Chemopur L - U 1051 polyuretánový lak na emaily a metalízy
Chemopur L - U 1051 polyuretánový lak na emaily a metalízy

Značka: Chemolak

Otázky & odpovede (2)

11,74 €s DPH

9,78 €bez DPH

Chemopur L - U 1051 polyuretánový lak na emaily a metalízy
Zatvoriť

Chemopur L - U 1051 polyuretánový lak na emaily a metalízy

Značka: Chemolak

Otázky & odpovede: 1

Kód produktu: VAR-C01393

Chemopur L - U 1051 polyuretánový lak na emaily a metalízy

Hľadáte farbu na kov? Ideálne takú ktorá má dlhú životnosť ušetrí vám peniaze, námahu aj čas? Ako natrieť strechu, plot alebo iné kovové materiály? Prečítajte si v našom najnovšom e-booku Natieranie kovov. Stiahnite si zdarma. Roztok akrylátovej živice, organických rozpúšťadiel s prídavkom aditív a…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (2)

11,74 €s DPH

9,78 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline zajtra
U vás pozajtra

+
-

Popis produktu

Lak polyuretánový je určený ako vrchný lesklý transparentný náter na polyuretánové emaily pri aplikáciách v náročných podmienkach a na metalizované odtiene emailov. Jeho použitím ako poslednej vrstvy sa predlžuje životnosť náterov, odolnosť voči poveternosti a farebná stálosť. Pri použití na metalizované odtiene emailov a na email U 2081/9110 sa zabraňuje ich oteru. Lak polyuretánový U 1051 sa vyrába aj v kvalite U 1051 G - Ochranný lak graffiti. Lak polyuretánový U 1051 G sa používa ako ochranný lak proti sprejom, ktoré sa dajú odstrániť vodouriediteľným odstraňovačom VODOR Graffiti.

Riedidlo: U 6051, U 6052
 
Tužidlo: U 7081

... viac

Otázky & Odpovede

1 otázka
1 odpoveď
Matej Štrba
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je možné aplikovať polyuretánový bezfarebný lak na disky, ktoré boli striekané strieborným sprejom (akryl), znesú sa tieto dve kombinácie alebo by bolo vhodnejšie použiť polyur. základ, email a aj lak. Jedná sa o zliatinové disky, ktoré už boli v minulosti striekané, ale práca bola odfláknutá, pieskovať ich nebudem, len zdrsním pôvodnú farbu, zatmelím nedokonalosti, vybrúsim a striekam. Akrylový bezfarebný lak používať nechcem, je príliš mäkký. Ďakujem S pozdravom Matej Štrba

Pýtal sa Matej Štrba, 13. jún 2021

Odpovedať na túto otázku
1 odpoveď
Martin Vikisály
14. jún 2021

Dobrý deň. Najoptimálnejšie riešenie by bolo použiť celý náterový systém z polyuretánu, či už základ, vrch a v prípade potreby aj lak. No je možné použiť daný lak aj na vyzretý náter akrylovým sprejom.

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: Chemolak

O značke Chemolak

Cieľom dnešného CHEMOLAKU je neustále zlepšovanie kvality a spektra ponúkaného sortimentu. V neposlednej rade starostlivosť o životné prostredie a dosiahnutie vysoko profesionálnej úrovne vyrábaných a balených produktov. Zavádzaním progresívnych foriem výroby, modernizáciou technologických postupov, rastom profesionality pracovníkov sa radí Chemolak medzi špičkové podniky v Európe.

 

Svedčí o tom aj úspešnosť v mnohých oblastiach a získanie viacerých ocenení na medzinárodných veľtrhoch a výstavách. Vzhľadom na charakter výroby a geografickú polohu spoločnosti je zabezpečovanie ochrany životného prostredia jedným zo strategických smerov rozvoja spoločnosti. Z nástupom novej legislatívy REACH sa firma zásadným spôsobom začala venovať postupnej ekologizácii sortimentu a hlavne znižovaniu prchavých organických látok (VOC) vo výrobkoch. Budovaním vlastnej siete predajní a distribučnou logistikou si spoločnosť neustále udržuje popredné miesto na trhu s dekoratívnymi náterovými látkami.

 

Potvrdzujú to v neposlednej rade aj nové exportné teritóriá a záujem zahraničných odberateľov o naše produkty. V priemyselnom segmente sa zabezpečujú stále ambicióznejšie požiadavky spotrebiteľov v oblasti povrchových úprav ako je stavebníctvo, strojárstvo, dopravná technika a cestná infraštruktúra, konštruktérstvo, energetika, nábytkárstvo a drevospracujúci priemysel. Produkcia je určená pre domáci ako aj pre náročné zahraničné trhy. CHEMOLAK a.s. je dnes progresívnym, moderným výrobcom náterových látok, lepidiel a živíc, ktorý vychádza z 130-ročných skúseností, vývoja a najnovších poznatkov vedy.

 

CHEMOLAK sa stal flexibilným a spoľahlivým dodávateľom kvalitných náterových látok so širokým servisom služieb, odborným poradenstvom a dynamicky sa rozvíjajúcimi službami.

Všetky varianty produktu (2) Chemopur L - U 1051 polyuretánový lak na emaily a metalízy

11,74 € - 52,90 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
bezfarebný 0,6 l C01393 bezfarebný 0,6 l
C01393
skladom 11,74 € skladom 11,74 €
+
-
bezfarebný 3 l C01394 bezfarebný 3 l
C01394
skladom 52,90 € skladom 52,90 €
+
-