Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
STAMP® CHLOE (C) - Razenie obkladového kameňa

STAMP® CHLOE (C) - Razenie obkladového kameňa

Hodnotenie:
Značka:

Krásny mohutný vzor obkladu Chloe si vyrazíte pomocou raznice Stamp. Vďaka tomu ušetríte na obklade kameňa až 80% jeho ceny. Raznica Stamp Chloe je ohybná a pri práci sa vám prispôsobí. Je kompaktnej veľkosti a preto je vhodná na veľké plochy ale aj neprístupné miesta a rohy – vnútorné aj vonkajšie.

Ak idete robiť menší projekt postačí vám je jedna raznica, napriklad Chloe (C). Ak však idete robiť viac metrov štvorcových a chcete predísť tomu, aby sa Vám vzor opakoval, dokúpte si aj Chloe (A aj B) resp. celý zvýhodnený SET Chloe (A, B, C).

 

Vďaka výrobnej technológii STAMP® Perfect Detail dosiahnete najkrajšie vykreslenie detailov kameňa. 

Kúpou tejto raznice získavate natrvalo prístup do členskej sekcie STAMP® v ktorej nájdete rozkúskované videonávody od správnej hustoty hmoty až po tieňovanie obkladu. Prístup Vám pošleme spoločne s raznicou v objednávke.

Viac informácií
 • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
 • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
 • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
41,63 € bez DPH
49,96 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
CH-C
Dostupnosť: skladom

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:
Dokúpte si aj:
Flexibilné lepidlo na STAMP resp, obklady a dlažbu QUARTZ FLEX C2TE
1 odtieň
skladom
6,82 € 8,18 € s DPH
STAMP® Separátor - Stop lepeniu hmoty na raznicu
skladom
7,90 € 9,48 € s DPH
STAMP® SET CHLOE - Raznice na obkladový kameň
1 odtieň
skladom
116,58 € 139,90 € s DPH
STAMP® CHLOE (B) - Raznica na obkladový kameň
1 odtieň
skladom
41,63 € 49,96 € s DPH
STAMP® CHLOE (A) - Raznica na obkladový kameň
1 odtieň
skladom
41,63 € 49,96 € s DPH

STAMP® CHLOE (C) - Razenie obkladového kameňa

Prečo STAMP® Obkladový kameň Chloe a nie klasický obklad?

 • Nie je to forma! Do formy lejete betón a vyťahujete obklad. Koľko foriem potrebujete na to, aby ste spravili 10m2 obkladu za 1 deň? Veľmi veľa. Raznicou razíte vzor do hmoty a tým ušetríte veľmi veľa času aj peňazí. 
 • Investujte do profesionálnej kvality a ušetrite! Už pri 15m2 150€. Pri 50m2 700€. Pri väčších projektoch je to aj 5000€, ktoré Vám ostanú v rozpočte
 • Je to ako vymaľovať izbu. Vyraziť obklad určite zvládnete podľa našich návodov aj vy
 • Viac ako 10.000 odtieňov, ktorými si obklad môžete vymaľovať, alebo si kúpte pripravené sety farieb a vymaľujte si obklad podľa našej predlohy
 • Pod takýto obklad nezateká voda a preto sa Vám nestane, že v zime odpadne
 • Každý jeden odtlačok má pre Vás úplne inú hodnotu, než strojový kus. Na svoju prácu budete hrdý!  
 • Na razenie obkladu Vám stačí tento set. Investíciou do profesionálnych razníc STAMP®  získate to, že na stene nie je viditeľné opakovanie vzoru • Originálne raznice STAMP® Lámaný kameň testujú v praxi certifikovaní majstri, ktorí sa zároveň živia týmto remeslom. Jedná sa o slovenský výrobok, ktorého vývoj, výroba aj prísne testy v praxi prebiehajú na Slovensku.


  Čo budete potrebovať?

  Ako na to?


  1.        Rozmiešajte C2TE s vodou na hustú hmotu, ktorá pri nabratí na kelňu netečie ani nespadne
  2.        Vyznačte si maliarskou páskou miesto, kde chcete vyrobiť obklad. Hmotu C2TE potom naneste na suchý, pevný a stavebne pripravený podklad v hrúbke cca 1-1,5cm.

  3.        Namočte STAMP® do vody so saponátom. Vodu nechajte  ztiecť. Priložte STAMP® na stenu a primeraným tlakom ho popritláčajte po celej ploche do hmoty. Pre chytenie si roviny začnite zdola a postupujte smerom nahor.

  4.        Zatiahnite za jednu z rúčok a odtiahnite STAMP® od podkladu. Vznikne Vám tak prvý vyrazený obklad. Po každom orazení si očistite STAMP® vo vode a takýmto spôsobom vyrazte celú plochu
  5.        Odlepte papierovú pásku a vyrazený obklad nechajte preschnúť cca 24-48 hod.
  6.        Celý obklad STAMP®  napenetrujte a natrite ho minimálne v 2 vrstvách fasádnou (akrylátovou resp. silikónovou ) farbou podľa vlastného výberu. Farba ochráni obklad voči poveternostným vplyvom a UV žiarením
  7.    Na razenie obkladu Vám stačí 1ks daného vzoru STAMP®. Investíciou do profesionálnych razníc STAMP® získate to, že na stene nie je viditeľné opakovanie vzoru.
  8. Výrobca stavebnej pomôcky STAMP® Vám ponúka na svojich stránkach ebook v ktorom nájdete konkrétny fotonávod krok po kroku. Stiahnuť zdarma si ho môžete zo stránky www.najlacnejsiobklad.sk