Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
Jupol BIO - ekologická interiérová farba na steny

Jupol BIO - ekologická interiérová farba na steny

Hodnotenie:
Značka:

Bio vápenná vnútorná farba je vyrobená na základe haseného vápna – prírodnej suroviny, ktorá poskytuje veľkú pórovitosť konečnej vrstvy farby a tým veľkú paropriepustnosť. Používa sa na ochranu pamiatkových objektov ako aj obytných priestorov, najmä na dekoračnú ochranu stenových a stropných povrchov v priestoroch so stále zvýšenou vlhkosťou vzduchu. Spotreba: 0,18-0,21L / m2  v 2  vrstvách


Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
10,65 € bez DPH
12,78 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
BIO
Dostupnosť: 1-2 dni

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:
Dokúpte si aj:
JUPOL BIO SILICATE - antialergická vnútorná farba na steny
1 odtieň
1-2 dni
17,57 € 21,08 € s DPH
Páska maskovacia maliarska Profi
5 odtieňov
1-2 dni
1,76 € 2,11 € s DPH

Jupol BIO - ekologická interiérová farba na steny

Bio vápenná vnútorná farba je vyrobená na základe haseného vápna – prírodnej suroviny, ktorá poskytuje veľkú pórovitosť konečnej vrstvy farby a tým veľkú paropriepustnosť. Používa sa na ochranu pamiatkových objektov ako aj obytných priestorov, najmä na dekoračnú ochranu stenových a stropných povrchov v priestoroch so stále zvýšenou vlhkosťou vzduchu.

 

Vlastnosti:

 

silný dezinfekčný účinok, prírodný fungicídny a baktericídny účinok;

jednoduché nanášanie;

veľmi paropriepustná;

výnimočne nízky obsah prchavých organických zlúčenín;

biela farba.

Spotreba: 0,18-0,21L / m2  v 2  vrstvách

Viac info:

BIO VÁPENNÁ VNÚTORNÁ FARBA je biela vnútorná maliarska farba vyrobená na základe haseného vápna. Používa sa na dekoračnú ochranu stien a stropov v budovách architektonického dedičstva ako aj v nových obytných a iných budovách, najmä v priestoroch, v ktorých z akéhokoľvek dôvodu existuje pravdepodobnosť vlhnutia stien a stropov vplyvom kondenzácie (kuchyne, pivnice a pod.), ale na takúto ochranu nie je požadované použitie umývateľných farieb, resp. farieb odolných proti mokrému oteru.

Vhodným podkladom sú jemné vápenné a vápennocementové omietky, nie veľmi drsné vápenné a vápennocementové dekoračné omietky a staré vápenné nátery dobre prídržné k podkladu. 

Farba sa vyznačuje nízkym obsahom prchavých organických zlúčenín, neobsahuje ťažké kovy; z dôvodu veľkého obsahu haseného vápna má na premaľované povrchy silný dezinfekčný účinok; aj premaľované povrchy, ktoré sú často navlhnuté kondenzátom sú pomerne dlho odolné pred napadnutím najrozširenejšími druhmi stenových plesní.

Jednoducho sa nanáša, pretože na rozdiel od klasických vápenných náterov sa môže nanášať aj maliarskym valčekom. Farebný film je dobre paropriepustný a odolný proti suchému oteru, pri čistení mokrou handrou alebo hubou však dochádza k jeho poškodeniu.