Primalex - Hrubovrstvá lazúra
Primalex - Hrubovrstvá lazúra

Značka: PRIMALEX

38,48 €s DPH

32,07 €bez DPH

59,21 €
  • Ušetríte 35%
Primalex - Hrubovrstvá lazúra
Zatvoriť

Primalex - Hrubovrstvá lazúra

Sample icon Vzorkovník

Značka: PRIMALEX

Kód produktu: hi8gwmx20q

Primalex - Hrubovrstvá lazúra

Primalex LAZÚRA HRUBOVRSTVÁ je určená na vrchné hodvábne lesklé nátery dreva vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí.Vhodná na záhradné domčeky, chaty, altánky, pergoly alebo ploty, často sa tiež používa na fasádne obklady a podbitia striech.Dá sa aj natónovať do 60 odtieňov (viď vzorkovník v…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

38,48 €s DPH

32,07 €bez DPH

59,21 €
  • Ušetríte 35%

skladom

Na predajni v Žiline zajtra
U vás pozajtra

+
-
Sample icon Vzorkovník

Myslite aj na pomôcky

Zatiaľ žiadne produkty.

Popis produktu

Primalex LAZÚRA HRUBOVRSTVÁ je určená na vrchné hodvábne lesklé nátery dreva vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí. Lazúra vytvára na povrchu dreva priehľadný ochranný film, ktorý zvyšuje pevnosť dreva a je vysoko pružný, zachováva jeho kresbu a farebne ju zvýrazňuje.

Dlhodobo chráni drevo pred škodlivými poveternostnými vplyvmi, najmä UV žiarením.Odtiene bezfarebná a borovica spĺňajú kritériá pre tónovanie v kolorovacích automatoch Primalex, preto pri ich použití ako bázy je možné dosiahnuť vybrané farebné odtiene podľa špeciálnej vzorkovnice Primalex Lazúry.

Vhodná na záhradné domčeky, chaty, altánky, pergoly alebo ploty, často sa tiež používa na fasádne obklady a podbitia striech. Nie je určená na nátery, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu s potravinami, krmivami a pitnou vodou, ani na nátery detského nábytku a hračiek.

Výdatnosť: 13 – 15 m2/l

neriedi sa, pre umývanie pomôcok a znečistených miest S6006

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: PRIMALEX

O značke PRIMALEX

Najobľúbenejší spomedzi rodiny Primalex je Primalex Polar, Primalex Plus alebo natónovaný Primalex Ceramic či Primalex Inspiro. Primalex je obľúbená náterová hmota s históriou už od roku 1968. V súčasnosti tvorí portfólio 150 výrobkov pod značkou Primalex, jedná sa o syntetické a vodou riediteľné farby určené na ochranu dreva a kovu do interiéru a exteriéru v najrôznejších farebných odtieňoch doplnený omietkami a penetráciami, čím sa Primalex stal komplexným dodávateľom farieb pre slovenský trh. 

V prípade, že potrebujete konzultáciu ohľadom objednávky Primalexu, kontaktujte nášho kolegu tu: https://www.efarby.sk/pro/

Všetky varianty produktu (1) Primalex - Hrubovrstvá lazúra

38,48 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
2,5 l 23 - teak 2,5 L 40z3a8ybi9 2,5 l 23 - teak
40z3a8ybi9
skladom 59,21 € 38,48 € skladom 59,21 € 38,48 €
+
-