Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
Xyladecor Standard - tenkovrstvová lazúra na drevo - dopredaj

Xyladecor Standard - tenkovrstvová lazúra na drevo - dopredaj

Hodnotenie:
Značka:
Výrobok je šetrnejší k životnému prostrediu. Vytvára mikroporézny saténový povrch, ktorý chráni proti UV žiareniu a nepriazňam počasia. Zvýrazňuje štruktúru dreva. Xyladecor Standard je určený pre všetky drevené povrchy, ako sú obklady domov, chaty, altány, pergoly, ploty, balkóny, okná, dvere a iné drevené povrchy. Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
28,91 € bez DPH
34,69 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
Dostupnosť: do 5 dní

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:

Xyladecor Standard - tenkovrstvová lazúra na drevo - dopredaj

Xyladecor Standard je dekoračný tenkovrstvá lazúra na báze rozpúšťadiel pre použitie do interiéru a exteriéru. Krémová konzistencia produktu uľahčuje aplikáciu, lepšie sa rozotiera a viac penetruje do dreva. Zvýšená priľnavosť ďalšieho náteru.

Výrobok je šetrnejší k životnému prostrediu. Vytvára mikroporézny saténový povrch, ktorý chráni proti UV žiareniu a nepriazňam počasia. Zvýrazňuje štruktúru dreva. Xyladecor Standard je určený pre všetky drevené povrchy, ako sú obklady domov, chaty, altány, pergoly, ploty, balkóny, okná, dvere a iné drevené povrchy.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Povrchy musia byť čisté, suché, odmastené a obrúsené.(efarby.sk) Odstráňte všetky zvyšky pôvodnej farby, odlupujúce sa lak alebo zvyšky moridiel. Pre vonkajšie nátery sa odporúča podklad napustiť fungicídnym napúšťadlom Xyladecor Xylamon HP pre zvýšenie ochrany proti zamodraniu a hnilobe. Pred použitím obsah dôkladne premiešajte. Výrobok sa neriedi. Xyladecor Standard nanášajte štetcom alebo máčaním.

V interiéri nanášajte 1-2 vrstvy. Pre vytvorenie dlhodobej ochrany v exteriéri nanášajte 2-3 vrstvy. Náter vykonávajte za stáleho a suchého počasia.

TEORETICKÁ VÝDATNOSŤ: 9 - 14 m2 / L.

ČISTENIE NÁRADIA: Riedidlom S 6006 alebo iným bežným riedidlom. Pred čistením odstráňte zo štetca čo najviac farbe