ISOKOR SW EKO - nanoochrana dreva, omietok, kameňa
ISOKOR SW EKO - nanoochrana dreva, omietok, kameňa

Značka: ISOKOR

105,83 €s DPH

88,19 €bez DPH

ISOKOR SW EKO - nanoochrana dreva, omietok, kameňa
Zatvoriť

ISOKOR SW EKO - nanoochrana dreva, omietok, kameňa

Značka: ISOKOR

Kód produktu: VAR-I0044

ISOKOR SW EKO - nanoochrana dreva, omietok, kameňa

Nanometrická impregnácia, samočistiaca ochrana nasiakavého povrchu - kameňa, betónu, omietky. Svojimi vlastnosťami je mimoriadne vhodný pre impregnáciu a ochranu povrchov proti usádzaniu nečistôt, vzniku plesní, machov a tvorbe vlhkosti na fasádach domov, múrikoch, betónových či murovaných,…

Zobraziť viac
balenie (1)

105,83 €s DPH

88,19 €bez DPH

do 3 dní

Na predajni v Žiline v utorok
U vás v stredu

+
-

Popis produktu

Nanoochrana / impregnácia veľmi vysokej účinnosti a životnosti, vhodná najmä na nasiakavé minerálne povrchy ako kameň, betón, omietka. (spotreba cca 1000ml/10  m2). 
Vytvára na povrchu ochrannú nanometrickú vrstvu. Svojimi vlastnosťami je mimoriadne vhodný pre impregnáciu a ochranu povrchov proti usádzaniu nečistôt, vzniku plesní, machov a tvorbe vlhkosti na fasádach domov, múrikoch, betónových či murovaných, kamenných plochách a iných nasiakavých minerálnych plochách.

IsoKor SW Eko je vhodný aj ako nanometrická impregnácia mierne vlhkých nasiakavých minerálnych povrchov (spotreba cca 1000ml/10 – 12m2) ako sú prírodný a umelý kameň, vápenec, pieskovec, žula, betón, vápenno-cementová klasická omietka. Pri týchto povrchoch je vhodný ako nanoochrana či impregnácia zvislých a šikmých plôch - strechy domov, fasáda, múrik, obklad, ale aj vodorovných plôch ako sú kamenné chodníky, či betónová dlažba. Impregnácia vyvoláva samočistiaci efekt.

Vlastnosti impregnovaného povrchu:

- vynikajúca odolnosť voči padajúcej a striekajúcej vode, oleju, posypovej soli, kyselinám a zásadám až do pH = 14, (výrazne napomáha pri hydrofóbnej ochrane betónových stavieb pred koróziou stavebnej ocele v betóne a koróziou betónu vplyvom dažďa, snehu, mrazu a posypovej soli

- dlhodobý lotosový účinok

- nezmenená paropriepustnosť resp. priepustnosť pre plyny 

- podstatne znížená priľnavosť pre prach, vtáčí trus a rôzne iné nečistoty

- vzhľad ošetreného povrchu sa nemení

- má vynikajúci samočistiaci efekt

- ošetrenie je odolné voči tlakovej vode pri umývaní až do tlaku 50 barov 

- podstatne znižuje rast machov a plesní 

- voľným okom neviditeľná ochranná vrstva je odolná voči UV-žiareniu 

-životnosť na zvislých a šikmých nepochôdznych plochách 8 a viac rokov, na vodorovných nepochôdznych plochách 4 a viac rokov. 

Aplikácia: 

Prípravok pred použitím pretrepte po dobu cca 5 sek. Na čistý, suchý (alebo mierne vlhký) a odmastený povrch sa prípravok nanáša štetcom, valčekom alebo striekaním nízkotlakovou pištoľou pri teplote  5 - 35°C. Doba schnutia je cca 4 hod. Účinné látky prípravku sa na ošetrený povrch chemicky viažu – reakcia je ukončená po 24 hod. Počas tejto doby odporúčame nevystavovať ošetrený povrch pôsobeniu žiadnych mechanických ani chemických faktorov. 24 hodín po aplikácii teplota ošetreného povrchu nesmie klesnúť pod 3°C.

Zloženie: 

voda, modifikované hybridné látky, aditíva.

DOPORUČENIE:

Pred použitím nanočasticového výrobku je nutné očistiť ošetrovaný povrch. Nečistoty odstráňte prípravkom Isokor Cleaner, vodný kameň a vápenaté usadeniny pomocou IsoKor LM Cleaner ( je v našej ponuke ). 

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Všetky varianty produktu (1) ISOKOR SW EKO - nanoochrana dreva, omietok, kameňa

105,83 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
5 l I0044 5 l
I0044
do 3 dní 105,83 € do 3 dní 105,83 €
+
-