STAMP Lámaný kameň - obklad za 20% jeho ceny
STAMP Lámaný kameň - obklad za 20% jeho ceny

Značka: STAMP

Otázky & odpovede (2)

79,99 €s DPH

66,66 €bez DPH

99,65 €
 • Ušetríte 20%
STAMP Lámaný kameň - obklad za 20% jeho ceny
Zatvoriť

STAMP Lámaný kameň - obklad za 20% jeho ceny

Značka: STAMP

Otázky & odpovede: 1

Kód produktu: VAR-AV0601

STAMP Lámaný kameň - obklad za 20% jeho ceny

Najpredávanejšia raznica Stamp Lámaný kameň. Raznica má oproti forme hlavnú výhodu v tom, že na dokončenie obkladu za jeden deň Vám stačí jedna raznica. Pomocou tejto raznice ušetríte na obklade kameňa až 80% ceny. Je ohybná a pri práci sa vám prispôsobí. Vhodná je na veľké plochy ale aj na rohy –…

Zobraziť viac
farba (1)

  Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

79,99 €s DPH

66,66 €bez DPH

99,65 €
 • Ušetríte 20%

skladom

Na predajni v Žiline zajtra
U vás pozajtra

+
-

Popis produktu

Raznicu STAMP je možné si zapožičať a vyskúšať prostredníctvom našej Požičovne STAMP.

Prečo STAMP Lámaný kameň a nie klasický obklad?

 • Investujte do profesionálnej kvality a ušetrite! Už pri 15m2 150€. Pri 50m2 700€. Pri väčších projektoch je to aj 5000€, ktoré Vám ostanú v rozpočte

Je to ako vymaľovať izbu. Vyraziť obklad určite zvládnete podľa našich návodov aj vyViac ako 10.000 odtieňov, ktorými si obklad môžete vymaľovať, alebo si kúpte pripravené sety farieb a vymaľujte si obklad podľa našej predlohy. Pod takýto obklad nezateká voda a preto sa Vám nestane, že v zime odpadneKaždý jeden odtlačok má pre Vás úplne inú hodnotu, než strojový kus. Na svoju prácu budete hrdý!  Na razenie obkladu Vám stačí tento set. Investíciou do profesionálnych razníc STAMP získate to, že na stene nie je viditeľné opakovanie vzoru

Originálne raznice STAMP Lámaný kameň testujú v praxi certifikovaní majstri, ktorí sa zároveň živia týmto remeslom. Jedná sa o slovenský výrobok, ktorého vývoj, výroba aj prísne testy v praxi prebiehajú na Slovensku.

Čo budete potrebovať?  Ako na to? Čítajte v dlhom popise.

Čo budete potrebovať?

 1.   Raziť budete do hmoty: C2TE – Flexibilné lepidlo na obklady a dlažby.  25kg vrece je cca  na 3m2 
 2.  STAMP Lámaný kameň 

   3.  Miešadlo na hmotu C2TE, vodu, vedro, nepenivý saponát napríklad Alex na podlahy

   4.  Penetráciu pod farbu   +  fasádnu farbu, ktorou si hotový obklad natriete  

   5. Dobrú náladu, čas a chuť do práce J

Ako na to?

 1.    Rozmiešajte C2TE s vodou na hustú hmotu, ktorá pri nabratí na kelňu netečie ani nespadne
 2.        Vyznačte si maliarskou páskou miesto, kde chcete vyrobiť obklad. Hmotu C2TE potom naneste na suchý, pevný a stavebne pripravený podklad v hrúbke cca 1-1,5cm.
 3.        Namočte STAMP do vody so saponátom. Vodu nechajte  ztiecť. Priložte STAMP na stenu a primeraným tlakom ho popritláčajte po celej ploche do hmoty. Pre chytenie si roviny začnite zdola a postupujte smerom nahor.
 4.        Zatiahnite za jednu z rúčok a odtiahnite STAMP od podkladu. Vznikne Vám tak prvý vyrazený obklad. Po každom orazení si očistite STAMP vo vode a takýmto spôsobom vyrazte celú plochu
 5.        Odlepte papierovú pásku a vyrazený obklad nechajte preschnúť cca 24-48 hod.
 6.        Celý obklad STAMP napenetrujte a natrite ho minimálne v 2 vrstvách fasádnou (akrylátovou resp. silikónovou ) farbou podľa vlastného výberu. Farba ochráni obklad voči poveternostným vplyvom a UV žiarením
 7.    Na razenie obkladu Vám stačí 1ks daného vzoru STAMP. Investíciou do profesionálnych razníc STAMP získate to, že na stene nie je viditeľné opakovanie vzoru.

Výrobca stavebnej pomôcky STAMP Vám ponúka na svojich stránkach ebook v ktorom nájdete konkrétny fotonávod krok po kroku. Stiahnuť zdarma si ho môžete zo stránky www.najlacnejsiobklad.sk

... viac

Otázky & Odpovede

1 otázka
1 odpoveď
Jozef p.
Zaujal ma tento obklad na stenu. Plánujem spraviť na schodisku týmto stenu a premýšľam použiť ho aj ako kamenný obklad na fasáde. Myslíste si, že budem potrebovať dve raznice alebo nám stačí jedna? A akú spotrebu lepidla budeme mať? Budeme robiť asi traja. Dakujem za odpoved.

