Riedidlo U 6052 Chemopur špeciál - použiteľné pri vyšších teplotách
Riedidlo U 6052 Chemopur špeciál - použiteľné pri vyšších teplotách

Značka: Chemolak

8,60 €s DPH

7,17 €bez DPH

Riedidlo U 6052 Chemopur špeciál - použiteľné pri vyšších teplotách
Zatvoriť

Riedidlo U 6052 Chemopur špeciál - použiteľné pri vyšších teplotách

Značka: Chemolak

Kód produktu: VAR-C00888

Riedidlo U 6052 Chemopur špeciál - použiteľné pri vyšších teplotách

U 6052 Chemopur špeciál je riedidlo určené na riedenie jednokomponentných a dvojkomponentných polyuretánových náterových látok typu Chemodur a Chemopur pri vyšších teplotách okolia pri aplikácii hlavne v letnom období.

Zobraziť viac
balenie (2)

8,60 €s DPH

7,17 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline dnes
U vás zajtra

+
-

Myslite aj na pomôcky

Zatiaľ žiadne produkty.

Popis produktu

U 6052 Chemopur špeciál je riedidlo určené na riedenie jednokomponentných a dvojkomponentných polyuretánových náterových látok typu Chemodur a Chemopur pri vyšších teplotách okolia pri aplikácii hlavne v letnom období. Pridaním riedidla do náterových látok Chemopur E a Chemopur L sa výrazne zlepší vzhľad filmu (zníži sa tvorbe pomarančovej kôry).
... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke Chemolak

Cieľom dnešného CHEMOLAKU je neustále zlepšovanie kvality a spektra ponúkaného sortimentu. V neposlednej rade starostlivosť o životné prostredie a dosiahnutie vysoko profesionálnej úrovne vyrábaných a balených produktov. Zavádzaním progresívnych foriem výroby, modernizáciou technologických postupov, rastom profesionality pracovníkov sa radí Chemolak medzi špičkové podniky v Európe.

 

Svedčí o tom aj úspešnosť v mnohých oblastiach a získanie viacerých ocenení na medzinárodných veľtrhoch a výstavách. Vzhľadom na charakter výroby a geografickú polohu spoločnosti je zabezpečovanie ochrany životného prostredia jedným zo strategických smerov rozvoja spoločnosti. Z nástupom novej legislatívy REACH sa firma zásadným spôsobom začala venovať postupnej ekologizácii sortimentu a hlavne znižovaniu prchavých organických látok (VOC) vo výrobkoch. Budovaním vlastnej siete predajní a distribučnou logistikou si spoločnosť neustále udržuje popredné miesto na trhu s dekoratívnymi náterovými látkami.

 

Potvrdzujú to v neposlednej rade aj nové exportné teritóriá a záujem zahraničných odberateľov o naše produkty. V priemyselnom segmente sa zabezpečujú stále ambicióznejšie požiadavky spotrebiteľov v oblasti povrchových úprav ako je stavebníctvo, strojárstvo, dopravná technika a cestná infraštruktúra, konštruktérstvo, energetika, nábytkárstvo a drevospracujúci priemysel. Produkcia je určená pre domáci ako aj pre náročné zahraničné trhy. CHEMOLAK a.s. je dnes progresívnym, moderným výrobcom náterových látok, lepidiel a živíc, ktorý vychádza z 130-ročných skúseností, vývoja a najnovších poznatkov vedy.

 

CHEMOLAK sa stal flexibilným a spoľahlivým dodávateľom kvalitných náterových látok so širokým servisom služieb, odborným poradenstvom a dynamicky sa rozvíjajúcimi službami.

Všetky varianty produktu (2) Riedidlo U 6052 Chemopur špeciál - použiteľné pri vyšších teplotách

8,60 € - 44,94 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
0,8 l C00888 0,8 l
C00888
skladom 8,60 € skladom 8,60 €
+
-
4,5 l C00889 4,5 l
C00889
skladom 44,94 € skladom 44,94 €
+
-