Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
Stierkovacia sadrová pasta Ceresit IN46

Stierkovacia sadrová pasta Ceresit IN46

Hodnotenie:
Značka:

Finálna stierková pasta Ceresit IN 46 je určená pre vytvorenie bieleho, dokonale hladkého podkladu pred nanášaním všetkých druhov maliarskych farieb alebo lepením tapiet. Na použitie na steny aj stropy. Po vyschnutí vytvára dokonale odolný, pevný a stabilný povrch. Vďaka použitiu technológie InSure v kombinácii s špeciálnymi plnivami SMART POLYMER umožňuje vytvorenie dokonale hladkého a odolného povrchu. Materiál je určený na priame použitie, jednoducho sa nanáša a spracováva. Výhodou je možnosť prerušenia práce. Pri prerušení či skončení práce je nutné nádobu starostlivo uzatvoriť. Finálna stierka má dokonalú priľnavosť na podkladoch zo sadry, sadrokartónových aj sadrovláknitých dosiek, muriva z pórobetónu, cementových a vápenno-cementových omietok a môže byť aplikovaná aj na podklady z betónu. 

Orientačná spotreba: cca 1,5 kg/m2 na každý mm hrúbky

Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
4,23 € bez DPH
5,08 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
Dostupnosť: 1-2 dni

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:
Dokúpte si aj:

Stierkovacia sadrová pasta Ceresit IN46

Biela sadrová stierka, pripravená na okamžité použitie, na vytváranie finálnych povrchových vrstiev pred maľovaním a tapetovaním.

 

-pripravená na okamžité použitie

-na vytvorenie vrstiev v hrúbke od 0 do 3 mm

-optimálna tvrdosť a elasticita

-vysoká pevnosť

-možnosť ručného aj strojného spracovania

-jednoduché brúsenie

-ideálny podklad pod maliarske farby a tapety

-veľmi dobrá priľnavosť

-odolná proti odlamovaniu vrstiev

-odolná proti zažltnutiu spôsobenému slnečným žiarením

-povrch stierky je vhodný pre nanášanie všetkých druhov maliarskych náterov

-pre interiér

 

Oblasti použitia

Finálna stierková pasta Ceresit IN 46 je určená pre vytvorenie bieleho, dokonale hladkého podkladu pred nanášaním všetkých druhov maliarskych farieb alebo lepením tapiet. Na použitie na steny aj stropy. Po vyschnutí vytvára dokonale odolný, pevný a stabilný povrch. Vďaka použitiu technológie InSure v kombinácii s špeciálnymi plnivami SMART POLYMER umožňuje vytvorenie dokonale hladkého a odolného povrchu. Materiál je určený na priame použitie, jednoducho sa nanáša a spracováva. Výhodou je možnosť prerušenia práce. Pri prerušení či skončení práce je nutné nádobu starostlivo uzatvoriť. Finálna stierka má dokonalú priľnavosť na podkladoch zo sadry, sadrokartónových aj sadrovláknitých dosiek, muriva z pórobetónu, cementových a vápenno-cementových omietok a môže byť aplikovaná aj na podklady z betónu. Materiál nepoužívajte na podklady, ako sú drevo, kovy, sklo, plasty alebo v priestoroch vystavených zvýšenému pôsobeniu vlhkosti. Ceresit IN 46 možno nanášať aj strojovo, za použitia príslušných zariadení. Pre vytvorenie vyrovnávacích a podkladových vrstiev, vyplňovanie prasklín, chýb a zahladenie rýh použite Ceresit IN 35. Ceresit IN 46 spĺňa požiadavky národných predpisov upravujúcich emisie nebezpečných látok a môže byť použitý v kategórii miestností A a B, určených na ubytovanie.

 

Orientačná spotreba: cca 1,5 kg/m2 na každý mm hrúbky