Lepidlo Pattex Express Fix PL600
Lepidlo Pattex Express Fix PL600

Značka: HENKEL

Lepidlo Pattex Express Fix PL600
Zatvoriť

Lepidlo Pattex Express Fix PL600

Značka: HENKEL

Kód produktu: VAR-K002870

Lepidlo Pattex Express Fix PL600

Pattex Express Fix PL600 je zdokonalená rozpúšťadlová technológia pre interiérové a exteriérové aplikácie. Pattex PL 600 je prvé profesionálne rozpúšťadlové lepidlo s INSTANT TACK, ktoré lepí široké spektrum materiálov a poskytuje okamžité spojenie s podkladom bez nutnosti odvetrania a čakania.

Zobraziť viac
balenie (1)

na objednávku

Na predajni v Žiline v pondelok, 11.07.2022
U vás v utorok, 12.07.2022

+
-

Myslite aj na pomôcky

Zatiaľ žiadne produkty.

Popis produktu

Pattex Express Fix PL600 je zdokonalená rozpúšťadlová technológia pre interiérové a exteriérové aplikácie. Pattex PL 600 je prvé profesionálne rozpúšťadlové lepidlo s INSTANT TACK, ktoré lepí široké spektrum materiálov a poskytuje okamžité spojenie s podkladom bez nutnosti odvetrania a čakania.

OBLASTI POUŽITIA: Pattex Express Fix PL600 bol špeciálne vyvinutý na účinné zlepenie väčšiny bežných stavebných materiálov: betón, drevo, kov, PVC-U, keramické obklady a dlažby, panely. Pattex Express Fix PL600 má vysokú počiatočnú priľnavosť - INSTANT TACK™.

PRÍPRAVA POVRCHU: Povrchy musia byť čisté, suché, tvrdé a zbavené prachu a mastnoty. Dôkladne ich očistite. Odstráňte staré nátery, tapety a voľné časti. Povrch môže byť viditeľne vlhký alebo neustále vystavovaný vlhkosti. Podklady musia byť stabilné.

APLIKÁCIA: Odrežte špičku kartuše nad závitnicou. (efarby.sk)Naskrutkujte plastový nadstavec a diagonálne odrežte jeho špičku. Kartušu vložte do vytláčacej pištole. 5-10 minút po aplikácii je ešte možné polohu lepených predmetov upraviť. Nanášajte na jeden z povrchov: bodovo, aby ste vyrovnali prípadné nerovnosti povrchu, alebo vo vertikálnych pásoch, kvôli vyššej počiatočnej priľnavosti a odolnosti proti zaťaženiu vlhkosťou. V prípade vonkajšieho použitia naneste vertikálne pruhy. Po každej aplikácii uvolnite spúšť pištole, aby lepidlo ďalej nevytekalo - to sa netýka skladacej pištole DW 111.

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

Mohlo by vás zaujať aj

Značka: HENKEL

Všetky varianty produktu (1) Lepidlo Pattex Express Fix PL600

8,77 €
Názov Balenie Kód Dostupnosť Cena s DPH
375 g 375 g K002870 375 g
K002870
na objednávku 8,77 € na objednávku 8,77 €
+
-