STAMP® Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu
STAMP® Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu

Značka: STAMP

9,48 €s DPH

7,90 €bez DPH

STAMP® Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu
Zatvoriť

STAMP® Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu

Značka: STAMP

Kód produktu: VAR-ST0055

STAMP® Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu

Vďaka prípravku STAMP® Separátor môžete raziť ihneď po nanesení hmoty a zároveň raznicu nemusíte po každom otlačení umývať vo vode. Vďaka tomuto prípravku sa Vám na raznicu nebude nalepovať hmota a tým bude Vaša práca ešte zábavnejšia.Stačí ak pred prácou nanesiete na suchú raznicu STAMP Separátor…

Zobraziť viac
balenie (1)

9,48 €s DPH

7,90 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline dnes
U vás v pondelok

+
-

Popis produktu

Vďaka prípravku STAMP® Separátor môžete raziť ihneď po nanesení hmoty a zároveň sa Vám na raznicu nemusíte po každom otlačení umývať vo vode.

Stačí ak pred prácou nanesiete na suchú raznicu STAMP Separátor štetcom a razica je pripravená na prácu. 

Vďaka tomu, že sa Vám hmota nebude na raznicu lepiť bude vaša práca efetívnejšia a rýchlejšia. Odporúčame Stamp Separátor natierať po každom piatom vyrazení raznicou. 

Obsah balenia Vám vystačí na razenie plochy cca 10m2. 

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke STAMP

Výrobca na svojich stránkach ponúka ebook zdarma, prostrednítvom ktorého Vás naučí krok po kroku vyrobiť obklad.

Ebook si stiahnite na oficiálnych stránkach výrobcu - kliknite tu:

Hlavné výhody výrobku STAMP

                     - Ak plánujete obkladať kameňom napríklad 30m2 plotu, ušetríte 500€ na obklade. Pri väčších projektoch je to daleko vyššia suma, ktorá Vám ostane v rozpočte.

                     - Materiál, z ktorého sa STAMP vyrába starostlivo testujeme na pevnosť, pružnosť a stálosť. Keď so Stampom skončíte prácu, tak Vám ostane nepoškodený. Môžete ho predať, darovať alebo prenajímať. STAMP je v tomto ohľade výborná investícia. Pri bežnom používaní je nepoškoditeľný.

                     - Každý vzor STAMPu prechádza v našom laboratóriu dlhým vývojom. Preto Vás pri práci nezaskočí nepríjemnosť, že nemôžete dokončiť rohy alebo iné detaily. Stamp je odborníkmi domyslený a testovaný na všetky možné alternatívy, ktoré u Vás môžu nastať. Na Stamp sa môžete spoľahnúť.

                     - Chceli by ste mať na fasáde okopírovaný obklad z polského obchodného domu? My teda nie! Naši technici ručne skladajú prírodné vzory, z ktorých potom výroba pripravuje STAMP. Preto výsledný obklad pôsobí decentne a príjemne.

                     - Máme najširšiu predajnú sieť, v ktorej si STAMP na Slovensku môžete kúpiť. Stamp môžete kúpiť vo Vašom meste v stavebninách, predajniach farby laky, kúpelňových a fasádnych štúdiách, hobymarketoch alebo v sieti predajeň Kinekus.

                     - Poskytujeme služby obchodno - technických zástupcov, ktorí sú Vám k dispozícii pomôcť. Poradia Vám s aplikáciou, pripravia výhodnú ponuku a odporučia nákup u našich obchodných partnerov.

                     - Pre Vás veľkoobchodných partnerov poskytujeme full servis od dodania výrobku, stojanu až po prezentačnú predajnú akciu pre Vašich zákazníkov.

                     - Prezradili sme know-how! Napísali sme ebook s presným foto-návodom, ako si vlastnoručne vyrobiť vlastný obklad. A my rozdávame ho zadarmo!

Všetky varianty produktu (1) STAMP® Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu

9,48 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
200 ml ST0055 200 ml
ST0055
skladom 9,48 € skladom 9,48 €
+
-