Naposledy pre vás www.efarby.sk pripravili:
 
eFarby.sk - Maliarske potreby a vybavenie Shop roku 2015 - finalista
 
IDEAPAINT CREATE WHITE - biela whiteboardová farba iPaint

IDEAPAINT CREATE WHITE - biela whiteboardová farba iPaint

Hodnotenie:
Značka:

iPaint alebo ideapaint je whiteboardová farba, ktorú môžete natierať na akýkoľvek povrch a vytvoriť si z neho miesto s popisovateľnou plochou, ktorá sa dá na sucho zotierať handričkou.

Stiahnite si zdarma návod, ako vytvoriť popisovateľnú stenu

IdeaPaint je priekopníkom vo svojom segmente. Narozdiel od podobných whiteboardových farieb iPaint prešla dlhým vývojom v chemických laboratóriách v USA a tak je to najkvalitnejšia whiteboardová farba na svetovom trhu.  

Povrchy: IdeaPaint CREATE (WHITE a CLEAR) môže byť aplikovaný spolu so schválenými základnými nátermi na povrchy ako napr.: nový alebo už natretý sadrokartón, vyzretá sadrová stierka, kriedová tabuľa, biela kancelárska tabuľa, (ne)pozinkovaná oceľ, PVC a iné plasty, sklo alebo znečistené povrchy typické pre opotrebované tabule (whiteboard/chalkboard). Aplikujte na steny, dvere, stĺpy atď.

Výdatnosť: 4,6-6m2 / zo setu 

Viac informácií
  • Doprava zadarmo pri platbe nad 150 €
  • Dodanie tovaru vo veľkých množstvách do 24hod.
  • Možnosť objednať si profesionálneho maliara
255,15 € bez DPH
306,18 € s DPH
Veľkoobchodné ceny
biela
Dostupnosť: skladom

Kalkulačka spotreby farby
Výdatnosť:
Počet vrstiev:
Povrch v m2:
Spotreba farby:
Dokúpte si aj:
HANDRIČKY IDEAPAINT ERASE
1 odtieň
skladom
16,04 € 19,25 € s DPH
ČISTIACI SPREJ IDEAPAINT CLEANER
1 odtieň
skladom
12,80 € 15,36 € s DPH
IDEAPAINT PRIMER - podkladová farba pod IdeaPaint
1 odtieň
do 5 dní
33,61 € 40,33 € s DPH
SketchPaint - popisovateľná farba na stenu (whiteboard)
4 odtiene
skladom
44,73 € 53,68 € s DPH

IDEAPAINT CREATE WHITE - biela whiteboardová farba iPaint

IdeaPaint CREATE je jedným z najflexibilnejších, cenovo efektívnych popisovateľných povrchov, meniac rôznorodé priestory/povrchy na miesto kreativity. Je dostupný v klasickej bielej (WHITE) alebo bezfarebnej (CLEAR) verzii, ktorú môžete natierať na farebný podlad a whiteboard tak nemusí byť len biely.

 IdeaPaint je priekopníkom vo svojom segmente. Narozdiel od podobných whiteboardových farieb iPaint prešla dlhým vývojom v chemických laboratóriách v USA a tak je to najkvalitnejšia whiteboardová farba na svetovom trhu.

Vlastnoti:

 • efarby.sk sú výhradným distribútorom tejto farby pre SR a ČR. Hľadáme partnerov na predaj do: kamenných obchodov, pre maliarov, architektov, školy, školky... Napíšte nám na infoZAVINACefarby.sk 

 • Jednoduchá aplikácia valčekom

 • Aplikácia striekacou pištoľou (iba profesionálni inštalatéri)

• Takmer bez zápachu

• Najnižší obsah VOC v kategórii

• Povrch popisovateľný o 4 dni

• V súlade s požiadavkami na ochranu životného prostredia

• Komerčný stupeň kvality

• 10 ročná garancia pri inštalácii profesionálom pre popisovateľné povrchy

 

 Povrchy IdeaPaint CREATE (WHITE a CLEAR) môže byť aplikovaný spolu so schválenými základnými nátermi na povrchy ako napr.: nový alebo už natretý sadrokartón, vyzretá sadrová stierka, kriedová tabuľa, biela kancelárska tabuľa, (ne)pozinkovaná oceľ, PVC a iné plasty, sklo alebo znečistené povrchy typické pre opotrebované tabule (whiteboard/chalkboard). Aplikujte na steny, dvere, stĺpy atď.

 

 Čas schnutia / Podmienky 25°C (77°F) pri 50% relatívnej vlhkosti: Suché na dotyk za 1-2 hod. Úvodná doba vytvrdnutia - 4 dni.

 Výdatnosť: 4,6-6m2 / zo setu  

Ako na to?

Ideapaint sa natiera na suchý a dokonale rovný podklad. Môže sa jednať o vystierkovanú stenu, sadrokartón, písací stôl, skrine a pod. 

Ak chcete aby bol whiteboard aj magnetický, tak ako prvý náter sa v 4 vrstvách natiera magnetická farba. Táto farba vie pripraviť stenu do hladka a zároveň udrží 4 listy papiera A4. 

Následne sa na podklad natrie záklaný akrylátový náter IdeaPaint Primer, ktorý vytvorí výbornú adhéziu medzi podkladom a farbou Ideapaint.

Po zaschnutí základného náteru sa nanáša farba Ideapaint v jednej vrstve.

Celý proces natierania teda nie je zložitý, ale pre kvalitu popisovateľnej plochy by ste mali dodržať tieto odporúčania. Potom Vám iPaint garantuje 10ročný bezchybný stav popisovateľnej plochy.