Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
od používateľa eFarby.sk
18 pozretí
od používateľa eFarby.sk
1505 pozretí
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie
 

Farby, lazúry a laky odstraňovač starých náterov

Filtrovať produkty

Vyberte si svoj Balenie
Vyberte si svoj Výrobcovia
Vyberte si farbu
Odtiene sú vytvárané podľa vzorkovníc a noriem (napr. RAL, STN... ) s maximálnou snahou o dôveryhodnosť, ale aj tak sa odtieň bude mierne odlišovať.
Pre hľadaný výraz neexistuje žiadna zhoda vo farebných variáciách tohto produktu. Prosím, skúste upraviť parametre svojho hľadania.
Zobrazenie:
 
P 8201 Odstraňovač starých náterov je určený na odstraňovanie starých alebo poškodených syntetických, nitrocelulózových alebo olejových náterov z kovových predmetov.
P 8201 Odstraňovač starých náterov
1-2 dni
5,23 € s DPH
NATRIMA na starý náter sa používa na odstraňovanie starých alebo poškodených náterov na kovových, drevených a minerálnych podkladoch Je vhodný na odstránenie syntetických, olejových, vodou...
Natrima! na starý náter
1 odtieň
1-2 dni
7,35 € s DPH
použijete na odstraňovanie starých vrstiev náterov z dreva, železa, betónu alebo kameňa, odstraňuje vodouriediteľné syntetické, dvojzložkové polyuretánové, epoxidové a iné staré nátery.
Odstraňovač starých náterov Extra
1-2 dni
8,86 € s DPH
BONDEX Univerzal - odstraňovač starých náterov
1-2 dni
11,67 € s DPH
Odstraňovač starých náterov
1 odtieň
do 3 dní
8,57 € s DPH
Odstraňovač starých náterov na vodnej báze NATRIMA na starý náter sa používa na odstraňovanie všetkých typov farieb: syntetických, vypaľovacích, práškových, polyuretanových z rôznych typov podkladov (kov, drevo, plast) a na odstraňovanie farieb graffiti z rôznych typov...
NATRIMA na starý náter - odstraňovač starých náterov na vodnej báze
1 odtieň
1-2 dni
9,15 € s DPH