VÝPREDAJ Primalex 2v1 - Syntetická farba na kov
VÝPREDAJ Primalex 2v1 - Syntetická farba na kov

Značka: PRIMALEX

40,09 €s DPH

33,41 €bez DPH

61,68 €
  • Ušetríte 35%
VÝPREDAJ Primalex 2v1 - Syntetická farba na kov
Zatvoriť

VÝPREDAJ Primalex 2v1 - Syntetická farba na kov

Sample icon Vzorkovník

Značka: PRIMALEX

Kód produktu: p0tma7y2c8

VÝPREDAJ Primalex 2v1 - Syntetická farba na kov

Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch.Ideálna na zábradlia, ploty,…

Zobraziť viac
farba (1)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

40,09 €s DPH

33,41 €bez DPH

61,68 €
  • Ušetríte 35%

skladom

Na predajni v Žiline pozajtra
U vás v utorok

+
-
Sample icon Vzorkovník

Popis produktuStiahnite si e-book Korózia a antikorózne nátery. Nájdete v ňom postup ako natrieť plot, schránku, bránu. Akú farbu odporúčame a prečo?

Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb. Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch.

Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.Jednovrstvová farba 2v1

Primalex JEDNOVRSTVOVÁ FARBA 2v1 je určená k priamym ochranným náterom oceľových, železných, hliníkových a liatinových povrchov vo vonkajšom aj vo vnútornom prostredí bez potreby použitia základných farieb.

Obzvlášť vhodná pre obnovu náterov na skorodovaných podkladoch. Dokonalá priľnavosť k podkladu a vysoký stupeň antikoróznej ochrany zaručujú dlhodobú životnosť náterov. Príjemný pololesklý finálny vzhľad ponúka tiež dosiahnutie zaujímavých dekoratívnych efektov spolu s vysokou mechanickou odolnosťou náteru.

Ideálna na zábradlia, ploty, dverové zárubne, stĺpy a stĺpiky, kovové nábytkové prvky, poklopy a rebríky. Farbu je možné aplikovať priamo na pôvodné syntetické a vodou riediteľné nátery (napr. alkydové, polyvinylové, akrylátové alebo epoxidové). V prípade neznámeho charakteru pôvodného náteru odporúčame vykonať skúšku priľnavosti a kompatibility na malej ploche pred celoplošnou aplikáciou.

Riedenie: pripravená na okamžité použitie (bez riedenia), pre umývanie pomôcok a znečistených miest S6006 bezaromatik

Výdatnosť v jednej vrstve 9m2/L Odporúčame aplikáciu v dvoch vrstvách

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: PRIMALEX

O značke PRIMALEX

Najobľúbenejší spomedzi rodiny Primalex je Primalex Polar, Primalex Plus alebo natónovaný Primalex Ceramic či Primalex Inspiro. Primalex je obľúbená náterová hmota s históriou už od roku 1968. V súčasnosti tvorí portfólio 150 výrobkov pod značkou Primalex, jedná sa o syntetické a vodou riediteľné farby určené na ochranu dreva a kovu do interiéru a exteriéru v najrôznejších farebných odtieňoch doplnený omietkami a penetráciami, čím sa Primalex stal komplexným dodávateľom farieb pre slovenský trh. 

V prípade, že potrebujete konzultáciu ohľadom objednávky Primalexu, kontaktujte nášho kolegu tu: https://www.efarby.sk/pro/

Všetky varianty produktu (1) VÝPREDAJ Primalex 2v1 - Syntetická farba na kov

40,09 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
2,5 l hnedá
2,5 L 9g6m6pxppk 2,5 l hnedá
9g6m6pxppk
skladom 61,68 € 40,09 € skladom 61,68 € 40,09 €
+
-