STAMP Staré drevo - Profesionálna raznica na výrobu dreveného obkladu
STAMP Staré drevo - Profesionálna raznica na výrobu dreveného obkladu

Značka: STAMP

79,99 €s DPH

66,66 €bez DPH

99,65 €
 • Ušetríte 20%
STAMP Staré drevo - Profesionálna raznica na výrobu dreveného obkladu
Zatvoriť

STAMP Staré drevo - Profesionálna raznica na výrobu dreveného obkladu

Značka: STAMP

Kód produktu: VAR-ST0051

STAMP Staré drevo - Profesionálna raznica na výrobu dreveného obkladu

Stamp Staré drevo je raznica. Raznica má oproti forme hlavnú výhodu v tom, že na dokončenie obkladu starého dreva za 1-2 dni nepotrebujete 15ks foriem, ale stačí Vám len jedna raznica. Rozdiel pri tejto technológii je v myšlienke - jedná sa o razenie. Naopak oproti klasickému obkladu má výhodu cene…

Zobraziť viac
farba (2)

  Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

79,99 €s DPH

66,66 €bez DPH

99,65 €
 • Ušetríte 20%

skladom

Na predajni v Žiline dnes
U vás zajtra

+
-

Popis produktu

Raznicu STAMP je možné si zapožičať a vyskúšať prostredníctvom našej Požičovne STAMP.

Prečo STAMP Staré drevo a nie klasický obklad?

 1. Investujte do profesionálnej kvality a ušetrite! Už pri 15m2 150€. Pri 50m2 700€. Pri väčších projektoch je to aj 5000€, ktoré Vám ostanú v rozpočte

Je to ako vymaľovať izbu. Vyraziť obklad určite zvládnete podľa našich návodov aj vyViac ako 10.000 odtieňov, ktorými si obklad môžete vymaľovať, alebo si kúpte pripravené sety farieb a vymaľujte si obklad podľa našej predlohyPod takýto obklad nezateká voda a preto sa Vám nestane, že v zime odpadneKaždý jeden odtlačok má pre Vás úplne inú hodnotu, než strojový kus. Na svoju prácu budete hrdý!  Na razenie obkladu Vám stačí 1ks daného vzoru STAMP. Investíciou do profesionálnych razníc STAMP získate to, že na stene nie je viditeľné opakovanie vzoru

originálne raznice STAMP staré drevo testujú v praxi certifikovaní majstri, ktorí sa zároveň živia týmto remeslom. Jedná sa o slovenský výrobok, ktorého vývoj, výroba aj prísne testy v praxi prebiehajú na Slovensku.

Čo budete potrebovať?  Ako na to? Čítajte v dlhom popise.

Čo budete potrebovať?

 1.   Raziť budete do hmoty: C2TE – Flexibilné lepidlo na obklady a dlažby.  25kg vrece je cca  na 3m2 

 STAMP Staré drevo

   2.  Miešadlo na hmotu C2TE, vodu, vedro, nepenivý saponát napríklad Alex na podlahy

   3.  Penetráciu pod farbu   +  farbu, ktorou si hotový obklad natriete  

   4. Dobrú náladu, čas a chuť do práce J

Ako na to?

 1.    Rozmiešajte C2TE s vodou na hustú hmotu, ktorá pri nabratí na kelňu netečie ani nespadne

       Vyznačte si maliarskou páskou miesto, kde chcete vyrobiť obklad. Hmotu C2TE potom naneste na suchý, pevný a stavebne pripravený podklad v hrúbke cca 1-1,5cm.       Namočte STAMP do vody so saponátom. Vodu nechajte  ztiecť. Priložte STAMP na stenu a primeraným tlakom ho popritláčajte po celej ploche do hmoty. Pre chytenie si roviny začnite zdola a postupujte smerom nahor.       Zatiahnite za jednu z rúčok a odtiahnite STAMP od podkladu. Vznikne Vám tak prvý vyrazený obklad. Po každom orazení si očistite STAMP vo vode a takýmto spôsobom vyrazte celú plochu       Odlepte papierovú pásku a vyrazený obklad nechajte preschnúť cca 24-48 hod.       Celý obklad STAMP  napenetrujte a natrite ho minimálne v 2 vrstvách fasádnou (akrylátovou resp. silikónovou ) farbou podľa vlastného výberu. Farba ochráni obklad voči poveternostným vplyvom a UV žiarením   Na razenie obkladu Vám stačí 1ks daného vzoru STAMP. Investíciou do profesionálnych razníc STAMP získate to, že na stene nie je viditeľné opakovanie vzoru.

