PINTY PLUS TECH - Kováčska farba v spreji
PINTY PLUS TECH - Kováčska farba v spreji

Značka: Pinty Plus

PINTY PLUS TECH - Kováčska farba v spreji
Zatvoriť

PINTY PLUS TECH - Kováčska farba v spreji

Sample icon Vzorkovník

Značka: Pinty Plus

Kód produktu: VAR-PTH883

PINTY PLUS TECH - Kováčska farba v spreji

TECH – kováčska farba v spreji je epoxidová farba na dekoráciu, ochranu kovových povrchov. Vytvorí hrubý a odolný povrch, ktorý vytvára efekt starého železa. Jedná sa o farbu 2v1: základný a vrchný náter. je odolný voči oderu. Vynikajúca trvanlivosť vo vonkajšom prostredí. Dekoruje a chráni:…

Zobraziť viac
farba (5)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

skladom

Na predajni v Žiline zajtra
U vás pozajtra

+
-
Sample icon Vzorkovník

Popis produktu

TECH – kováčska farba v spreji je epoxidová farba na dekoráciu, ochranu kovových povrchov. Vytvorí hrubý a odolný povrch, ktorý vytvára efekt starého železa. Jedná sa o farbu 2v1: základný a vrchný náter. je odolný voči oderu. Vynikajúca trvanlivosť vo vonkajšom prostredí. Dekoruje a chráni: zábradlia, schránky, vonkajšie svetlá, brány, záhradné stánky, atď.

Technické údaje:

Výdatnosť: 400 ml = 2 m2

Schnutie: na prach 15 minút, celkom 24 h.

Pretieranie: po 30 minútach

TECH – kováčska farba v spreji

Použitie:

Upravovaný povrch musí byť čistý, suchý a zbavený všetkých nečistôt. Očistite hrdzu a voľné častice pomocou drôtenej kefy. Rozpúšťadlom odstráňte mastnotu.

Traste plechovkou poriadne 1 minútu. Striekajte zo vzdialenosti 25 až 30 cm nanášaním tenkých vrstiev vodorovne a potom zvislo, medzi vrstvami nechajte na niekoľko minút schnúť. Je lepšie naniesť niekoľko tenkých vrstiev ako jednu hrubú. Po použití obráťte plechovku hore dnom a striekajte, kým nebude vychádzať len plyn, aby sa vyčistilo tlačidlo.

Nestriekajte na zapojené prístroje a používajte vo vetraných priestoroch.

Tipy:

Na plastové a galvanické povrchy použite príslušný základ pre zvýšenie priľnavosti.

Upravované povrchy pre aplikáciou jemne prebrúste pre získanie lepšej priľnavosti. Ak podkladové vrstvy dobre nedržia, odstráňte ich.

... viac


Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: Pinty Plus

O značke Pinty Plus

Pinty Plus je popredným výrobcom technických farieb v spreji s dlhoročnou tradíciou a neustálym zameraním na inovácie. Naša jedinečná paleta farieb v spreji je navrhnutá tak, aby uspokojila potreby nielen remeselníkov, ale aj profesionálov. Farby v spreji Pinty Plus sú ideálne pre rôzne projekty, kde záleží na kvalite a presnosti striekania.

Najvýznamnejším aspektom našich produktov je ich vysoká výkonnosť. Bez ohľadu na to, či ide o striekanie na drevo, kov, plasty alebo iné materiály, Pinty Plus farby vám zabezpečia profesionálne výsledky. Naša technická farba je vyvinutá tak, aby zvládala aj náročné podmienky, a to vrátane odolnosti voči poveternostným vplyvom.

V našej širokej ponuke nájdete aj auto farby, ktoré sú špeciálne formulované pre automobilový priemysel. S našimi auto farbami dosiahnete vynikajúci vzhľad a ochranu pre vaše vozidlo. Naša technológia striekania umožňuje presné a rovnomerné pokrytie, čím sa dosiahne profesionálny výsledok.

Pinty Plus je synonymom pre kvalitu a spoľahlivosť. Naša firma je neustále zaviazaná k inováciám a vývoju nových produktov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše kreatívne vízie. Nech už ide o umenie, remeslá alebo iné projekty, Pinty Plus farby v spreji sú vaším spoľahlivým partnerom pre striekanie a maľovanie. Objavte našu širokú škálu farieb a začnite svoje projekty s dôverou v Pinty Plus!"

Všetky varianty produktu (5) PINTY PLUS TECH - Kováčska farba v spreji

10,66 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
cierny 400 ml 0,4 L PTH883 cierny 400 ml
PTH883
skladom 10,66 € skladom 10,66 €
+
-
šedý 400 ml
0,4 L PTH884 šedý 400 ml
PTH884
skladom 10,66 € skladom 10,66 €
+
-
červený 400 ml 0,4 L PTH885 červený 400 ml
PTH885
skladom 10,66 € skladom 10,66 €
+
-
modrý 400 ml 0,4 L PTH886 modrý 400 ml
PTH886
skladom 10,66 € skladom 10,66 €
+
-
400 ml zelený
0,4 L PTH887 400 ml zelený
PTH887
skladom 10,66 € skladom 10,66 €
+
-