Pýtal sa Jozef p., 17. jún 2022

Odpovedať na túto otázku
1 odpoveď
Martin Vikisály
21. jún 2022

Dobrý deň. tu by som možno doporučil set aj s dokončovacou raznicou https://www.efarby.sk/stamp-r-set-lamany-kamen-dokoncovacia-raznica. Spotreba lepidla závisí aj od druhu raznice. Pri lámanom kameni rátajte so spotrebou cca  25 kg / 3m2.

Hodnotenie zákazníkov

5.0

z 5 hviezdičiek

22 hodnotení

101% zákazníkov odporúča

Pomôžte ostatným a ohodnoďte tento produkt
Napísať hodnotenie
5
(21 hodnotení)
4
(1 hodnotenie)
3
(0 hodnotení)
2
(0 hodnotení)
1
(0 hodnotení)
Obrázky od zákazníkov
22 hodnotení
Lucia Bombjaková

17. júl 2022

Odporúčam, ľahká manipulácia. Ešte nás čaká maľovanie, ale už teraz to vyzerá dobre. Zobraziť komentár Skryť komentár

 • pekny vysledok
 • usetrene peniaze
Pomohla vám táto recenzia?
Odporúča
produkt
Luboš

29. jún 2022

Keď je zručný človek zvláda to v pohode keď som začal raziť pomáhal som si latkami naniesť hrúbku materiálu, teraz to už odhadnem na oko.Flexibilné lepidlo treba naniesť skoro hrúbke raznice tak cca.2cm a môže byť aj viac keď som to skúšal dal som lepidlo na tenšie cca.1-1.5 CM ale vzor už tak nevynikol.Podklad riadne na penetrákovať a nebudete mať problém a už len raziť a tešiť za z toho.A skoro som zabudol robiť to v tieni a keď to terén neumožňuje tak to oplachtovať či slnečník tieniaca plachta ktorá vytvára tieň lebo keď dostane lepidlo slnečné lúče tak vám to popraská. Zobraziť komentár Skryť komentár

 • Jednoliaty povrch
 • Ešte som ich nestihol spozorovať po 2_3 hodinkách práce
Pomohla vám táto recenzia?
Odporúča
produkt
Roberto Bella

21. október 2021

tieto formy sú super! Zobraziť komentár Skryť komentár

Pomohla vám táto recenzia?
Odporúča
produkt
p.Oravec

19. október 2021

Odporúčam! Zobraziť komentár Skryť komentár

Pomohla vám táto recenzia?
Odporúča
produkt
Radovan G.

27. september 2021

dobre odtláča vzor.... švagor mi miešal lepidlo a ja som razil....malovali sme podla vasho navodu https://www.efarby.sk/blog/usetrili-fasadnom-obklade-1000e-cast-2/ ...... s výsledku sme spokojny Zobraziť komentár Skryť komentár

Pomohla vám táto recenzia?
Odporúča
produkt

O značke STAMP

Obklad tehly, obklad kameňa alebo obklad dreva môžete mať lacnejšie, ak si ho vyrazíte svojpomocne. Výrobca na svojich stránkach ponúka ebook zdarma, prostredníctvom ktorého Vás naučí krok po kroku vyrobiť obklad. Ebook si stiahnite na oficiálnych stránkach výrobcu - kliknite tu: 

Hlavné výhody výrobku STAMP

 • Ak plánujete obkladať kameňom napríklad 30m2 plotu, ušetríte 500€ na obklade. Pri väčších projektoch je to daleko vyššia suma, ktorá Vám ostane v rozpočte.
 • Materiál, z ktorého sa STAMP vyrába starostlivo testujeme na pevnosť, pružnosť a stálosť. Keď so Stampom skončíte prácu, tak Vám ostane nepoškodený. Môžete ho predať, darovať alebo prenajímať. STAMP je v tomto ohľade výborná investícia. Pri bežnom používaní je nepoškoditeľný.
 • Každý vzor STAMPu prechádza v našom laboratóriu dlhým vývojom. Preto Vás pri práci nezaskočí nepríjemnosť, že nemôžete dokončiť rohy alebo iné detaily. Stamp je odborníkmi domyslený a testovaný na všetky možné alternatívy, ktoré u Vás môžu nastať. Na Stamp sa môžete spoľahnúť. 
 • Chceli by ste mať na fasáde okopírovaný obklad z polského obchodného domu? My teda nie! Naši technici ručne skladajú prírodné vzory, z ktorých potom výroba pripravuje STAMP. Preto výsledný obklad pôsobí decentne a príjemne.
 • Máme najširšiu predajnú sieť, v ktorej si STAMP na Slovensku môžete kúpiť. Stamp môžete kúpiť vo Vašom meste v stavebninách, predajniach farby laky, kúpelňových a fasádnych štúdiách, hobymarketoch alebo v sieti predajeň Kinekus.
 • Poskytujeme služby obchodno - technických zástupcov, ktorí sú Vám k dispozícii pomôcť. Poradia Vám s aplikáciou, pripravia výhodnú ponuku a odporučia nákup u našich obchodných partnerov.
 • Pre Vás veľkoobchodných partnerov poskytujeme full servis od dodania výrobku, stojanu až po prezentačnú predajnú akciu pre Vašich zákazníkov.
 • Napísali sme ebook s presným foto-návodom, ako si vlastnoručne vyrobiť vlastný obklad. A my rozdávame ho zadarmo!


Všetky varianty produktu (1) STAMP Lámaný kameň - obklad za 20% jeho ceny

79,99 €
Názov Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
lk-1 39x 19cm a 1 kg 39x 19cm a 1 kg AV0601 lk-1 39x 19cm a 1 kg
AV0601
skladom 99,65 € 79,99 € skladom 99,65 € 79,99 €
+
-