IZONA - Farba na veľmi znečistené steny
IZONA - Farba na veľmi znečistené steny

Značka: Chemolak

13,10 €s DPH

10,92 €bez DPH

IZONA - Farba na veľmi znečistené steny
Zatvoriť

IZONA - Farba na veľmi znečistené steny

Značka: Chemolak

Kód produktu: VAR-C00656

IZONA - Farba na veľmi znečistené steny

IZONA je farba na veľmi znečistené steny. Používa sa na nátery omietok, vyzretého muriva, sadrokartónu, dreva, tapiet, prípadne iných podkladov v interiéroch alebo exteriéroch znečistených dechtom, nikotínom, tanínom, dymovými plynmi, škvrnami od hrdze, rôznymi soľami rozpustenými vo vode, resp.…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (2)

13,10 €s DPH

10,92 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline dnes
U vás zajtra

+
-

Popis produktu

IZONA je farba na veľmi znečistené steny. Používa sa na nátery omietok, vyzretého muriva, sadrokartónu, dreva, tapiet, prípadne iných podkladov v interiéroch alebo exteriéroch znečistených dechtom, nikotínom, tanínom, dymovými plynmi, škvrnami od hrdze, rôznymi soľami rozpustenými vo vode, resp. inými nečistotami.

Zaschnutý náter IZONA(ou) sa vyznačuje vysokou belosťou,dobrou krycou schopnosťou, paropriepustnosťou a výbornou oteruvzdornosťou, náter je umývateľný. Náter izoluje vo vode rozpustné látky a nečistoty a zabraňuje ich prestupu do ďalších vrstiev náteru. IZONA sa nanáša štetcom, valčekom alebo striekacou pištolou.

Pri veľmi savých podkladoch doporučujeme podklad penetrovať farbou IZONA zriedenou vodou v množstve cca 15 % na objem farby. Ďalší náter doporučujeme naniesť po 4 hodinách. Pred použitím obsah obalu dokonale premiešať! Vysoká vlhkosť vzduchu, nízka teplota prostredia a natieraného povrchu predlžuje zasychanie, čo môže zhoršiť izolačné vlastnosti náteru.

Výdatnosť: 6 - 7 m2/ kg v jednej vrstve silne nasiakavý povrch 8 – 10 m2/ kg v jednej vrstve menej nasiakavý povrch.

Riedidlo: Voda .

IZONA sa nanáša štetcom, valčekom alebo striekacou pištolou. Pri veľmi savých podkladoch doporučujeme podklad penetrovať farbou zriedenou vodou v množstve cca 15 % na objem farby. Ďalší náter doporučujeme naniesť po 4 hodinách. Pred použitím obsah obalu dokonale premiešať! Vysoká vlhkosť vzduchu, nízka teplota prostredia a natieraného povrchu predlžuje zasychanie, čo môže zhoršiť izolačné vlastnosti náteru. (efarby.sk)

Ako vrchný náter je možné použiť interiérové maliarske farby DECORHIT alebo FARMAL, fasádnu farbu DECORHIT H, prípadne druhú vrstvu IZONY. Dve vrstvy IZONY zvyšujú izolačné vlastnosti náteru a doporučujú sa pri obzvlášť ťažko pretierateľných škvrnách ako je atrament alebo fixy. Náradie sa čistí vodou ešte pred zaschnutím farby.

Farba nie je určená na nátery plôch, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami, krmivami, pitnou vodou, na nátery detského nábytku a hračiek.

Príklad postupu: Príprava podkladu:

- podklad musí byť suchý, súdržný a zbavený prachu.

Penetrácia podkladu :

- 1 x náter farbou IZONA zriedenou vodou v množstve 15 % na objem farby, ďalší náter po 4 hodinách Nanášanie farby: - 1až 2 x náter farbou IZONA - 1x náter DECORHIT 1 alebo DECORHIT ColorKlasifikácia podľa nariadenia (ES) č. 1272/2008
žiadna

2.2. Prvky označovania
Označovanie podľa nariadenia (ES) č. 1272/2008
Výstražný piktogram žiadny

Výstražné slovo žiadne
Výstražné upozornenia
žiadne
Bezpečnostné upozornenia žiadne
Obsahuje: -
2.3. Iná nebezpečnosť nie je známa

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke Chemolak

Cieľom dnešného CHEMOLAKU je neustále zlepšovanie kvality a spektra ponúkaného sortimentu. V neposlednej rade starostlivosť o životné prostredie a dosiahnutie vysoko profesionálnej úrovne vyrábaných a balených produktov. Zavádzaním progresívnych foriem výroby, modernizáciou technologických postupov, rastom profesionality pracovníkov sa radí Chemolak medzi špičkové podniky v Európe.

 

Svedčí o tom aj úspešnosť v mnohých oblastiach a získanie viacerých ocenení na medzinárodných veľtrhoch a výstavách. Vzhľadom na charakter výroby a geografickú polohu spoločnosti je zabezpečovanie ochrany životného prostredia jedným zo strategických smerov rozvoja spoločnosti. Z nástupom novej legislatívy REACH sa firma zásadným spôsobom začala venovať postupnej ekologizácii sortimentu a hlavne znižovaniu prchavých organických látok (VOC) vo výrobkoch. Budovaním vlastnej siete predajní a distribučnou logistikou si spoločnosť neustále udržuje popredné miesto na trhu s dekoratívnymi náterovými látkami.

 

Potvrdzujú to v neposlednej rade aj nové exportné teritóriá a záujem zahraničných odberateľov o naše produkty. V priemyselnom segmente sa zabezpečujú stále ambicióznejšie požiadavky spotrebiteľov v oblasti povrchových úprav ako je stavebníctvo, strojárstvo, dopravná technika a cestná infraštruktúra, konštruktérstvo, energetika, nábytkárstvo a drevospracujúci priemysel. Produkcia je určená pre domáci ako aj pre náročné zahraničné trhy. CHEMOLAK a.s. je dnes progresívnym, moderným výrobcom náterových látok, lepidiel a živíc, ktorý vychádza z 130-ročných skúseností, vývoja a najnovších poznatkov vedy.

 

CHEMOLAK sa stal flexibilným a spoľahlivým dodávateľom kvalitných náterových látok so širokým servisom služieb, odborným poradenstvom a dynamicky sa rozvíjajúcimi službami.

Všetky varianty produktu (2) IZONA - Farba na veľmi znečistené steny

13,10 € - 61,79 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
0,75 l 0100 - biela
0,75 l C00656 0,75 l 0100 - biela
C00656
skladom 13,10 € skladom 13,10 €
+
-
6 kg 0100 - biela
6 kg C00657 6 kg 0100 - biela
C00657
skladom 61,79 € skladom 61,79 €
+
-