V 1610 - Vodouriediteľný Lak na parkety
V 1610 - Vodouriediteľný Lak na parkety

Značka: Chemolak

18,47 €s DPH

15,39 €bez DPH

V 1610 - Vodouriediteľný Lak na parkety
Zatvoriť

V 1610 - Vodouriediteľný Lak na parkety

Značka: Chemolak

Kód produktu: VAR-C01022

V 1610 - Vodouriediteľný Lak na parkety

Vodou riediteľný PARKETOLAK sa používa na povrchovú úpravu parkiet, prípadne predmetov z dreva a korku v interiéroch, ako základný i vrchný náter. Oceníte ho kôli jeho tvrdosti a tomu, že sa pri práci nenadýchate škodlivých výparov. TIP: Stiahnite si zdarma foto-návod: Ako moriť a lakovať drevenú…

Zobraziť viac
farba (2)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (2)

18,47 €s DPH

15,39 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline dnes
U vás v pondelok

+
-

Popis produktu

Vodou riediteľný PARKETOLAK sa používa na povrchovú úpravu parkiet, prípadne predmetov z dreva a korku v interiéroch, ako základný i vrchný náter. Vyrába sa ako transparentný a v dvoch modifikáciách, ktoré sa líšia stupňom lesku: 0000 – lesklý, 0001 – pololesklý.

Nanášanie: Nanáša sa štetcom, prípadne NT striekaním . (efarby.sk)

Náter je možné pretrieť ďalšou vrstvou náteru najskôr po 5 hod. Pred aplikáciou sa musí dokonale premiešať odo dna obalu. Riedi sa v prípade potreby vodou. Vysoká vlhkosť vzduchu a nízka teplota prostredia a tiež natieraného povrchu predlžuje zasychanie. Nepoužívať na nátery prichádzajúce do styku s potravinami, krmivami, pitnou vodou, na natieranie detského nábytku a hračiek. Náradie čistíme vodou ihneď po aplikácii. Pri zasychaní je dôležité zabezpečiť dostatočné prúdenie vzduchu.

- Orientačná výdatnosť: 8 - 10m 2/ kg.

Príklad postupu: Náter na parkety:

- brúsenie brúsnym papierom č. 120 - 180, odstránenie prachu (najlepšie vysávaním)

- 1 náter mierne nariediť

- 2 až 3 krát V 1610 v intervale 5 hod.

- medzi jednotlivými nátermi jemné prebrúsenie brúsnym papierom 280 – 320

- plochu zaťažiť najskôr po 24 h od nanášania poslednej vrstvy.

Životnosť náteru uvedeného v príklade je pri dodržaní predpísanej predpovrchovej úpravy a podmienok pri nanášaní, v závislosti od počtu nanesených vrstiev a celkovej hrúbky náterového systému 7 rokov

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: Chemolak

O značke Chemolak

Cieľom dnešného CHEMOLAKU je neustále zlepšovanie kvality a spektra ponúkaného sortimentu. V neposlednej rade starostlivosť o životné prostredie a dosiahnutie vysoko profesionálnej úrovne vyrábaných a balených produktov. Zavádzaním progresívnych foriem výroby, modernizáciou technologických postupov, rastom profesionality pracovníkov sa radí Chemolak medzi špičkové podniky v Európe.

 

Svedčí o tom aj úspešnosť v mnohých oblastiach a získanie viacerých ocenení na medzinárodných veľtrhoch a výstavách. Vzhľadom na charakter výroby a geografickú polohu spoločnosti je zabezpečovanie ochrany životného prostredia jedným zo strategických smerov rozvoja spoločnosti. Z nástupom novej legislatívy REACH sa firma zásadným spôsobom začala venovať postupnej ekologizácii sortimentu a hlavne znižovaniu prchavých organických látok (VOC) vo výrobkoch. Budovaním vlastnej siete predajní a distribučnou logistikou si spoločnosť neustále udržuje popredné miesto na trhu s dekoratívnymi náterovými látkami.

 

Potvrdzujú to v neposlednej rade aj nové exportné teritóriá a záujem zahraničných odberateľov o naše produkty. V priemyselnom segmente sa zabezpečujú stále ambicióznejšie požiadavky spotrebiteľov v oblasti povrchových úprav ako je stavebníctvo, strojárstvo, dopravná technika a cestná infraštruktúra, konštruktérstvo, energetika, nábytkárstvo a drevospracujúci priemysel. Produkcia je určená pre domáci ako aj pre náročné zahraničné trhy. CHEMOLAK a.s. je dnes progresívnym, moderným výrobcom náterových látok, lepidiel a živíc, ktorý vychádza z 130-ročných skúseností, vývoja a najnovších poznatkov vedy.

 

CHEMOLAK sa stal flexibilným a spoľahlivým dodávateľom kvalitných náterových látok so širokým servisom služieb, odborným poradenstvom a dynamicky sa rozvíjajúcimi službami.

Všetky varianty produktu (4) V 1610 - Vodouriediteľný Lak na parkety

18,47 € - 74,45 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
bezfarebný lesklý 0,6 l C01022 bezfarebný lesklý 0,6 l
C01022
skladom 18,47 € skladom 18,47 €
+
-
2,5 l bezfarebný lesklý C01023 2,5 l bezfarebný lesklý
C01023
skladom 74,45 € skladom 74,45 €
+
-
0,6 l bezfarebný pololesklý C01024 0,6 l bezfarebný pololesklý
C01024
skladom 18,47 € skladom 18,47 €
+
-
2,5 l bezfarebný pololesklý C01025 2,5 l bezfarebný pololesklý
C01025
skladom 74,45 € skladom 74,45 €
+
-