Bravo Magnetic - magnetická farba
Bravo Magnetic - magnetická farba

Značka: Chromos-Svjetlost

16,46 €s DPH

13,72 €bez DPH

Bravo Magnetic - magnetická farba
Zatvoriť

Bravo Magnetic - magnetická farba

Značka: Chromos-Svjetlost

Kód produktu: VAR-PTH1018

Bravo Magnetic - magnetická farba

Chcete priniesť do interiéru eleganciu, jedinečnosť alebo luxus? Tikkurila prináša mnoho možností ako dosiahnuť finálny vzhľad povrchu. Prinášame postup ako si rôzne efekty na stene, napríklad patina alebo tabuľovo magnetická stena, urobiť sami. Viac sa dočítate tu v našom e-booku maliarske…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

16,46 €s DPH

13,72 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline v pondelok
U vás v utorok

+
-

Popis produktu

BRAVO MAGNETIC – čierna vysoko kvalitná farba s magnetickými vlastnosťami. Umožňuje pripevnenie magnetov na stenové alebo drevené povrchy.

POUŽITIE:

na suchý, čistý a pevný podklad sa nanáša valčekom v 3 vrstvách; medzináterový interval 4–6 hod. So zvýšením vrstiev farby sa zvyšujú aj magnetické vlastnosti. Pred aplikáciou je povrch potrebné impregnovať základom GRUNDMIX alebo SIMPRA univerzálnou impregnáciou.

Drevené povrchy je potrebné vopred upraviť AQUALUX základnou farbou na drevo. Ako vrchný náter je možné použiť BRAVO Kreativ, farbu, ktorá umožňuje písanie kriedou alebo VINYL STRONG umývateľnú farbu. Neodporúča sa aplikácia pri teplote pod + 5 °C.

Neriedi sa.

SPOTREBA: 500 ml na 2 m2 v troch vrstvách.

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

5.0

z 5 hviezdičiek

1 hodnotenie

100% zákazníkov odporúča

Pomôžte ostatným a ohodnoďte tento produkt
Napísať hodnotenie
5
(1 hodnotenie)
4
(0 hodnotení)
3
(0 hodnotení)
2
(0 hodnotení)
1
(0 hodnotení)
1 hodnotenie
Firemný zákazník

25. august 2021

pouzivame ju v kuchynke, pripiname si nastenu magnetky z dovoleniek. funguje ako ma. odporucam na nu neodymove magnety Zobraziť komentár Skryť komentár

Pomohla vám táto recenzia?
Odporúča
produkt

O značke Chromos-Svjetlost

Spoločnosť Chromos Svjetlost sídli v Chorvátsku v Lužani, mestečku neďaleko mesta Slavonski Brod.

Viac ako 100 ročná tradícia v oblasti výroby farieb a ideálna lokalita s veľmi dobrým dopravným spojením a infraštruktúrou sú výborným predpokladom fungovania a rozvoja spoločnosti.

Ich dlhodobý rast začal v polovici 90-tych rokov. Výnimočná kvalita výrobkov a veľmi úzky vzťah s odberateľmi im pomohol stať sa významným výrobcom na niektorých európskych trhoch.

Nepretržitá práca na zdokonaľovaní a ďalšom rozvoji týchto dvoch základných kameňov obchodnej stratégie pomáha zlepšovať obchodné výsledky rok čo rok. Systém tónovania zaručuje veľmi vysokú kvalitu a konkurencie schopnosť  na medzinárodných trhoch.

Významné investície do rozvoja nových a vylepšovania stávajúcich výrobkov priniesli širokú ponuku kvalitných produktov porovnateľných s najväčšími európskymi výrobcami farieb a lakov.

Táto kvalita výrobkov pomohla zvýšiť  dopyt po výrobkoch Chromos Svjetlost na európskych trhoch a ich export rastie. Skúsení zamestnanci a veľmi dobre vybavené vývojové centrum umožňuje hľadieť  do budúcnosti s istotou na ďalší rozvoj.

Vstup Chorvátska do EU umožňuje sa naďalej úspešne rozvíjať a osloviť ďalších zákazníkov v členských štátoch EU.

Všetky varianty produktu (1) Bravo Magnetic - magnetická farba

16,46 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
0,5 l cierna 0,5 L PTH1018 0,5 l cierna
PTH1018
skladom 16,46 € skladom 16,46 €
+
-