Natrima! na radiátor - farba na radiator
Natrima! na radiátor - farba na radiator

Značka: Chemolak

13,54 €s DPH

11,28 €bez DPH

Natrima! na radiátor - farba na radiator
Zatvoriť

Natrima! na radiátor - farba na radiator

Značka: Chemolak

Kód produktu: VAR-C01046

Natrima! na radiátor - farba na radiator

Hľadáte farbu na kov? Ideálne takú ktorá má dlhú životnosť ušetrí vám peniaze, námahu aj čas? Ako natrieť strechu, plot alebo iné kovové materiály? Prečítajte si v našom najnovšom e-booku Natieranie kovov. Stiahnite si zdarma. Farba NATRIMA na radiátory sa používa natieranie kovových podkladov,…

Zobraziť viac
farba (2)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

13,54 €s DPH

11,28 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline v pondelok
U vás v utorok

+
-

Popis produktu

Farba NATRIMA na radiátory sa používa natieranie kovových podkladov, ktoré sú tepelne namáhané napr. vykurovacie telesá, výmenníky tepla, sušiace zariadenia a pod.(farba na radiator). Farba je hodvábne matná, jednoducho sa aplikuje a má tepelnú odolnosťou až do +90 °C, pričom nezabraňuje prestupu tepla.

Vyznačuje sa vysokou belosťou, zvýšenou odolnosťou proti žltnutiu. Obsahuje antikorózne látky a nezapácha. NATRIMA na radiátory sa nanáša sa na vypnutý a studený radiátor, zbavený nepriľnavých častí predchádzajúcich náterov. Pre dlhodobú antikoróznu odolnosť je vhodné podklad ošetriť základnou antikoróznou farbou.

Aplikuje sa v 1 až 2 vrstvách natieraním štetcom (je možná tvorba bubliniek). Druhú vrstvu odporúčame aplikovať po 5 hod. (efarby.sk)

Farba sa musí pred aplikáciou upraviť podľa STN 67 0810. Všetky pracovné pomôcky a znečistené miesta musia byť ihneď umyté vodou. Farba nie je určená na povrchovú úpravu materiálov prichádzajúcich do priameho styku s potravinami, krmivami a pitnou vodou.

Orientačná výdatnosť: 6 - 6,5 m2/ kg resp. 8 - 9 m2/ l.

Riedidlo: Voda.

Príklad postupu:

Náter na kov

• príprava podkladu (očistenie, zbavenie okovín a prachu, koróznych splodín, odmastenie)

• 1 až 2- krát S 2003, SYNTETIKA základná farba, SYNTETIKA EXTRA základná farba

• základný náter nechať vyzrieť, vrstva emailu sa aplikuje po 3 dňoch

• prvá vrstva NATRIMA na radiátory

• jemné prebrúsenie

• druhá vrstva NATRIMA na radiátory (aplikuje sa po 5 hod.)Klasifikácia podľa nariadenia (ES) č. 1272/2008
žiadna

2.2. Prvky označovania
Označovanie podľa nariadenia (ES) č. 1272/2008
Výstražný piktogram žiadny

Výstražné slovo žiadne
Výstražné upozornenia žiadne
Bezpečnostné upozornenia žiadne
Obsahuje: -
2.3. Iná nebezpečnosť nie je známa

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke Chemolak

Cieľom dnešného CHEMOLAKU je neustále zlepšovanie kvality a spektra ponúkaného sortimentu. V neposlednej rade starostlivosť o životné prostredie a dosiahnutie vysoko profesionálnej úrovne vyrábaných a balených produktov. Zavádzaním progresívnych foriem výroby, modernizáciou technologických postupov, rastom profesionality pracovníkov sa radí Chemolak medzi špičkové podniky v Európe.

 

Svedčí o tom aj úspešnosť v mnohých oblastiach a získanie viacerých ocenení na medzinárodných veľtrhoch a výstavách. Vzhľadom na charakter výroby a geografickú polohu spoločnosti je zabezpečovanie ochrany životného prostredia jedným zo strategických smerov rozvoja spoločnosti. Z nástupom novej legislatívy REACH sa firma zásadným spôsobom začala venovať postupnej ekologizácii sortimentu a hlavne znižovaniu prchavých organických látok (VOC) vo výrobkoch. Budovaním vlastnej siete predajní a distribučnou logistikou si spoločnosť neustále udržuje popredné miesto na trhu s dekoratívnymi náterovými látkami.

 

Potvrdzujú to v neposlednej rade aj nové exportné teritóriá a záujem zahraničných odberateľov o naše produkty. V priemyselnom segmente sa zabezpečujú stále ambicióznejšie požiadavky spotrebiteľov v oblasti povrchových úprav ako je stavebníctvo, strojárstvo, dopravná technika a cestná infraštruktúra, konštruktérstvo, energetika, nábytkárstvo a drevospracujúci priemysel. Produkcia je určená pre domáci ako aj pre náročné zahraničné trhy. CHEMOLAK a.s. je dnes progresívnym, moderným výrobcom náterových látok, lepidiel a živíc, ktorý vychádza z 130-ročných skúseností, vývoja a najnovších poznatkov vedy.

 

CHEMOLAK sa stal flexibilným a spoľahlivým dodávateľom kvalitných náterových látok so širokým servisom služieb, odborným poradenstvom a dynamicky sa rozvíjajúcimi službami.

Všetky varianty produktu (2) Natrima! na radiátor - farba na radiator

13,54 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
0,6 l 1000 - biela
0,6 L C01046 0,6 l 1000 - biela
C01046
skladom 13,54 € skladom 13,54 €
+
-
0,6 l 6002 - slonova kosť
0,6 L C01576 0,6 l 6002 - slonova kosť
C01576
skladom 13,54 € skladom 13,54 €
+
-