Farba Slovakryl Základ - základná farba na drevo
Farba Slovakryl Základ - základná farba na drevo

Značka: SLOVLAK

Farba Slovakryl Základ - základná farba na drevo
Zatvoriť

Farba Slovakryl Základ - základná farba na drevo

Značka: SLOVLAK

Kód produktu: VAR-K001834

Farba Slovakryl Základ - základná farba na drevo

Hľadáte farbu na kov? Ideálne takú ktorá má dlhú životnosť ušetrí vám peniaze, námahu aj čas? Ako natrieť strechu, plot alebo iné kovové materiály? Prečítajte si v našom najnovšom e-booku Natieranie kovov. Stiahnite si zdarma. Slovakryl extra základ je moderná náterová látka. Charakteristika…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

skladom

Na predajni v Žiline dnes
U vás zajtra

+
-

Popis produktu

Slovakryl extra základ je moderná náterová látka. Charakteristika výrobku: Slovakryl extra je základná vodou riediteľná farba na drevo a drevené materiály.

Použitie: Slovakryl extra - základ sa používa k ochrane dreva a drevených materiálov. Preniká hlboko do dreva, zlepšuje priľnavosť vrchného náteru a veľmi jednoducho sa nanáša. Slúži ako základný náter pod vodouriediteľné farby najmä Slovakryl extra - lesk.

Návod na použitie: Doporučujeme drevo, alebo drevené materiály pred použitím vrchného náteru natrieť Slovakrylom extra - základ a po zaschnutí prebrúsiť brúsnym papierom č. 100-120. Na takto ošetrený povrch naniesť 2 vrstvy náterovej látky Slovakryl extra lesk, v časovom intervale min. 2 hodiny medzi jednotlivými vrstvami pri teplote 20-25 °C. Slovakryl extra - základ je možné podľa potreby nariediť vodou.

Pred použitím obsah dôkladne premiešajte. Teplota podkladu a prostredia nesmie klesnúť pod 10 °C. Nie je vhodný na nátery, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami, krmivami a pitnou vodou.

Nanášanie: Štetcom, valčekom, striekaním.

Riedenie: Vodou.

Výdatnosť: 6÷9 m2 / kg na jednu vrstvu.

Zasychanie: 2÷4 hod./ 20 °C .

Balenie: 0,75 kg, alebo podľa dohody s odberateľom.

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke SLOVLAK

Hlavným zameraním slovenského výrobcu farieb Slovlak je výroba farieb, lakov a lazúr pre hobby segment a remeselníkov. Slovlak je jednotkou na slovenskom trhu v univerzálnych vodou riediteľných farbách a ako tradičný výrobca farieb zastávajú taktiež popredné miesto na trhu s lazúrami. Medzi najznámejšie a najvyšperkovanejšie produkty z ich dielne patria univerzálne vodouriediteľné farby SLOVAKRYL a lazúry na drevo SLOVLUX.

Všetky varianty produktu (1) Farba Slovakryl Základ - základná farba na drevo

7,10 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
0,75 kg 0100 - biela
0,75 kg K001834 0,75 kg 0100 - biela
K001834
skladom 7,10 € skladom 7,10 €
+
-