Primalex - Fungicídne napúšťadlo na drevo
Primalex - Fungicídne napúšťadlo na drevo

Značka: PRIMALEX

37,65 €s DPH

31,38 €bez DPH

Primalex - Fungicídne napúšťadlo na drevo
Zatvoriť

Primalex - Fungicídne napúšťadlo na drevo

Značka: PRIMALEX

Kód produktu: VAR-K005596

Primalex - Fungicídne napúšťadlo na drevo

Fungicídne napúšťadlo na drevo Primalex je určené na preventívnu ochranu opracovaných, nezvetraných a prirodzene vyschnutých drevených materiálov zbavených kôry a lyka (okenné rámy a dvere, záhradný nábytok, pergoly, záhradné náradie a pod.) Je vhodné predovšetkým na materiály z borového a tvrdého…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

37,65 €s DPH

31,38 €bez DPH

1-2 dni

Na predajni v Žiline pozajtra
U vás vo štvrtok

+
-

Popis produktu

Primalex FUNGICÍDNE NAPÚŠŤADLO NA DREVO.

CHARAKTERISTIKA: Primalex Fungicídne napúšťadlo na drevo je impregnačný, fungicídny náter chrániaci drevo pre zamodrením, plesňami, drevokazným hmyzom a hubami, spôsobujúcimi vážne poškodenie dreva. Štruktúra (kresba) dreva zostáva po ošetrení viditeľná. POUŽITIE: Fungicídne napúšťadlo na drevo Primalex je určené na preventívnu ochranu opracovaných, nezvetraných a prirodzene vyschnutých drevených materiálov zbavených kôry a lyka (okenné rámy a dvere, záhradný nábytok, pergoly, záhradné náradie a pod.) Je vhodné predovšetkým na materiály z borového a tvrdého dreva. Primalex Fungicídne napúšťadlo na drevo nesmie byť používané ako ochranný náter drevených hračiek, úľov, záhradných skleníkov a drevených materiálov, ktoré sú v priamom styku s potravinami a krmivom.

Biocídny výrobok!
Používajte biocídy bezpečným spôsobom.
Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

VÝDATNOSŤ: 200 ml/m2 v dvoch vrstvách podľa typu povrchu, spôsobu aplikácie a nasiakavosti podkladu.

DOBA SCHNUTIA: Pri teplote 23°C: 24 hodín. Možnosť opätovného náteru pri teplote 23°C: po 24 hodinách.

PRÍPRAVA PODKLADU: Prirodzene vyschnutý povrch z prírodného dreva je potrebné očistiť od prachu a nečistôt. Z už natretého povrchu musí byť náter odstránený brúsením alebo odstraňovačom náterov. Na takto upravené povrchy môžete nanášať Primalex Fungicídne napúšťadlo na drevo v 1-2 vrstvách štetcom alebo valčekom v závislosti od savosti podkladu, prípadne namáčaním. Na dosiahnutie účinnej ochrany sa požaduje nanesenie 200 ml impregnačného roztoku na 1m2. Interval medzi 1 a 2 vrstvou je 24 hodín. Nanášanie striekaním je zakázané. Napustený povrch dreva sa nesmie brúsiť. Na zvýšenie životnosti je možné povrch ďalej impregnovať napúšťacou fermežou. (efarby.sk)Pre trvalú ochranu je potrebné, aby na ošetrený povrch materiálu bol aplikovaný Primalex základný náter na drevo spoločne s Primalex Vrchnou farbou. Pre lazúrový povrch odporúčame použiť Primalex Lazúru hrobovrstvú alebo Primalex Lazúru tenkovrstvú. Primalex Fungicídne napúšťadlo na drevo je vhodné pod syntetické aj vodou riediteľné základné, vrchné farby alebo lazúrovacie laky. RIEDENIE: Neodporúča sa.

APLIKÁCIA: štetec

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke PRIMALEX

Najobľúbenejší spomedzi rodiny Primalex je Primalex Polar, Primalex Plus alebo natónovaný Primalex Ceramic či Primalex Inspiro. Primalex je obľúbená náterová hmota s históriou už od roku 1968. V súčasnosti tvorí portfólio 150 výrobkov pod značkou Primalex, jedná sa o syntetické a vodou riediteľné farby určené na ochranu dreva a kovu do interiéru a exteriéru v najrôznejších farebných odtieňoch doplnený omietkami a penetráciami, čím sa Primalex stal komplexným dodávateľom farieb pre slovenský trh. 

Všetky varianty produktu (1) Primalex - Fungicídne napúšťadlo na drevo

37,65 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
2,5 l bezfarebný 2,5 L K005596 2,5 l bezfarebný
K005596
1-2 dni 37,65 € 1-2 dni 37,65 €
+
-