PINTY PLUS TECH - Základ na kov v spreji
PINTY PLUS TECH - Základ na kov v spreji

Značka: Pinty Plus

PINTY PLUS TECH - Základ na kov v spreji
Zatvoriť

PINTY PLUS TECH - Základ na kov v spreji

Sample icon Vzorkovník

Značka: Pinty Plus

Kód produktu: VAR-PTH868

PINTY PLUS TECH - Základ na kov v spreji

Neviete ako na striekanie sprejom? Stiahnite si sprievodcu maľovaním so sprejmi. Rýchloschnúca krycia syntetická farba. Vyvinutá s netoxickými pigmentmi netoxické pigmenty, ktoré zabraňujú korózii. Bez chrómových zložiek.Odporúčané použitie:Základná farba všeobecne používaná na ochranu železných a…

Zobraziť viac
farba (2)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

skladom

Na predajni v Žiline dnes
U vás zajtra

+
-
Sample icon Vzorkovník

Popis produktu

Rýchloschnúca krycia syntetická farba. Vyvinutá s netoxickými pigmentmi netoxické pigmenty, ktoré zabraňujú korózii. Bez chrómových zložiek.

Vlastnosti:

-   Veľmi dobrá priľnavosť

-       Vysoká krycia schopnosť

-          Rýchloschnúca

-          Vynikajúca odolnosť vo vonkajšom prostredí

-          Vynikajúca antikorózna schopnosť

-          Veľká tvrdosť a pružnosť

-          Veľmi jednoduchá aplikácia

Odporúčané použitie:

Základná farba všeobecne používaná na ochranu železných a oceľových podkladových materiálov v interiéri alebo exteriéri a v akomkoľvek prostredí (vlhké, priemyselné, morské atď.). Ideálna pre kutilské práce, priemysel, automobily, inštalatérstvo

... viac


Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: Pinty Plus

O značke Pinty Plus

Pinty Plus je popredným výrobcom technických farieb v spreji s dlhoročnou tradíciou a neustálym zameraním na inovácie. Naša jedinečná paleta farieb v spreji je navrhnutá tak, aby uspokojila potreby nielen remeselníkov, ale aj profesionálov. Farby v spreji Pinty Plus sú ideálne pre rôzne projekty, kde záleží na kvalite a presnosti striekania.

Najvýznamnejším aspektom našich produktov je ich vysoká výkonnosť. Bez ohľadu na to, či ide o striekanie na drevo, kov, plasty alebo iné materiály, Pinty Plus farby vám zabezpečia profesionálne výsledky. Naša technická farba je vyvinutá tak, aby zvládala aj náročné podmienky, a to vrátane odolnosti voči poveternostným vplyvom.

V našej širokej ponuke nájdete aj auto farby, ktoré sú špeciálne formulované pre automobilový priemysel. S našimi auto farbami dosiahnete vynikajúci vzhľad a ochranu pre vaše vozidlo. Naša technológia striekania umožňuje presné a rovnomerné pokrytie, čím sa dosiahne profesionálny výsledok.

Pinty Plus je synonymom pre kvalitu a spoľahlivosť. Naša firma je neustále zaviazaná k inováciám a vývoju nových produktov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše kreatívne vízie. Nech už ide o umenie, remeslá alebo iné projekty, Pinty Plus farby v spreji sú vaším spoľahlivým partnerom pre striekanie a maľovanie. Objavte našu širokú škálu farieb a začnite svoje projekty s dôverou v Pinty Plus!"

Všetky varianty produktu (2) PINTY PLUS TECH - Základ na kov v spreji

7,16 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
400 ml červený 0,4 L PTH868 400 ml červený
PTH868
skladom 7,16 € skladom 7,16 €
+
-
400 ml sivý
0,4 L PTH869 400 ml sivý
PTH869
skladom 7,16 € skladom 7,16 €
+
-