Primalex Projekt - kvalitná interiérová farba
Primalex Projekt - kvalitná interiérová farba

Značka: PRIMALEX

59,28 €s DPH

49,40 €bez DPH

Primalex Projekt - kvalitná interiérová farba
Zatvoriť

Primalex Projekt - kvalitná interiérová farba

Značka: PRIMALEX

Kód produktu: VAR-K003405

Primalex Projekt - kvalitná interiérová farba

Tento Primalex je vhodný na väčšie projekty, novostavby napr. obývacie priestory, predajné priestory, školy, kancelárie, priemyselné a obchodné priestory, sklady či chodby, kde sú kladené vyššie nároky na belosť.TIP: Stiahnite si zdarma infografiku, ako správne vymaľovať v 6 krokoch TU.VÝDATNOSŤ:…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (2)

59,28 €s DPH

49,40 €bez DPH

1-2 dni

Na predajni v Žiline zajtra
U vás pozajtra

+
-

Popis produktu

Primalex PROJEKT je kvalitná náterová hmota s vyššou belosťou, určená na maľovanie omietok, sadrokartónových a drevotrieskových dosiek vo vnútorných priestoroch. Má výbornú kryciu schopnosť, vysokú oteruvzdornosť a vynikajúce aplikačné vlastnosti a tiež je veľmi dobre priedušný. Nová náterová hmota Primalex Projekt bola vyvinutá pre profesionálnych maliarov, ktorí pracujú len s najlepšími interiérovými a eteriérovými nátermi a je špeciálne navrhnutá tak, aby spĺňala ich špecifické požiadavky.

POUŽITIE: Omietky, sadrokartónové a drevotrieskové povrchy vo vnútorných priestoroch.

DOPORUČENÉ POUŽITIE PRIMALEX: Obývacie priestory, predajné priestory, školy, kancelárie, priemyselné a obchodné priestory, sklady či chodby, kde sú kladené vyššie nároky na belosť.

VÝDATNOSŤ: Pri jednom nátere 10-14m2/kg. Výdatnosť závisí od typu podkladu.

PRÍPRAVA PODKLADU: Pred samotným maľovaním steny očistite od prachu a prípadné mastnoty umyte mydlovým roztokom. Hrubšie vrstvy starých náterov oškrabte. Na menej pevné vrstvy, nové alebo oškrabané steny použite Primalex Hĺbkovú penetráciu alebo Primalex Univerzálnu penetráciu podľa návodu na použitie, čím podklad spevníte a obmedzíte jeho nasiakavosť. Primalex Projekt sa riedi podľa tabuľky a po dôkladnom premiešaní je ho možné ihneď nanášať plyšovým valčekom, maliarskou štetkou alebo striekaním.

Pri maľovaní na menej pevné podkladové nátery sa valčekom nevracajte viackrát na jedno miesto, aby ste ich nestrhli. Náter sa aplikuje spravidla dvakrát. Počas maľovania odporúčame nariedený Primalex Projekt občas premiešať. Znečistené miesta a maliarske náradie je vhodné umyť pred zaschnutím náteru.

RIEDENIE: 1.vrstva: 1 objem.diel Primalexu : 0,6 dielu vody; 2 vrstva: 1 : 0,3-0,4.

APLIKÁCIA: maliarska štetka, striekanie, valček.

APLIKÁCIA AIRLESS: Riedenie (% vody): 5 – 10. Tryska: 517. Tlak (bar): 120 - 140

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke PRIMALEX

Najobľúbenejší spomedzi rodiny Primalex je Primalex Polar, Primalex Plus alebo natónovaný Primalex Ceramic či Primalex Inspiro. Primalex je obľúbená náterová hmota s históriou už od roku 1968. V súčasnosti tvorí portfólio 150 výrobkov pod značkou Primalex, jedná sa o syntetické a vodou riediteľné farby určené na ochranu dreva a kovu do interiéru a exteriéru v najrôznejších farebných odtieňoch doplnený omietkami a penetráciami, čím sa Primalex stal komplexným dodávateľom farieb pre slovenský trh. 

Všetky varianty produktu (2) Primalex Projekt - kvalitná interiérová farba

59,28 € - 88,31 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
biela 25 kg
25 kg K003405 biela 25 kg
K003405
1-2 dni 59,28 € 1-2 dni 59,28 €
+
-
biela 40 kg
40 kg K003406 biela 40 kg
K003406
1-2 dni 88,31 € 1-2 dni 88,31 €
+
-