HG Super ochrana špár
HG Super ochrana špár

Značka: HG Systems

20,28 €s DPH

16,90 €bez DPH

HG Super ochrana špár
Zatvoriť

HG Super ochrana špár

Značka: HG Systems

Kód produktu: VAR-SL00125

HG Super ochrana špár

Mnohé škáry sú porézne a absorbujú preto velmi rýchlo mastnotu, necistotu a vápenaté usadeniny. Ked sa napríklad na podlahové škáry rozleje víno, malinovka alebo nieco mastné, vznikajú v škáre flaky, ktoré sa dajú len tažko odstránit. Škáry v stenách sú, predovšetkým vo vlhkých priestoroch ako je…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

20,28 €s DPH

16,90 €bez DPH

1-2 dni

Na predajni v Žiline pozajtra
U vás vo štvrtok

+
-

Myslite aj na pomôcky

Zatiaľ žiadne produkty.

Popis produktu

Mnohé škáry sú porézne a absorbujú preto velmi rýchlo mastnotu, necistotu a vápenaté usadeniny. Ked sa napríklad na podlahové škáry rozleje víno, malinovka alebo nieco mastné, vznikajú v škáre flaky, ktoré sa dajú len tažko odstránit. Škáry v stenách sú, predovšetkým vo vlhkých priestoroch ako je kúpelna, kvôli plesniam a vápenatým usadeninám nevzhladné a nehygienické.

Ale aj pri každom cistení preniká do škár voda (ktorá obsahuje ciastocky necistoty z podlahy alebo zo steny), cím sa škáry postupne znecistujú a takmer sa nedajú poriadne vycistit. HG super ochrana špár obkladov & dlažby rieši tento problém jednoduchým spôsobom.

Týmto čistiacim prostriedkom sú škáry impregnované na absolútnu odolnosť voči vode, oleju, mastnote a nečistotám. Škáry musia byť čisté a suché. Najprv škáry dôkladne vyčistite pomocou HG HG čistič špár. Potom škáry opláchnite čistou vodou a nechajte 24 hodín úplne vyschnúť. Nové škáry nechajte úplne vytvrdnúť a vyschnúť. Do podlahových škár naneste podľa možnosti spolu s dodávanou pipetou HG super ochrana špár obkladov & dlažby.

Do škár v stene, napríklad v kuchyni alebo kúpeľni, naneste HG super ochrana špár obkladov & dlažby pomocou štetca. Nadbytočný čistiaci prostriedok, ktorý vyteká na obklad, rovnako pri obkladačkách ako aj dlaždiciach, utrite handrou. Po 36-48 hodinách sa môže povrch opäť normálne cistiť. Pri podlahových škárach sa môže chodiť po dlážke asi po 3 hodinách. Podlahy v sprchách sa môžu používať po 8 hodinách. 250 ml stačí na plochu okolo 30-40 m2.

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Všetky varianty produktu (1) HG Super ochrana špár

20,28 €
Názov Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
250 ml 244 0,25 L SL00125 250 ml 244
SL00125
1-2 dni 20,28 € 1-2 dni 20,28 €
+
-