Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
JUPOL CITRO - protiplesňová farba s vôňou citrónu

JUPOL CITRO - protiplesňová farba s vôňou citrónu

Hodnotenie:
Značka:

+ darček pre Vás ihneď na stiahnutie tu!

JUPOL CITRO je biela vnútorná maliarska farba vhodná na dekoračnú ochranu stien a stropov v priestoroch, v ktorých z dôvodu vysokej relatívnej vlhkosti vzduchu je veľká pravdepodobnosť vzniku kondenzátu a na základe toho v kútoch, za nábytkom a iných miestach veľká možnosť intenzívneho rozvoja rôznych druhov plesní na stenách. 

Ak potrebujete zničiť pleseň, tak v prvom kroku ju priamo postriekajte prostriedkom Algicid Plus a pleseň mechanicky ošrabte. Následne stenu vymaľujte Jupolom Citro. Ak je stena napadnutá plesňou vo väčšej miere, pridajte do Jupolu Citro výrobok Jubocid (0,75g na 1L Jupolu), ktorý ešte do väčšej miery znemožňuje rast a rozvoj väčšiny najrozšírenejších plesní a iných mikroorganizmov na stenách. Stena je tak chránená pred ďalším vznikom plesne.  

Spotreba/výdatnosť: 0,17 -0,2 L / m2 (pred prvým náterom nových omietok je nutný penetračný náter Akril Emulzia zriedený v pomere 1:1 s vodou)


Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
8,70 € bez DPH
10,44 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
biela
Dostupnosť: 1-2 dni

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:
Dokúpte si aj:
JUPOL THERMO - termoizolačná farba na steny
1 odtieň
1-2 dni
33,98 € 40,78 € s DPH
JUBOCID - protiplesňová prísada do farieb
1-2 dni
3,53 € 4,24 € s DPH
Páska maskovacia maliarska Profi
5 odtieňov
1-2 dni
1,76 € 2,11 € s DPH
Biozor Pento + s rozprašovačom - Protiplesňový bezfarebný náter
1 odtieň
skladom
4,06 € 4,87 € s DPH

JUPOL CITRO - protiplesňová farba s vôňou citrónu


JUPOL CITRO je vnútorná maliarska farba vhodná na dekoračnú ochranu stien a stropov v priestoroch, v ktorých z dôvodu vysokej relatívnej vlhkosti vzduchu je veľká pravdepodobnosť vzniku kondenzátu a na základe toho v kútoch, za nábytkom a iných miestach veľká možnosť intenzívneho rozvoja rôznych druhov plesní na stenách.

Ak potrebujete zničiť pleseň, tak v prvom kroku ju priamo postriekajte prostriedkom Algicid Plus a pleseň mechanicky ošrabte. Následne stenu vymaľujte Jupolom Citro. Ak je stena napadnutá plesňou vo väčšej miere, pridajte do Jupolu Citro výrobok Jubocid (0,75g na 1L Jupolu), ktorý ešte do väčšej miery znemožňuje rast a rozvoj väčšiny najrozšírenejších plesní a iných mikroorganizmov na stenách. Stena je tak chránená pred ďalším vznikom plesne

Spotreba: 0,17 -0,2 L / m2

Vhodnými podkladmi sú jemné omietky všetkých druhov, povrchy vyrovnané vyrovnávacími hmotami, reliéfne papierové tapety, ako aj sadrokartónové a vláknocementové dosky, drevotriesky, neomietnutý betón a pod. Možné je aj nanášanie na dobre prídržné staré disperzné nátery a dobre prídržné dekoračné omietky všetkých druhov. 

JUPOL CITRO sa vyznačuje veľmi nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín, neobsahuje ťažké kovy. V priebehu nanášania a schnutia má príjemnú citrónovú vôňu. Aj premaľované povrchy, ktoré sú často navlhnuté kondenzátom sú pomerne dlho odolné pred napadnutím najrozširenejšími druhmi stenových plesní, ich odolnosť môžeme ešte zvýšiť, ak do farby pridáme 5 až 7,5% (50 až 75 ml/l) JUBOCIDU. Farebný film je dobre paropriepustný a odolný proti suchému oteru, pri čistení mokrou handrou alebo hubou dochádza k jeho mäknutiu a poškodeniu. 

 

Biocídny výrobok! Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.