Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
Vitagrund Simpra Nano Primer - hĺbková impregnácia na stenu

Vitagrund Simpra Nano Primer - hĺbková impregnácia na stenu

Hodnotenie:
Značka:

Simpra je hĺbková nanoimpregnácia používaná v exteriéroch na vysoko nasiakavé podklady, betón, karbonizované vápenné, vápenocementové a cementové omietky. Taktiež je vhodná na podklady, z ktorých sa úplne nepodarilo odstrániť prach a na ktoré sa plánuje aplikácia akrylátovej či silikónovej farby a na vláknocementové a sadrokartónové dosky pred natieraním disperznými nátermi alebo aplikáciou tenkovrstvových dekoratívnych omietok.

V jednej vrstve 8 - 10 m2 / 1 liter podľa nasiakavosti povrchu. 


Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
18,43 € bez DPH
22,12 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
Dostupnosť: skladom

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:
Dokúpte si aj:
Páska maskovacia maliarska Profi
5 odtieňov
1-2 dni
1,19 € 1,43 € s DPH
Zakrývacia fólia 4x5m - na zakrývanie nábytku
skladom
2,17 € 2,60 € s DPH
Vedro stavebné s výlevkou 5L, 12L, 20L
1 odtieň
skladom
1,27 € 1,52 € s DPH

Vitagrund Simpra Nano Primer - hĺbková impregnácia na stenu

Simpra je hĺbková nanoimpregnácia používaná v exteriéroch na vysoko nasiakavé podklady, betón, karbonizované vápenné, vápenocementové a cementové omietky. Taktiež je vhodná na podklady, z ktorých sa úplne nepodarilo odstrániť prach a na ktoré sa plánuje aplikácia akrylátovej či silikónovej farby a na vláknocementové a sadrokartónové dosky pred natieraním disperznými nátermi alebo aplikáciou tenkovrstvových dekoratívnych omietok. Nie je vhodná na použitie ako základný náter pod silikátové farby. Suchý náter je bezfarebný, nevytvára film, je bez lesku a preniká do hĺbky, zjednocuje a spevňuje podklad a chráni ho pred atmosférickými vplyvmi. Spevňuje podklady, ktoré prechádzajú v prach, preto je Simpra impregnácia vhodná na podklady, na ktoré sa budú nanášať vyrovnávacie a vystužovacie fasádne nátery obohatené o polymérová pojivá. Je nutná ako podklad pod Fasavit a Elastavit.

Pred použitím sa riedi vodou v pomere 1:1, Zasychanie je min. 12 hodín, ochrana pred zrážkami 24 hodín. Podklad, na ktorý sa aplikuje, musí byť čistý, suchý a pevný. Aplikuje sa štetcom alebo valčekom v jednej vrstve na bežne nasiakavom podklade (betónové podklady a omietka) a v dvoch vrstvách v prípade veľmi nasiakavých podkladov (pórobetón, sadra).

V jednej vrstve 8 - 10 m2 / 1 liter podľa nasiakavosti povrchu. Nesmie zamrznúť.