ISOKOR LOTOS PROFI - celoživotná nanoimpregnácia kože a textilu
ISOKOR LOTOS PROFI - celoživotná nanoimpregnácia kože a textilu

Značka: ISOKOR

14,32 €s DPH

11,93 €bez DPH

ISOKOR LOTOS PROFI - celoživotná nanoimpregnácia kože a textilu
Zatvoriť

ISOKOR LOTOS PROFI - celoživotná nanoimpregnácia kože a textilu

Značka: ISOKOR

Kód produktu: VAR-I0005

ISOKOR LOTOS PROFI - celoživotná nanoimpregnácia kože a textilu

Mimoriadne účinný prípravok na ošetrenie textílii a pravej aj umelej nelakovanej kože proti vode a znečisťovaniu. Neviditeľná vrstva, ktorá sa pri ošetrení vytvorí na povrchu vlákien textílie alebo kože, silne odpudzuje vodu a nečistoty. Vrstva odolá aj extrémnemu zaťaženiu – krátkodobo dokonca…

Zobraziť viac
balenie (4)

14,32 €s DPH

11,93 €bez DPH

3 dni

Na predajni v Žiline v stredu
U vás vo štvrtok

+
-

Myslite aj na pomôcky

Zatiaľ žiadne produkty.

Popis produktu

Isokor LOTOS PROFI – nanotechnológia. Mimoriadne účinný prípravok na ochranu textílii, pravej a umelej nelakovanej kože pred vodou a znečisťovaním s dlhodobým lotosovým efektom. Mimoriadne účinný prípravok na ošetrenie textílii a pravej aj umelej nelakovanej kože proti vode a znečisťovaniu.

Neviditeľná vrstva, ktorá sa pri ošetrení vytvorí na povrchu vlákien textílie alebo kože, silne odpudzuje vodu a nečistoty. Vrstva odolá aj extrémnemu zaťaženiu – krátkodobo dokonca odolá koncentrovaným kyselinám a zásadám (do 10 minút).

Znečistenú textíliu väčšinou postačuje opláchnuť čistou vodou. V prípade povrchov, ktoré sú vystavené poveternostným podmienkam, sa prejavuje samočistiaci efekt. To znamená, že s padajúcimi kvapkami dažďa sa z ošetreného povrchu odstránia nečistoty. Ošetrený povrch získa podstatne vyššiu životnosť a znižujú sa intervaly čistenia a prania.

Vlastnosti ošetreného povrchu:

- silný odpudivý efekt voči vode a olejom

- výrazné zníženie priľnavosti nečistôt

- nezmenená paropriepustnosť a priepustnosť pre plyny

- ľudským okom neviditeľná vrstva pokryje každé vlákno a chráni ho pred nepriaznivými vplyvmi prostredia ako je znečistenie či zmáčanie

- zdravotne neškodný

- neobsahuje nebezpečné rozpúšťadlá

- odolný aj voči koncentrovaným kyselinám a lúhom (do cca 10 min.)

- vytvorená vrstva je odolná voči UV-žiareniu a oderu

- odolný voči bežným pracím prostriedkom - vydrží až 50 praní

- prípravok zachová odev priedušný, telo sa v odeve "nedusí" ani pri veľkej námahe

- chráni nás za vlhkého a chladného počasia v suchom, čistom a príjemnom oblečení.

Použitie: ISOKOR LOTOS PROFI je vhodný na ošetrenie všetkých druhov neimpregnovaných textílií a pravej aj umelej nelakovanej kože. Sedadlá áut, vlakov a autobusov z látkového poťahu, kože, stany, markízy, plachty, bežné aj pracovné oblečenie. Je ideálnym hydrofóbnym ošetrením semišovej obuvi, brúsenej kože, pracovných odevov a pod.

Takto ošetrené pracovné odevy a obuv nás dokážu dočasne chrániť aj pred priamym zásahom nebezpečnými kyselinami a zásadami. Aplikácia: Ošetrovaný povrch musí byť čistý, suchý, odmastený bez škrobu či aviváže. Pred použitím prípravok pretrepte po dobu cca 5 sekúnd. Na ošetrovaný povrch naneste striekaním rovnomernú vrstvu prípravku tak, aby materiál zvlhol.

Ošetrenie vykonávajte pri teplote 5 - 35?C. Sušenie trvá cca 2-3 hod. Účinné látky prípravku sa na ošetrený povrch chemicky viažu – reakcia je ukončená po 24 hod. Počas tejto doby odporúčame nevystavovať ošetrený povrch pôsobeniu mechanických alebo chemických faktorov. Po 24 hod. od aplikácie je ošetrený povrch možné bežne používať. Odporúčame pozrieť si video na našej stránke www.isokor.com.

Spotreba: 100 ml/1 – 2 m2 podľa nasiakavosti ošetrovaného povrchu.

Identifikácia nebezpečenstiev

Klasifikácia látky alebo zmesi
Podľa nariadenia 1272/2008:

Zmes nie je klasifikovaná ako nebezpečná.
Riziko pre ľudské zdravie
Žiadne.
Ohrozenie životného prostredia
Žiadne.
Fyzikálne/chemické riziká
Žiadne.

Prvky označenia
Piktogramy: Žiadne.
Heslo: Žiadne.

Výstražné upozornenia
Žiadne.

Bezpečnostné upozornenia
Žiadne.
EUH210: Karta bezpečnostných údajov je k dispozícii na požiadanie.

Iné nebezpečenstvá
Príloha XIII k nariadeniu REACH - Kritériá na identifikáciu perzistentných, bioakumulatívnych a toxických látok (PBT) a veľmi perzistentných a veľmi bioakumulatívnych látok (vPvB) - neuplatňuje sa
Látky s vlastnosťami narúšajúcimi endokrinný systém (podľa kritérií delegovaného nariadenia Komisie (EÚ) 2017/2100, nariadenia Komisie (EÚ) 2018/605) - neuplatňuje s

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke ISOKOR

Spoločnosť sa už viac ako 10 rokov venuje nanometrickým riešeniam úprav povrchov pre zlepšenie vlastnosti povrchu, ich odolnosti voči poveternostným vplyvom, predlžovaniu ich životnosti a zlepšovanie vzhľadu pre životnosť povrchov. 
Nanometricky upravený povrch dosahuje až niekoľkonásobne dlhšiu životnosť a to bez vplyvu ochrany na vzhľad či funkčné vlastnosti povrchu.
V súčasnosti klientom ponúkajú komplexné riešenia pre čistotu domácnosti, priemyselných objektov aj rekreačných zariadení, pre hygienickú čistotu prevádzok s kuchyňou, zdravotníckych zariadení a ďalších priestorov ako aj riešenia pre zvýšenie osobného komfortu pri preprave automobilom alebo pri pohybe v daždivom či inak nepriaznivom počasí.

Všetky varianty produktu (4) ISOKOR LOTOS PROFI - celoživotná nanoimpregnácia kože a textilu

14,32 € - 395,33 €
Názov Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
100 ml 0,1 L I0005 100 ml
I0005
3 dni 14,32 € 3 dni 14,32 €
+
-
250 ml 0,25 L I0006 250 ml
I0006
3 dni 29,99 € 3 dni 29,99 €
+
-
1 l 1 L I0007 1 l
I0007
3 dni 89,97 € 3 dni 89,97 €
+
-
5 l 5 L I0008 5 l
I0008
3 dni 395,33 € 3 dni 395,33 €
+
-