Slovakryl Radiátor - farba na radiator
Slovakryl Radiátor - farba na radiator

Značka: SLOVLAK

12,77 €s DPH

10,64 €bez DPH

Slovakryl Radiátor - farba na radiator
Zatvoriť

Slovakryl Radiátor - farba na radiator

Značka: SLOVLAK

Kód produktu: VAR-K001832

Slovakryl Radiátor - farba na radiator

Hľadáte farbu na kov? Ideálne takú ktorá má dlhú životnosť ušetrí vám peniaze, námahu aj čas? Ako natrieť strechu, plot alebo iné kovové materiály? Prečítajte si v našom najnovšom e-booku Natieranie kovov. Stiahnite si zdarma. Slovakryl radiátor je moderná náterová látka. Charakteristika výrobku:…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

12,77 €s DPH

10,64 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline v pondelok
U vás v utorok

+
-

Popis produktu

Slovakryl radiátor je moderná náterová látka. Charakteristika výrobku: Vodou riediteľný vrchný email na radiátory (farba na radiator).

Použitie: Slovakryl radiátor sa používa pre vrchné nátery radiátorov, teplovodného potrubia a iných telies vykurovania, ktoré boli povrchovo upravené základnou antikoróznou farbou. Vyznačuje sa výbornou roztierateľnosťou , nízkou dobou schnutia a vysokou krycou schopnosťou a priľnavosťou. Je ekologický, nezapácha, nežltne a odoláva teplote až 80 oC.

Návod na použitie : Pred použitím obsah dôkladne premiešajte. Náterovú látku Slovakryl radiátor, je možné podľa potreby riediť. Kovové telesá radiátorov alebo potrubí pred prvým náterom očistite, zbavte hrdze a odmastite. Na takto pripravený podklad natrite v jednej vrstve základný antikorózny náter a nechajte zaschnúť, napríklad V 2053 Akvakryl.

Na takto ošetrený povrch naniesť 1 až 2 vrstvy náterovej látky Slovakryl radiátor v časovom intervale min. 2 až 3 hodiny medzi jednotlivými vrstvami pri teplote 20÷25 oC.

Slovakryl radiátor je možné použiť aj na obnovu starých náterov, ktoré pevne držia na podklade, sú prebrúsené, zbavené prachu a odmastené. K obnove náteru naniesť 1 až 2 vrstvy náterovej látky Slovakryl radiátor, v časovom intervale min. 2 až 3 hodiny medzi jednotlivými vrstvami . (efarby.sk)

Nízka teplota a vysoká relatívna vlhkosť spomaľujú zasychanie. Teplota podkladu a prostredia nesmie klesnúť pod 10 oC . Nie je vhodný na nátery, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami, krmivami a pitnou vodou. Použité pomôcky umyte vodou.

Nanášanie: Štetcom, striekaním.

Riedenie: Vodou.

Výdatnosť: 6÷9 m2 / kg na jednu vrstvu.

Zasychanie: 2÷3 hod. / 20 oC.

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: SLOVLAK

O značke SLOVLAK

Hlavným zameraním slovenského výrobcu farieb Slovlak je výroba farieb, lakov a lazúr pre hobby segment a remeselníkov. Slovlak je jednotkou na slovenskom trhu v univerzálnych vodou riediteľných farbách a ako tradičný výrobca farieb zastávajú taktiež popredné miesto na trhu s lazúrami. Medzi najznámejšie a najvyšperkovanejšie produkty z ich dielne patria univerzálne vodouriediteľné farby SLOVAKRYL a lazúry na drevo SLOVLUX.

Všetky varianty produktu (1) Slovakryl Radiátor - farba na radiator

12,77 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
0,75 kg 1000 - biely
0,75 kg K001832 0,75 kg 1000 - biely
K001832
skladom 12,77 € skladom 12,77 €
+
-