Natrima! na bazény
Natrima! na bazény

Značka: Chemolak

43,20 €s DPH

36 €bez DPH

Natrima! na bazény
Zatvoriť

Natrima! na bazény

Značka: Chemolak

Kód produktu: VAR-C00630

Natrima! na bazény

Farba NATRIMA na bazény je farba na bazény určená na povrchovú úpravu betónových plaveckých bazénov, okrasných záhradných jazierok a nádrží. Je možné ju použiť aj na povrchovú úpravu betónu, skarbonizovaných omietok, vlákno- cementu a asfaltových plôch.Farba sa nanáša štetcom, valčekom alebo…

Zobraziť viac
farba (2)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

43,20 €s DPH

36 €bez DPH

skladom

Na predajni v Žiline dnes
U vás v pondelok

+
-

Popis produktu

Farba NATRIMA na bazény je akrylátová farba na bazény určená na povrchovú úpravu betónových plaveckých bazénov, okrasných záhradných jazierok a nádrží. Je možné ju použiť aj na povrchovú úpravu betónu, skarbonizovaných omietok, vlákno- cementu a asfaltových plôch.

Farba NATRIMA na bazény sa vyznačuje dobrou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, pôsobeniu vody, teplotným nárazom a dobrou odolnosťou voči oteru. Nanáša sa na suché čisté povrchy zbavené prachu a mastnoty. Betón a omietky musia byť vyzreté minimálne 4 – 6 mesiacov a betón nesmie byť upravovaný gletovaním alebo oceľovým hladidlom.

Farba sa nanáša štetcom, valčekom alebo striekaním obvykle v dvoch vrstvách, pričom prvý náter sa robí farbou zriedenou riedidlom C 6000 v pomere max.1:1 (stupeň riedenia závisí od savosti podkladu). Pri aplikácii druhej vrstvy Farby NATRIMA na bazény sa farba riedi už len podľa potreby vzhľadom na použitú aplikačnú techniku. (efarby.sk)

Náradie sa čistí riedidlom C 6000 alebo prípravkom P 8500. Pred použitím dôkladne premiešať! Farba nie je určená na povrchovú úpravu materiálov prichádzajúcich do priameho styku s potravinami, krmivami a pitnou vodou !

Orientačná výdatnosť: cca 12 m2/ l.

Riedidlo: C 6000.

Príklad postupu: Príklad aplikácie na betónový podklad:

- úprava povrchu pred úpravou

- 1 krát náter farbou NATRIMA na bazény zriedenou riedidlom C 6000 v pomere 1:1 (podľa savosti povrchu)

- 1 až 2 krát náter farbou NATRIMA na bazény nariedenou riedidlom C 6000 podľa spôsobu aplikácie, prípadne nenariedenou Farbou Interval medzi jednotlivými vrstvami náteru by mal byť 1 hod..

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: Chemolak

O značke Chemolak

Cieľom dnešného CHEMOLAKU je neustále zlepšovanie kvality a spektra ponúkaného sortimentu. V neposlednej rade starostlivosť o životné prostredie a dosiahnutie vysoko profesionálnej úrovne vyrábaných a balených produktov. Zavádzaním progresívnych foriem výroby, modernizáciou technologických postupov, rastom profesionality pracovníkov sa radí Chemolak medzi špičkové podniky v Európe.

 

Svedčí o tom aj úspešnosť v mnohých oblastiach a získanie viacerých ocenení na medzinárodných veľtrhoch a výstavách. Vzhľadom na charakter výroby a geografickú polohu spoločnosti je zabezpečovanie ochrany životného prostredia jedným zo strategických smerov rozvoja spoločnosti. Z nástupom novej legislatívy REACH sa firma zásadným spôsobom začala venovať postupnej ekologizácii sortimentu a hlavne znižovaniu prchavých organických látok (VOC) vo výrobkoch. Budovaním vlastnej siete predajní a distribučnou logistikou si spoločnosť neustále udržuje popredné miesto na trhu s dekoratívnymi náterovými látkami.

 

Potvrdzujú to v neposlednej rade aj nové exportné teritóriá a záujem zahraničných odberateľov o naše produkty. V priemyselnom segmente sa zabezpečujú stále ambicióznejšie požiadavky spotrebiteľov v oblasti povrchových úprav ako je stavebníctvo, strojárstvo, dopravná technika a cestná infraštruktúra, konštruktérstvo, energetika, nábytkárstvo a drevospracujúci priemysel. Produkcia je určená pre domáci ako aj pre náročné zahraničné trhy. CHEMOLAK a.s. je dnes progresívnym, moderným výrobcom náterových látok, lepidiel a živíc, ktorý vychádza z 130-ročných skúseností, vývoja a najnovších poznatkov vedy.

 

CHEMOLAK sa stal flexibilným a spoľahlivým dodávateľom kvalitných náterových látok so širokým servisom služieb, odborným poradenstvom a dynamicky sa rozvíjajúcimi službami.

Všetky varianty produktu (2) Natrima! na bazény

43,20 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
2,5 l 0405 - modrá C00630 2,5 l 0405 - modrá
C00630
skladom 43,20 € skladom 43,20 €
+
-
2,5 l 0521 - zelená C00631 2,5 l 0521 - zelená
C00631
skladom 43,20 € skladom 43,20 €
+
-