Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
Dream white - ekologická biela farba na steny

Dream white - ekologická biela farba na steny

Hodnotenie:
Značka:

Dream White je moderná ekologická biela farba na vnútorné steny. Neobsahuje žiadne prchavé organické látky 0% VOC , ktoré spôsobujú zdravotné problémy a ničia ozónovú vrstvu. Náter je Dream White je bezpečný pre ľudí, obzvlášť citlivých na alergie.  

TIP: Stiahnite si zdarma infografiku, ako správne vymaľovať v 6 krokoch TU.

Má vynikajúcu priľnavosť k podkladu a veľmi dobrú kryciu schopnosť. Steny a stropy natreté s ňou získajú jednotný matný povrch, pričom dokonalá biela farba pretrváva po dlhú dobu.

Spotreba. Až 14 m2 /l na jeden náter.

Závisí na pórovitosti, štruktúry podkladu a spôsobe aplikácie.

 

Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
40,23 € bez DPH
48,28 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
biely
Dostupnosť: 1-2 dni

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:

Dream white - ekologická biela farba na steny

Dream White je moderná ekologická biela farba na vnútorné steny. Neobsahuje žiadne prchavé organické látky 0% VOC , ktoré spôsobujú zdravotné problémy a ničia ozónovú vrstvu. Náter je Dream White je bezpečný pre ľudí, obzvlášť citlivých na alergie.  Má vynikajúcu priľnavosť k podkladu a veľmi dobrú kryciu schopnosť. Steny a stropy natreté s ňou získajú jednotný matný povrch, pričom dokonalá biela farba pretrváva po dlhú dobu.

Dlhá životnosť náteru
Výnimočnosť Dream White získala najnovšou výrobnou technológiou „Special White Tiles“, vďaka ktorej vytvára kompaktný, pevný a rovnomerný náter s vysokou životnosťou.

Ľahká údržba
Náter má vysokú odolnosť voči čisteniu za mokra, škvrny a špina sa z neho tak dajú poľahky odstrániť. Veľmi dobre sa preto hodí na steny nielen v domácnostiach, ale aj v kanceláriách a verejných budovách, školách či zdravotníckych zariadeniach.

Vhodná na steny, drevo i kov
Ideálna je na náter sadrokartónových dosiek, vápenno-cementových omietok, betónových povrchov a rekonštrukciu starých náterov. Pri použití správnych základov je vhodná aj na náter malých drevených a kovových povrchov. 

Vysokokvalitný, vodou riediteľný latexový náter určený na dekoratívne a ochranné natieranie stien a stropov vo vnútri obytných priestorov, kanceláriách a verejných budovách, ako napr. školské zariadenia (školy, škôlky a pod. ) laboratóriá, zdravotnícke zariadenia (nemocnice, kliniky, relaxačné centrá, dialyzačné centrá a pod.) a servisné zriadenia a výrobný závod, vrátane potravinárskeho priemyslu s výnimkou priameho styku s potravinami.

VLASTNOSTI A VÝHODY:  Vďaka použitiu „ Špeciálne biele dlaždice“ technológia natierania stanovuje:

- Jednotný a matný povrch;

- Konštantná biela farba, odolná voči UV žiareniu;

- Vysoká životnosť povrchu umožňuje čistenie povrchu čistiacim prostriedkom a vodou;

- Odolnosť povrchu na mokré čistenie 2. Triedy podľa normy STN PN EN 13300;

- Veľmi dobrá krycia schopnosť zaisťuje atraktívny výsledný efekt;

- Veľmi dobrá priľnavosť povrchu;

NORMY KVALITY A ENVIRONMENTU

Nátery PURE WHITE venujú najväčšiu pozornosť životnému prostrediu a chránia naše zdravie. Spĺňajú prísne ekologické normy. Odporúčania poľského Alergologického inštitút (PTA): DREAM WHITE je doporučený poľským inštitútom (PTA). Podrobná analýza nezávislej komisie odborníkov potvrdila, že výrobok je bezpečný pre ľudí, obzvlášť citlivých na alergie. Natieraná miestnosť, v závislosti od spôsobu aplikácie po natretí a vyvetraní, nemá sama o sebe žiaden alergénny faktor.

VOC- neobsahuje prchavé organické látky , ktoré spôsobujú zdravotné problémy a ničia ozónovú vrstvu- 0%VOC podľa normy PN-EN-ISO 11890-2.

VLASTNOSTI A DOPORUČENÉ POUŽITIA  

Natieranie, sadrokartónových dosiek, vápenno cementovej omietky, rekonštrukcia starej maľby, ale aj dekoratívne nátery betónu, natieranie malých a drevených prvkov, po predchádzajúcom ošetrení povrchu správnym základným náterom.  Vhodný pre dekoratívne prvky: sadrokartónové profily, lišty, panely, rozety

Spotreba. Až 14 m2 /l na jeden náter. Závisí na pórovitosti, štruktúry podkladu a spôsobe aplikácie.