STAMP Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu
STAMP Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu

Značka: STAMP

STAMP Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu
Zatvoriť

STAMP Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu

Sample icon Vzorkovník

Značka: STAMP

Kód produktu: VAR-ST0055

STAMP Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu

Vďaka prípravku STAMP Separátor môžete raziť ihneď po nanesení hmoty a zároveň raznicu nemusíte po každom otlačení umývať vo vode. Vďaka tomuto prípravku sa Vám na raznicu nebude nalepovať hmota a tým bude Vaša práca ešte zábavnejšia.Stačí ak pred prácou nanesiete na suchú raznicu STAMP Separátor…

Zobraziť viac
balenie (2)

skladom

Na predajni v Žiline pozajtra
U vás v utorok

+
-
Sample icon Vzorkovník

Popis produktu

Raznicu STAMP je možné si zapožičať a vyskúšať prostredníctvom našej Požičovne STAMP.

Vďaka prípravku STAMP Separátor môžete raziť ihneď po nanesení hmoty a zároveň sa Vám na raznicu nemusíte po každom otlačení umývať vo vode.

Stačí ak pred prácou nanesiete na suchú raznicu STAMP Separátor štetcom a razica je pripravená na prácu. 

Vďaka tomu, že sa Vám hmota nebude na raznicu lepiť bude vaša práca efetívnejšia a rýchlejšia. Odporúčame Stamp Separátor natierať po každom piatom vyrazení raznicou. 

Obsah balenia Vám vystačí na razenie plochy cca 10m2. 

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke STAMP

Obklad tehly, obklad kameňa alebo obklad dreva môžete mať lacnejšie, ak si ho vyrazíte svojpomocne. Výrobca na svojich stránkach ponúka ebook zdarma, prostredníctvom ktorého Vás naučí krok po kroku vyrobiť obklad. Ebook si stiahnite na oficiálnych stránkach výrobcu - kliknite tu: 

Hlavné výhody výrobku STAMP

  • Ak plánujete obkladať kameňom napríklad 30m2 plotu, ušetríte 500€ na obklade. Pri väčších projektoch je to daleko vyššia suma, ktorá Vám ostane v rozpočte.
  • Materiál, z ktorého sa STAMP vyrába starostlivo testujeme na pevnosť, pružnosť a stálosť. Keď so Stampom skončíte prácu, tak Vám ostane nepoškodený. Môžete ho predať, darovať alebo prenajímať. STAMP je v tomto ohľade výborná investícia. Pri bežnom používaní je nepoškoditeľný.
  • Každý vzor STAMPu prechádza v našom laboratóriu dlhým vývojom. Preto Vás pri práci nezaskočí nepríjemnosť, že nemôžete dokončiť rohy alebo iné detaily. Stamp je odborníkmi domyslený a testovaný na všetky možné alternatívy, ktoré u Vás môžu nastať. Na Stamp sa môžete spoľahnúť. 
  • Chceli by ste mať na fasáde okopírovaný obklad z polského obchodného domu? My teda nie! Naši technici ručne skladajú prírodné vzory, z ktorých potom výroba pripravuje STAMP. Preto výsledný obklad pôsobí decentne a príjemne.
  • Máme najširšiu predajnú sieť, v ktorej si STAMP na Slovensku môžete kúpiť. Stamp môžete kúpiť vo Vašom meste v stavebninách, predajniach farby laky, kúpelňových a fasádnych štúdiách, hobymarketoch alebo v sieti predajeň Kinekus.
  • Poskytujeme služby obchodno - technických zástupcov, ktorí sú Vám k dispozícii pomôcť. Poradia Vám s aplikáciou, pripravia výhodnú ponuku a odporučia nákup u našich obchodných partnerov.
  • Pre Vás veľkoobchodných partnerov poskytujeme full servis od dodania výrobku, stojanu až po prezentačnú predajnú akciu pre Vašich zákazníkov.
  • Napísali sme ebook s presným foto-návodom, ako si vlastnoručne vyrobiť vlastný obklad. A my rozdávame ho zadarmo!


Všetky varianty produktu (2) STAMP Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu

9,48 € - 14,99 €
Názov Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
200 ml 0,2 L ST0055 200 ml
ST0055
skladom 9,48 € skladom 9,48 €
+
-
0,5 L 0,5 L ST0081 0,5 L
ST0081
skladom 14,99 € skladom 14,99 €
+
-