Zo života efarby

Ako vznikal vianočný darček pre Vás?

Ako vznikal vianočný darček pre Vás?

Spravili sme si brainstorming, kde sme všetci do koliečka dávali nápady na krátke a zároveň výstižné posolstvo. Musím povedať, že nápadov bolo veľa, ale väčšina z nich by sa nám ako odkaz na šálku buď to nevošla, alebo by neniesol posolstvo s odkazom, ktoré sme Vám chceli predať.

Na tento projekt budete potrebovať

Pomôcky a dekorácie Nakupovať
Farby na porcelán Nakupovať

Ak ste od nás ku koncu roka dostali takúto šálku, tak spomedzi našich všetkých 57.050 zákazníkov patríte za rok 2021 medzi našich najvýznamnejších 30

Týmto sme Vám chceli úprimne poďakovať za celý náš tím efarby za dobrú spoluprácu v uplynulom roku. Veľmi si vážime, že ste s nami a chceme aj naďalej našu spoluprácu rozvíjať aj budúcom roku. 

Ako by sme Vám poďakovali trošku inak ako ostatní?


To bola hlavná výzva, pred ktorou sme stáli. 

S kolegami sme dali hlavy dokopy a premýšľali sme, čo by sme Vám darovali namiesto klasických kalendárov, pier, zapaľovačov, vín alebo iných reklamných predmetov, ktorých isto na konci roka dostávate od ostatných partnerov požehnane. 

Spoločne sme vymysleli maličkosť, na ktorej sme si dali záležať a ktorú sme vlastnoručne vyrobili. Popri tom, sme tajne dúfali, že Vás poteší.

Celé to začalo myšlienkou, že Vám chceme ako poďakovanie poslať niečo, čo Vám bude robiť krajší deň, čo najčastejšie. Ideálne niečo, čo by bolo aj praktické a malo to využitie počas celého roka. Preto sme sa rozhodli vyzdobiť šálku na čaj či kávičku.

Spravili sme si brainstorming, kde sme všetci do koliečka dávali nápady na krátke a zároveň výstižné posolstvo. Musím povedať, že nápadov bolo veľa, ale väčšina z nich by sa nám ako odkaz na šálku buď to nevošla, alebo by neniesol posolstvo s odkazom, ktoré sme Vám chceli predať. 

Nakoniec sme sa všetci zhodli a vyhral tento: Farebný deň tvoria maličkosti.   

Na šálku sme písali fixkami na porcelán Darwi Armerina, pretože by mali odolať aj umývaniu dokonca aj v umývačke riadu. Potom nám môžete dať spätnú väzbu, či to, čo tvrdí výrobca, je skutočne pravda :)

Najväčší oriešok bolo nakresliť na šálku naše logo - sedem lupienkov z kvietku. Avšak podarilo sa nám to skvelo. Každá šálka je unikátna - jedinečná, tak ako sme jedineční aj my ľudia. 

Keď kolegyne dokončili šálky, tak do každej z nich sme zrolovali a ručne previazali vianočné prianie. 

Vašu šálku sme vložili do krabičky a previazali stužkami, modrou a oranžovou. Ako čerešničku sme pridali aj maličké červené srdiečko. 

Chceli sme Vás prekvapiť a potešiť zároveň.

Všetci sme darček pre Vás pripravovali s nadšením a dobrou náladou, ktorú veríme, že sme takouto maličkosťou preniesli aj na Vás. 

Chceme Vám ešte raz poďakovať za prejavenú dôveru a dobrú spoluprácu v uplynulom roku. Do nového roku prajeme veľa osobných, pracovných úspechov a hlavne, pevné zdravie.

Príjemné sviatky a šťastný nový rok Vám praje kolektív efarby.sk


Pomohli sme aj:

 • Podporili sme pietnu spomienku na 13.725 obetí Covid 19

  Podporili sme pietnu spomienku na 13.725 obetí Covid 19

  Čas 1 minúta
 • Držíme palce Nikolke a jej rodičom!

  Držíme palce Nikolke a jej rodičom!

  Čas 2 minúty
 • Pomáhajme si.

  Pomáhajme si.

  Čas 4 minúty
 • Spravili sme krajší deň žiakom z Gymnázia Varšavská.

  Spravili sme krajší deň žiakom z Gymnázia Varšavská.

  Čas 1 minúta
Michal Fojcík

Páči sa mu tvoriť a nachádzať nové možnosti . Veľmi rád spolupracuje so šikovnými ľuďmi, ktorí vedia čo je to štartovať novú myšlienku z garáže.