Inšpirácia

Urob si sám vianočné dekorácie s prírodným nádychom

Urob si sám vianočné dekorácie s prírodným nádychom
Čas 2 minúty
Náročnosť Začiatočník

Vianoce sa pomaly blížia a určite plánujete ozdobiť svoje vianočné stromčeky a domácnosť. Ak chcete ušetriť a netlačiť sa spolu s ďalšími ľuďmi v preplnených nákupných centrách a obchodoch. Pre tých šikovných ale aj menej zručných máme návody ako si vyrobiť vianočné dekorácie doma bez toho aby ste potrebovali nakupovať zbytočné veci a po Vianociach plniť pivnicu alebo podkrovie krabicami s ozdobami. Urob si sám ekologicky a jednoducho z prírodných materiálov. Vianočné dekorácie s prírodným nádychom urob si sám vlastnoručne

vianočné dekorácie

Vlastnoručne vyrobené ozdoby sú jedinečné a môžete tak dodať vášmu domovu príjemnú vianočnú atmosféru s tým pocitom, že dekorácie budú vyrobené vlastnoručne a tým autentickejšie. Bude to pre vás malé umelecké dielo, ktoré si vytvoríte sami a nezaberie vám veľa času.  Prinesie potešenie vám aj vašej rodine. Vianočné dekorácie urob si sám.

Šišky a orechy sú prírodným materiálom sú ekologické, nazbierate ich jednoducho v lese a dodajú vášmu domovu nádych prírody a vytvoria útulný domov. Vytvorte si jednoduché vianočné dekorácie zo šišiek na váš vianočný stromček. 

Tieto postupy zvládnete aj sami doma. Pomocou bežne dostupných pomôcok si vyrobíte ozdoby, ktoré vám to doma pekne skrášlia. Tak tu máme jednoduché postupy. Nech sa páči.

Postup ako na to

  1. Sprej pretrepte
  2. Oriešky očistite a nastriekajte Mastonom Gold. 
  3. Aplikujte aspoň 2 vrstvy. Prvú vrstvu nechajte preschnúť, až potom aplikujte ďalšiu. 
  4. Nastriháme si stuhu
  5. Lepiacou pištoľou alebo iným lepidlom nalepte stuhy na oriešky, tak aby ste na stuhu mohli oriešok zavesiť.
  6. Hotovo. Krásna vianočná dekorácia.
vianočné ozdoby
prírodné vianočné ozdoby
postup ako si vytvoriť vianočné ozdoby
postup ako si vytvoriť vianočné dekorácie

Ďalšie inšpirácie pre vianočné dekorácie

Biele šišky

  1. v prvom rade je potreba šišku čistiť kefkou nasucho. 
  2. Zoberieme bielu farbu Maston One a nastriekame šišky. (Alternatíva je nafarbiť štetcom a farbou len končeky šišie :)
vianočne dekorácie šišky

Biele ihličie. Skoro ako zasnežené ihličie, ktoré sa neroztopí. Aj ihličie si môžete nastriekať na bielo. Bude vyzerať ako zasnežené. 

  1. ihličie očistíme
  2. nastriekame Maston One farbou v spreji v odtieni biela celé vetvičky alebo len konce
vianočné dekorácie urob si sám

Vianočné dekorácie, ktoré urob si sám. Šišky dokonale zapadnú do ihličia a môžete ich dozdobiť klasickými vianočnými ozdobami na stromček a svetielkami.

vianočné dekorácie urob si sám

Biele šišky spolu so zlatými orechami ako perfektná vianočná dekorácia. Jednoducho si ich naaranžujete do misky, košíka a položíte na stôl alebo poličku. Krásna dekorácia. 

vianočné dekorácie urob si sám
vianočné dekorácie urob si sám
vianočné dekorácie urob si sám

Teraz môžete kúpiť Maston One na našej stránke efarby.sk. Objednajte si z pohodlia domova a farba bude nasledujúci deň u vás.

Ak sa potrebujete poradiť individuálne resp. výhodne kúpiť farbu Maston One, využite zákaznícku linku nášho internetového obchodu: 041/202 88 92 alebo nám napíšte na objednávky@efarby.sk. Tešíme sa na vás 

Sme efarby.sk | Internetoví špecialisti na farby pre priemysel aj hoby segment.

Test text

Alžbeta Mášová

Členka tímu efarby.sk, pre ktorú neexistujú problémy, iba výzvy. Snaží sa priniesť do tímu kreatívneho ducha a pomáha zákazníkom pri výbere ideálnych produktov priamo pre ich potrebu.