Štetec plochý kvalitný so závesom na vedro - Platinum Flat Brush
Štetec plochý kvalitný so závesom na vedro - Platinum Flat Brush

Značka: ANZA

8,26 €s DPH

6,88 €bez DPH

  • Veľmi kvalitný
Štetec plochý kvalitný so závesom na vedro - Platinum Flat Brush
Zatvoriť

Štetec plochý kvalitný so závesom na vedro - Platinum Flat Brush

Značka: ANZA

Kód produktu: VAR-DEJ2568

Štetec plochý kvalitný so závesom na vedro - Platinum Flat Brush

Anza Platinum plochý štetec je najlepšou voľbou pre výber štetca. Bol dizajnovaný pre profesionálnych maliarov, ktorí požadujú najvyššiu kvalitu a pohodlie pri práci. Ako vybrať správny štetec? KLIKNITE A ZISTITE VIAC. Ploché štetce sú vhodné pre natieranie dverí a akéhokoľvek dreva. Štetce sú…

Zobraziť viac
balenie (3)

8,26 €s DPH

6,88 €bez DPH

  • Veľmi kvalitný

skladom

Na predajni v Žiline dnes
U vás zajtra

+
-

Popis produktu

Platinum plochý štetec je najlepšou voľbou pre výber štetca, bol dizajnovaný pre profesionálnych maliarov, ktorí požadujú najvyššiu kvalitu a pohodlie pri práci. Ploché štetce sú vhodné pre natieranie dverí a akéhokoľvek dreva. Štetce sú odolné a každým náterom excelentne prekryjú povrch, čo znamená že ušetríte čas pri práci. Syntetické vlákna sú najvyššej kvality, a ich dĺžka je prispôsobená pre čo najpohodlnejšiu prácu.

Štetce Platinum sú vyrobené pre natieranie v interiéri aj v exteriéri, pre vodouriediteľné aj pre olejové farby s precíznym výsledkom bez zanechania stôp po ťahoch.

Štetce z radu Platinum majú kovanie z nehrdzavejúcej ocele a rúčka je prispôsobená na šikovné odkladanie - má patentovaný záves na vedro.

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke ANZA

Uľahčenie maľovania bolo vždy pre Anzu výzvou. Všetko začalo v skromnej miere v roku 1946. Dnes je Anza popredným dodávateľom náterových nástrojov v severských krajinách s neustále aktualizovaným rozsahom a významnou úrovňou exportu.

Pozrite si prehľad katalógu produktov ANZA.

"Profesionálni maliari a majitelia domácich potrieb nám vždy poskytli cenné informácie o ich maliarskej práci a to nám pomohlo vyvinúť správne výrobky

Naša zvedavosť a túžba vyskúšať nové príležitosti na zjednodušenie maľby nás tiež posunuli vpred" 

Výrobu valčekov začala Anza v roku 1960 a o pár rokov neskôr spravili partnerstvo o spolupráci s priemyselnými dizajnérmi - čo bolo v tom čase niečo jedinečné.

Hlavné trhy sú pre Anzu Švédsko, Nórsko, Dánsko a Veľká Británia, ale naša predajná sieť pokrýva väčšinu sveta. Anza má celkovo 250 zamestnancov, z toho 140 vo Švédsku. Od roku 2012 sú súčasťou spoločnosti Orkla House Care AB, ktorá je v úplnom vlastníctve spoločnosti Norwegian Orkla.

Aj napriek ich veľkosti a úspechu nikdy nezabudli na dôvod svojej existencie. 

"Vždy sa stretávame s výzvou uľahčiť maľovanie. A pokiaľ existujú nové spôsoby, ako to vyskúšať, nikdy nebudeme spokojní"

Rozhodli sme sa vám priniesť toto jedinečné náradie, ktoré je na efarby.sk skladom a zakúpiť ho môžete cez internetový obchod efarby.sk

Všetky varianty produktu (3) Štetec plochý kvalitný so závesom na vedro - Platinum Flat Brush

8,26 € - 13,10 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
35 mm DEJ2568 35 mm
DEJ2568
skladom 8,26 € skladom 8,26 €
+
-
50 mm DEJ2569 50 mm
DEJ2569
skladom 9,65 € skladom 9,65 €
+
-
70 mm DEJ2570 70 mm
DEJ2570
skladom 13,10 € skladom 13,10 €
+
-