Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
JUPOL GOLD new generation - kvalitná umývateľná interiérová farba na steny

JUPOL GOLD new generation - kvalitná umývateľná interiérová farba na steny

Hodnotenie:
Značka:

Jupol Gold je ekologická interiérová farba, ktorá sa vyznačuje výnimočne nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín, neobsahuje zmäkčovadlá ani tažké kovy.

Používa na dekoračnú ochranu stien a stropov v obytných a občianskych budovách, školách, materských školách, nemocniciach, hoteloch, domovoch dôchodcov a iných objektoch. Vhodnými podkladmi sú jemné omietky všetkých druhov, povrchy vyrovnané vyrovnávacími hmotami, papierové a reliéfne tapety, reliéfne tapety zo sklenných vlákien ako aj sadrokartónové a vláknocementové dosky, drevotriesky, neomietnutý betón a pod. 

Spotreba: 0,12 - 0,19 L/m2 pri 2 vrstvách


Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
4,80 € bez DPH
5,76 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
biela
Dostupnosť: 1-2 dni

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:
Dokúpte si aj:
JUBOCID - protiplesňová prísada do farieb
1-2 dni
3,53 € 4,24 € s DPH
Šablona na stenu - Ornament listy 2
1 odtieň
skladom
26,40 € 31,68 € s DPH
Plachta zakrývacia 12my
2 odtiene
1-2 dni
2,26 € 2,71 € s DPH

JUPOL GOLD new generation - kvalitná umývateľná interiérová farba na steny

JUPOL GOLD je vnútorná maliarska farba s vysokou krycou schopnosťou, šetrná k životnému prostrediu, vyrobená na základe vodnej disperzie polymérnych spojív.

Používa sa na dekoračnú ochranu stien a stropov v obytných a občianskych budovách, školách, materských školách, nemocniciach, hoteloch, domovoch dôchodcov a iných objektoch. Vhodnými podkladmi sú jemné omietky všetkých druhov, povrchy vyrovnané vyrovnávacími hmotami, papierové a reliéfne tapety, reliéfne tapety zo sklenných vlákien ako aj sadrokartónové a vláknocementové dosky, drevotriesky, neomietnutý betón a pod.

Možné je aj nanášanie na dobre prídržné staré disperzné nátery a dobre prídržné dekoračné omietky všetkých druhov.

Spotreba: 0,12 - 0,19 L/m2 pri 2 vrstvách

Ako základný penetračný náter použite Akril Emulziu 

Farba sa vyznačuje výnimočne nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín, neobsahuje zmäkčovadlá a ťažké kovy a spĺňa požiadavky »Commission Decision 2002/739 EC, establishing revised ecological criteria for the award of the Community eco-label to indoor paints and varnisches and amending Decision 1999/10/EC« a »Basic Criteria for Award of the Environmental Label, Low-Emission Wall Paints RAL UZ 102, sept. 2003«.

Výrobňa farby je pod stálym dohľadom TÜV SÜD Industrie Service GmbH, München a spĺňa požiadavky na označenie “PREVERENÉ MNOŽSTVO ŠKODLIVÝCH LÁTOK a KONTROLOVANÁ VÝROBŇA” – POLLUTANT TESTED A PRODUCTION MONITORED (TÜV SÜD Test Standard TM 07 Dispersion Paints “Issue 09/04”).

Jednoducho sa nanáša a dodáva sa v širokej škále farebných odtieňov. Farebný film je dobre paropriepustný a odolný proti mokrému oteru, tak že nie veľmi prídržné nečistoty môžeme z premaľovaných povrchov umyť handrou namočenou do roztoku bežných domácich čistiacich prostriedkov. Na maľovanie normálne nasiakavých, svetlých a nie veľmi znečistených povrchov v menej náročných objektoch zvyčajne stačí už jednonásobný náter. 

Do farby na dekoračnú ochranu stenových a stropných povrchov použitej v priestoroch, v ktorých z dôvodu vysokej relatívnej vlhkosti vzduchu je veľká možnosť vzniku kondenzácie, najmä v kútoch, za skriňami a na iných miestach, kde je najväčšia pravdepodobnosť intenzíveho rozvoja rôznych druhov stenových plesní (kuchyne, kúpelne a iné sanitárne priestory, práčovne, komory a pod.), môžeme pridať 5 až 7,5% (50 až 75 ml/l) JUBOCIDU.