- príprava podkladu: odstránenie väčšej vrstvy starých náterov, oprášenie steny, prípadné umytie slabým saponátovým roztokom

- penetrácia podkladu: kopolymérny penetrátor S 1862 FANO alebo Decorhit P, prípadne LATEXin zriedený vodou v pomere 1:1

- nanášanie farby: 2 krát náter farbou LATEXin zriedenou vodou podľa spôsobu aplikácie v časovom intervale 4 - 6 hodín medzi jednotlivými vrstvami

Nanášanie:

Farba nie je určená na vysokotlakové striekanie. Náter zaschnutý na vzduchu je možné pretrieť ďalšou vrstvou najskôr po 4 - 6 hodinách. Pri natieraní minerálnych podkladov odporúčame podklad penetrovať farbou nariedenou vodou v pomere 1 : 1 alebo použiť penetračný náter Fano S 1862 alebo Decorhit P. Na drevené podklady odporúčame použiť ako podklad fermež O 1000 alebo Chemolux biocídne napúšťadlo V 1357 NOVÝ. Medzi jednotlivými vrstvami odporúčame drevo jemne prebrúsiť. Pred použitím obsah obalu dokonale premiešať! Nízka teplota, vysoká relatívna vlhkosť

vzduchu, nedostatočné vetranie a malá nasiakavosť spomaľujú zasychanie. Náradie sa čistí vodou ešte pred zaschnutím farby.

Riedidlo: Voda

Farba: Biela

Spotreba: 4 - 8 m2/kg

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke Chemolak

Cieľom dnešného CHEMOLAKU je neustále zlepšovanie kvality a spektra ponúkaného sortimentu. V neposlednej rade starostlivosť o životné prostredie a dosiahnutie vysoko profesionálnej úrovne vyrábaných a balených produktov. Zavádzaním progresívnych foriem výroby, modernizáciou technologických postupov, rastom profesionality pracovníkov sa radí Chemolak medzi špičkové podniky v Európe.

 

Svedčí o tom aj úspešnosť v mnohých oblastiach a získanie viacerých ocenení na medzinárodných veľtrhoch a výstavách. Vzhľadom na charakter výroby a geografickú polohu spoločnosti je zabezpečovanie ochrany životného prostredia jedným zo strategických smerov rozvoja spoločnosti. Z nástupom novej legislatívy REACH sa firma zásadným spôsobom začala venovať postupnej ekologizácii sortimentu a hlavne znižovaniu prchavých organických látok (VOC) vo výrobkoch. Budovaním vlastnej siete predajní a distribučnou logistikou si spoločnosť neustále udržuje popredné miesto na trhu s dekoratívnymi náterovými látkami.

 

Potvrdzujú to v neposlednej rade aj nové exportné teritóriá a záujem zahraničných odberateľov o naše produkty. V priemyselnom segmente sa zabezpečujú stále ambicióznejšie požiadavky spotrebiteľov v oblasti povrchových úprav ako je stavebníctvo, strojárstvo, dopravná technika a cestná infraštruktúra, konštruktérstvo, energetika, nábytkárstvo a drevospracujúci priemysel. Produkcia je určená pre domáci ako aj pre náročné zahraničné trhy. CHEMOLAK a.s. je dnes progresívnym, moderným výrobcom náterových látok, lepidiel a živíc, ktorý vychádza z 130-ročných skúseností, vývoja a najnovších poznatkov vedy.

 

CHEMOLAK sa stal flexibilným a spoľahlivým dodávateľom kvalitných náterových látok so širokým servisom služieb, odborným poradenstvom a dynamicky sa rozvíjajúcimi službami.

Všetky varianty produktu (1) Latexin - vnútorná latexová farba

19,07 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
6 kg 1000 - biely C01611 6 kg 1000 - biely
C01611
skladom 19,07 € skladom 19,07 €
+
-