Primalex 3v1 - Farba na kov a pozink
Primalex 3v1 - Farba na kov a pozink

Značka: PRIMALEX

42,09 €s DPH

35,08 €bez DPH

60,13 €
  • Ušetríte 30%
Primalex 3v1 - Farba na kov a pozink
Zatvoriť

Primalex 3v1 - Farba na kov a pozink

Značka: PRIMALEX

Kód produktu: wt286ms720

Primalex 3v1 - Farba na kov a pozink

Primalex Jednovrstvová farba spája vlastnosti základného antikorózneho náteru a súčasne vrchnej farby. Je určena k priamym náterom kovových striech. Farba je ideálna pre nátery oceľových, hliníkových a medených povrchov, rovnako ako pre zoxidované alebo aj čerstvé pozinkované povrchy.Náter je veľmi…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

42,09 €s DPH

35,08 €bez DPH

60,13 €
  • Ušetríte 30%

skladom

Na predajni v Žiline v pondelok
U vás v utorok

+
-

Popis produktuStiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?

Primalex Jednovrstvová farba 3v1 pre strechy je jedinečná v tom, že sa dá použiť aj na čerstvý pozink (výrobky rovnakej kategórie predávané na trhu sú odporúčané len na zoxidovanú pozinkovanú oceľ).

Farba na strechu Primalex Jednovrstvová farba 3v1 zaručuje minimum trhlín vďaka vyššej pružnosti náteru aj výnimočnú mechanickú odolnosť (testovanie potvrdilo, že je až dvojnásobne odolnejší v porovnaní s konkurenčnými výrobkami).

POUŽITIE: Primalex Jednovrstvová farba spája vlastnosti základného antikorózneho náteru a súčasne vrchnej farby. Je určena k priamym náterom kovových striech. Farba je ideálna pre nátery oceľových, hliníkových a medených povrchov, rovnako ako pre zoxidované alebo aj čerstvé pozinkované povrchy.

Náter je veľmi pružný a vysoko odolný voči povetrnostným vplyvom, čo zaručuje jeho dlhodobú životnosť. Aplikácia: Pred použitím Primalex Jednovrstvovú farbu dôkladne premiešajte. Farbu neodporúčame riediť, je v stave pripravenom tak na nanášanie štetcom ako aj na striekanie. 

Aplikácia je možná v 2-3 vrstvách podľa jej náročnosti, interval mezi jednotlivými vrstvami je 24 hodín. Aplikáciu vykonávajte pri teplotách od +10 stupňov Celsia do 25 stupňov Celsia. Nižšia teplota alebo zvýšená vlhkosť môžu spôsobovať predĺženie doby schnutia. Znečistené náradie umyte ihneď po skončení práce riedidlom (S 6005 nebo S6300).

DOPORUČENÉ POUŽITIE PRIMALEX: Ideálna na oceľ, hliník a meď. Vhodná aj na čerstvý pozink.

VÝDATNOSŤ: V jednej vrstve 8 m2/z 1 litra, podľa odtieňa, druhu povrchu a spôsobu aplikácie.

DOBA SCHNUTIA: Úplné zaschnutie: 48 hodín, možnosť opakovaného náteru po 24 hodinách pri teplote 23 stupňov Celzia.

PRÍPRAVA PODKLADU: Všetky vyššie uvedené povrchy, na ktoré sa náter nanáša musia byť suché, čisté - odmastené, zbavené prachu, hrdze a prípadných nepriľnavých starých náterov (najlepšie formou celoplošného dôkladného prebrúsenia).

RIEDENIE: Neodporúčame riedenie.

APLIKÁCIA: štetec, maliarska štetka, striekanie

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: PRIMALEX

O značke PRIMALEX

Najobľúbenejší spomedzi rodiny Primalex je Primalex Polar, Primalex Plus alebo natónovaný Primalex Ceramic či Primalex Inspiro. Primalex je obľúbená náterová hmota s históriou už od roku 1968. V súčasnosti tvorí portfólio 150 výrobkov pod značkou Primalex, jedná sa o syntetické a vodou riediteľné farby určené na ochranu dreva a kovu do interiéru a exteriéru v najrôznejších farebných odtieňoch doplnený omietkami a penetráciami, čím sa Primalex stal komplexným dodávateľom farieb pre slovenský trh. 

V prípade, že potrebujete konzultáciu ohľadom objednávky Primalexu, kontaktujte nášho kolegu tu: https://www.efarby.sk/pro/

Všetky varianty produktu (1) Primalex 3v1 - Farba na kov a pozink

42,09 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
biela 2,5 l
2,5 L fctgy5d1gv biela 2,5 l
fctgy5d1gv
skladom 60,13 € 42,09 € skladom 60,13 € 42,09 €
+
-