PINTY PLUS TECH - Galvanizačný základ v spreji
PINTY PLUS TECH - Galvanizačný základ v spreji

Značka: Pinty Plus

  • Najpredávanejší
PINTY PLUS TECH - Galvanizačný základ v spreji
Zatvoriť

PINTY PLUS TECH - Galvanizačný základ v spreji

Sample icon Vzorkovník

Značka: Pinty Plus

Kód produktu: VAR-PTH866

PINTY PLUS TECH - Galvanizačný základ v spreji

Je antikorózny základný náter v spreji na báze vrstveného zinku, hliníka, živíc a prísad, zostavený na vytvorenie veľmi výdatnej vrstvy a určený na dosiahnutie vysokej antikoróznej ochrany na kovových povrchoch, zabezpečujúci hladkú, rovnomernú a lesklú povrchovú úpravu.Odporúčané použitie…

Zobraziť viac
farba (2)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)
  • Najpredávanejší

skladom

Na predajni v Žiline pozajtra
U vás v utorok

+
-
Sample icon Vzorkovník

Popis produktu

Je antikorózny základný náter v spreji na báze vrstveného zinku, hliníka, živíc a prísad, zostavený na vytvorenie veľmi výdatnej vrstvy a určený na dosiahnutie vysokej antikoróznej ochrany na kovových povrchoch, zabezpečujúci hladkú, rovnomernú a lesklú povrchovú úpravu.

Vlastnosti:

-   Veľmi dobrá odolnosť voči korózii

-   Rýchlo schne

-       Vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom

-          Vysoká tvrdosť a pružnosť

-          Veľmi jednoduchá aplikácia

-          Konečná úprava s vysokým leskom

-          Bez chlórovaných rozpúšťadiel

Odporúčané použitie:

Špeciálne určený na ochranu kovových povrchov proti korózii, ako sú kovové konštrukcie, ploty, kontajnery, zvarové spoje. Veľmi vhodný na opravu pozinkovaných kusov, železničných zariadení atď. Ideálny na obnovu zváraných pozinkovaných dielov. Umožňuje vynikajúcu priľnavosť na  akýkoľvek povrch, dokonca aj na nepórovité podkladové materiály. Vhodný pre použitie v interiéri aj exteriéri.

... viac


Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke Pinty Plus

Pinty Plus je popredným výrobcom technických farieb v spreji s dlhoročnou tradíciou a neustálym zameraním na inovácie. Naša jedinečná paleta farieb v spreji je navrhnutá tak, aby uspokojila potreby nielen remeselníkov, ale aj profesionálov. Farby v spreji Pinty Plus sú ideálne pre rôzne projekty, kde záleží na kvalite a presnosti striekania.

Najvýznamnejším aspektom našich produktov je ich vysoká výkonnosť. Bez ohľadu na to, či ide o striekanie na drevo, kov, plasty alebo iné materiály, Pinty Plus farby vám zabezpečia profesionálne výsledky. Naša technická farba je vyvinutá tak, aby zvládala aj náročné podmienky, a to vrátane odolnosti voči poveternostným vplyvom.

V našej širokej ponuke nájdete aj auto farby, ktoré sú špeciálne formulované pre automobilový priemysel. S našimi auto farbami dosiahnete vynikajúci vzhľad a ochranu pre vaše vozidlo. Naša technológia striekania umožňuje presné a rovnomerné pokrytie, čím sa dosiahne profesionálny výsledok.

Pinty Plus je synonymom pre kvalitu a spoľahlivosť. Naša firma je neustále zaviazaná k inováciám a vývoju nových produktov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše kreatívne vízie. Nech už ide o umenie, remeslá alebo iné projekty, Pinty Plus farby v spreji sú vaším spoľahlivým partnerom pre striekanie a maľovanie. Objavte našu širokú škálu farieb a začnite svoje projekty s dôverou v Pinty Plus!"

Všetky varianty produktu (2) PINTY PLUS TECH - Galvanizačný základ v spreji

8,24 €
Názov Farba Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
400 ml strieborný
0,4 L PTH866 400 ml strieborný
PTH866
skladom 8,24 € skladom 8,24 €
+
-
400 ml zlatý 0,4 L PTH867 400 ml zlatý
PTH867
skladom 8,24 € skladom 8,24 €
+
-