Výrobca stavebnej pomôcky STAMP Vám ponúka na svojich stránkach ebook v ktorom nájdete konkrétny fotonávod krok po kroku. Stiahnuť zdarma si ho môžete zo stránky www.najlacnejsiobklad.sk

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

5.0

z 5 hviezdičiek

1 hodnotenie

100% zákazníkov odporúča

Pomôžte ostatným a ohodnoďte tento produkt
Napísať hodnotenie
5
(1 hodnotenie)
4
(0 hodnotení)
3
(0 hodnotení)
2
(0 hodnotení)
1
(0 hodnotení)
Obrázky od zákazníkov

1 hodnotenie
Tibor

15. jún 2022

Je do detailov vytvorený možno trocha viac verzií dreva na výber inak som spokojný Zobraziť komentár Skryť komentár

 • Ľahko sa s ním pracuje
 • Nemám
Pomohla vám táto recenzia?
Odporúča
produkt

O značke STAMP

Obklad tehly, obklad kameňa alebo obklad dreva môžete mať lacnejšie, ak si ho vyrazíte svojpomocne. Výrobca na svojich stránkach ponúka ebook zdarma, prostredníctvom ktorého Vás naučí krok po kroku vyrobiť obklad. Ebook si stiahnite na oficiálnych stránkach výrobcu - kliknite tu: 

Hlavné výhody výrobku STAMP

 • Ak plánujete obkladať kameňom napríklad 30m2 plotu, ušetríte 500€ na obklade. Pri väčších projektoch je to daleko vyššia suma, ktorá Vám ostane v rozpočte.
 • Materiál, z ktorého sa STAMP vyrába starostlivo testujeme na pevnosť, pružnosť a stálosť. Keď so Stampom skončíte prácu, tak Vám ostane nepoškodený. Môžete ho predať, darovať alebo prenajímať. STAMP je v tomto ohľade výborná investícia. Pri bežnom používaní je nepoškoditeľný.
 • Každý vzor STAMPu prechádza v našom laboratóriu dlhým vývojom. Preto Vás pri práci nezaskočí nepríjemnosť, že nemôžete dokončiť rohy alebo iné detaily. Stamp je odborníkmi domyslený a testovaný na všetky možné alternatívy, ktoré u Vás môžu nastať. Na Stamp sa môžete spoľahnúť. 
 • Chceli by ste mať na fasáde okopírovaný obklad z polského obchodného domu? My teda nie! Naši technici ručne skladajú prírodné vzory, z ktorých potom výroba pripravuje STAMP. Preto výsledný obklad pôsobí decentne a príjemne.
 • Máme najširšiu predajnú sieť, v ktorej si STAMP na Slovensku môžete kúpiť. Stamp môžete kúpiť vo Vašom meste v stavebninách, predajniach farby laky, kúpelňových a fasádnych štúdiách, hobymarketoch alebo v sieti predajeň Kinekus.
 • Poskytujeme služby obchodno - technických zástupcov, ktorí sú Vám k dispozícii pomôcť. Poradia Vám s aplikáciou, pripravia výhodnú ponuku a odporučia nákup u našich obchodných partnerov.
 • Pre Vás veľkoobchodných partnerov poskytujeme full servis od dodania výrobku, stojanu až po prezentačnú predajnú akciu pre Vašich zákazníkov.
 • Napísali sme ebook s presným foto-návodom, ako si vlastnoručne vyrobiť vlastný obklad. A my rozdávame ho zadarmo!


Všetky varianty produktu (2) STAMP Staré drevo - Profesionálna raznica na výrobu dreveného obkladu

79,99 €
Názov Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
sd60a 60x 20 cm 60 x 20cm ST0051 sd60a 60x 20 cm
ST0051
skladom 99,65 € 79,99 € skladom 99,65 € 79,99 €
+
-
60x 20 cm sd60b 60 x 20cm ST0052 60x 20 cm sd60b
ST0052
skladom 99,65 € 79,99 € skladom 99,65 € 79,99 €
+
-