Renolak ALN asfaltový izolačný lak
Renolak ALN asfaltový izolačný lak

Značka: PARAMO

28,84 €s DPH

24,03 €bez DPH

Renolak ALN asfaltový izolačný lak
Zatvoriť

Renolak ALN asfaltový izolačný lak

Značka: PARAMO

Kód produktu: VAR-K002295

Renolak ALN asfaltový izolačný lak

Hľadáte farbu na kov? Ideálne takú ktorá má dlhú životnosť ušetrí vám peniaze, námahu aj čas? Ako natrieť strechu, plot alebo iné kovové materiály? Prečítajte si v našom najnovšom e-booku Natieranie kovov. Stiahnite si zdarma. Asfaltová hmota RENOLAK ALN po odparení rozpúšťadla má dobrú priľnavosť…

Zobraziť viac
balenie (1)

28,84 €s DPH

24,03 €bez DPH

1-2 dni

Na predajni v Žiline v utorok
U vás v stredu

+
-

Popis produktu

RENOLAK ALN. 

Popis: Jedná sa o skupinu asfaltových hmôt rozpustených v organickom rozpúšťadle. Asfaltové izolačné laky sú za normálnej teploty sivočierne až čierne viskózne tekuté hmoty, ktoré sú bez výskytu vody a mechanických nečistôt. Asfaltová hmota RENOLAK ALN po odparení rozpúšťadla má dobrú priľnavosť na všetky stavebné hmoty (betón, murivo, kov ai) a dobre držia na všetkých asfaltových podkladoch.

Použitie: K obnovovacou a ochranným náterom asfaltových aj eternitových krytín, betónových a cementoosinkových rúr, drôtených plotov apod. (efarby.sk) Ďalej k izolačným náterom materiálu z šedej liatiny.

Spracovanie: asfaltové laky sa spracúvajú za studena. Pre aplikáciu sa používa štetec alebo pokrývačska kefa. Možný je aj nástrek alebo máčanie. Pred použitím je dôležité obsah dôkladne premiešať.

Spotreba je závislá na spôsobe aplikácie: 0,3 - 0,5 kg/m2.  Počas skladovania sa pripúšťa zhustnutia laku až o 50%. Výrobok možno riediť lakovým benzínom. 

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: PARAMO

Všetky varianty produktu (1) Renolak ALN asfaltový izolačný lak

28,84 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
9 kg K002295 9 kg
K002295
1-2 dni 28,84 € 1-2 dni 28,84 €
+
-