PROFIPREN Extrém - univerzálne lepidlo
PROFIPREN Extrém - univerzálne lepidlo

Značka: Chemolak

9 €s DPH

7,50 €bez DPH

PROFIPREN Extrém - univerzálne lepidlo
Zatvoriť

PROFIPREN Extrém - univerzálne lepidlo

Značka: Chemolak

Kód produktu: VAR-C01235

PROFIPREN Extrém - univerzálne lepidlo

Profiprén Extrém sa používa na lepenie rôznych materiálov, napr. koža, guma, textílie a rôzne materiály z tvrdých umelých hmôt. Nie je vhodné na lepenie penového polystyrénu, mäkčeného PVC ako koženky. Nesmie sa používať na spoje, ktoré prichádzajú do priameho styku s požívatinami a pitnou…

Zobraziť viac
balenie (4)

9 €s DPH

7,50 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline zajtra
U vás pozajtra

+
-

Popis produktu

Profiprén Extrém sa používa na lepenie rôznych materiálov, napr. koža, guma, textílie a rôzne materiály z tvrdých umelých hmôt. Nie je vhodné na lepenie penového polystyrénu, mäkčeného PVC ako koženky. Nesmie sa používať na spoje, ktoré prichádzajú do priameho styku s požívatinami a pitnou vodou

Riedidlo: ProfiPRÉN Riedidlo

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: Chemolak

O značke Chemolak

Cieľom dnešného CHEMOLAKU je neustále zlepšovanie kvality a spektra ponúkaného sortimentu. V neposlednej rade starostlivosť o životné prostredie a dosiahnutie vysoko profesionálnej úrovne vyrábaných a balených produktov. Zavádzaním progresívnych foriem výroby, modernizáciou technologických postupov, rastom profesionality pracovníkov sa radí Chemolak medzi špičkové podniky v Európe.

 

Svedčí o tom aj úspešnosť v mnohých oblastiach a získanie viacerých ocenení na medzinárodných veľtrhoch a výstavách. Vzhľadom na charakter výroby a geografickú polohu spoločnosti je zabezpečovanie ochrany životného prostredia jedným zo strategických smerov rozvoja spoločnosti. Z nástupom novej legislatívy REACH sa firma zásadným spôsobom začala venovať postupnej ekologizácii sortimentu a hlavne znižovaniu prchavých organických látok (VOC) vo výrobkoch. Budovaním vlastnej siete predajní a distribučnou logistikou si spoločnosť neustále udržuje popredné miesto na trhu s dekoratívnymi náterovými látkami.

 

Potvrdzujú to v neposlednej rade aj nové exportné teritóriá a záujem zahraničných odberateľov o naše produkty. V priemyselnom segmente sa zabezpečujú stále ambicióznejšie požiadavky spotrebiteľov v oblasti povrchových úprav ako je stavebníctvo, strojárstvo, dopravná technika a cestná infraštruktúra, konštruktérstvo, energetika, nábytkárstvo a drevospracujúci priemysel. Produkcia je určená pre domáci ako aj pre náročné zahraničné trhy. CHEMOLAK a.s. je dnes progresívnym, moderným výrobcom náterových látok, lepidiel a živíc, ktorý vychádza z 130-ročných skúseností, vývoja a najnovších poznatkov vedy.

 

CHEMOLAK sa stal flexibilným a spoľahlivým dodávateľom kvalitných náterových látok so širokým servisom služieb, odborným poradenstvom a dynamicky sa rozvíjajúcimi službami.

Všetky varianty produktu (4) PROFIPREN Extrém - univerzálne lepidlo

2,74 € - 41,27 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
0,75 l C01236 0,75 l
C01236
skladom 9,00 € skladom 9,00 €
+
-
4,5 l C01237 4,5 l
C01237
skladom 41,27 € skladom 41,27 €
+
-
50 g C01311 50 g
C01311
skladom 2,74 € skladom 2,74 €
+
-
300 ml C01312 300 ml
C01312
skladom 4,90 € skladom 4,90 €
+
-