Primalex Izoprim - na izoláciu škvŕn pred náterom
Primalex Izoprim - na izoláciu škvŕn pred náterom

Značka: PRIMALEX

30,24 €s DPH

25,20 €bez DPH

Primalex Izoprim - na izoláciu škvŕn pred náterom
Zatvoriť

Primalex Izoprim - na izoláciu škvŕn pred náterom

Značka: PRIMALEX

Kód produktu: VAR-K003380

Primalex Izoprim - na izoláciu škvŕn pred náterom

POUŽITIE: Omietky, sadrokartónové a drevotrieskové dosky vo vnútorných priestoroch a na fasády. DOPORUČENÉ POUŽITIE PRIMALEX Prekrytie a izolácia škvŕn po vytopení, zadymení a pod.Inšpirácia, zistíte ako pôsobia farby na naše cítenie alebo ako opticky zväčšiť interiér pomocou farieb. Jednoduchý…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (2)

30,24 €s DPH

25,20 €bez DPH

1-2 dni

Na predajni v Žiline pozajtra
U vás v stredu

+
-

Popis produktu

Primalex IZOPRIM.

CHARAKTERISTIKA: Základová náterová hmota pre vnútorné priestory a fasády, určená na izoláciu škvŕn, ktoré pri natieraní bežným náterom vystupujú na povrch ( škvrny od dymu, nikotínu, vody a pod.).

Neuzaviera priechod vodným parám.

POUŽITIE: Omietky, sadrokartónové a drevotrieskové dosky vo vnútorných priestoroch a na fasády.

DOPORUČENÉ POUŽITIE PRIMALEX Prekrytie a izolácia škvŕn po vytopení, zadymení a pod. Základová farba na neželezné kovy, umakart, sklo, keramiku, plastické hmoty a tmely. ZLOŽENIE: Vodná suspenzia titanovej bieloby, síranu bárnatého, mastenca, akrylátovej disperzie a chemických aditív.

VÝDATNOSŤ: 7-9 m?/kg

PRÍPRAVA PODKLADU: Podklad pre Primalex Izoprim musí byť suchý, pevný, očistený od prachu a všetkých nepriľnavých častíc. Menšie nerovnosti povrchu musia byť opravené vhodným tmelom alebo stierkou.

Škvrny sa nemusia umývať ani inak upravovať. Neodporúčame nanášať na klížené farby ( spojené vodou rozpustnými spojivami ) kde hrozí riziko napučania podkladu. Primalex Izoprim je pripravený na okamžité použitie na natieranie a nanášanie valčekom alebo maliarskou štetkou. Natierať pri teplote min. +5 °C.

RIEDENIE: Riedenie vodou max. 10%, väčšie zriedenie sa môže negatívne prejaviť na schopnosti izolácie škvrny.APLIKÁCIA: maliarska štetka, valček

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke PRIMALEX

Najobľúbenejší spomedzi rodiny Primalex je Primalex Polar, Primalex Plus alebo natónovaný Primalex Ceramic či Primalex Inspiro. Primalex je obľúbená náterová hmota s históriou už od roku 1968. V súčasnosti tvorí portfólio 150 výrobkov pod značkou Primalex, jedná sa o syntetické a vodou riediteľné farby určené na ochranu dreva a kovu do interiéru a exteriéru v najrôznejších farebných odtieňoch doplnený omietkami a penetráciami, čím sa Primalex stal komplexným dodávateľom farieb pre slovenský trh. 

Všetky varianty produktu (2) Primalex Izoprim - na izoláciu škvŕn pred náterom

30,24 € - 125,01 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
biela 1,45 kg
1,45 kg K003380 biela 1,45 kg
K003380
1-2 dni 30,24 € 1-2 dni 30,24 €
+
-
biela 7,5 kg
7,5 kg K003381 biela 7,5 kg
K003381
1-2 dni 125,01 € 1-2 dni 125,01 €
+
-