Fasavit Omietka - hladená, silikónová
Fasavit Omietka - hladená, silikónová

Značka: Chromos-Svjetlost

65,49 €s DPH

54,58 €bez DPH

Fasavit Omietka - hladená, silikónová
Zatvoriť

Fasavit Omietka - hladená, silikónová

Značka: Chromos-Svjetlost

Kód produktu: VAR-PTH114

Fasavit Omietka - hladená, silikónová

Fasavit tenkovrstvová silikónová omietka je na báze silikónových pojív. Používa sa na dekoratívnu úpravu fasád (obzvlášť tých vystavených silným zrážkam) a povrch vnútorných stien. Má charakteristickú rovnomernú hladenú štruktúru. Je vodoodpudivá, paropriepustná, odolná voči UV žiareniu a…

Zobraziť viac
farba (2)

    Vyberte si alebo vyhľadajte odtieň

balenie (1)

65,49 €s DPH

54,58 €bez DPH

na objednávku

Na predajni v Žiline v piatok, 10.06.2022
U vás v pondelok, 13.06.2022

+
-

Popis produktu

Fasavit tenkovrstvová silikónová omietka je na báze silikónových pojív. Používa sa na dekoratívnu úpravu fasád (obzvlášť tých vystavených silným zrážkam) a povrch vnútorných stien. Má charakteristickú rovnomernú hladenú štruktúru. Je vodoodpudivá, paropriepustná, odolná voči UV žiareniu a atmosférickým vplyvom. Vďaka zvláštnym aditívam chráni pred výskytom rias a plesní.

Použitie:

Používa sa na všetky druhy vhodne pripravených stavebných podkladov (jemné minerálne omietky, vláknocementové a sádrokartónové dosky, drevotrieska, betón starý najmenej 3 mesiace) a ako vrchná vrstva v tepelno-izolačných systémoch.

Výdatnosť:

NZG 1,0 mm 1,5 kg/m2

NZG 1,5 mm 2,5 kg/m2

NZG 2,0 mm 2,9 kg/m2

NZG 2,5 mm 3,6 kg/m2

Vyrába sa v bielej farbe, použitím tónovacieho systému je možné pripraviť veľké množstvo rôznych odtieňov.

Schnutie:

Podklad musí byť suchý, pevný, hladký a čistý. Teplota vzduchu a podkladu musí byť pri aplikácii vyššia než +5 °C a nižšia než +30 °C. Nutné aplikovať na základný náter v odtieni omietky 24 hodín pred aplikáciou omietky! Omietka sa aplikuje ručne pomocou hladítka z nerezovej ocele či strojovo v hrúbke najväčšieho zrna. Omietku hneď alebo niekoľko minút po aplikácii štruktúrovať krúživými pohybmi pomocou tvrdého plastového hladítka.

... viac

Otázky & Odpovede

Chcete sa niečo opýtať?

Hodnotenie zákazníkov

Pomôžte ostatným pri výbere

Napísať hodnotenie

O značke Chromos-Svjetlost

Spoločnosť Chromos Svjetlost sídli v Chorvátsku v Lužani, mestečku neďaleko mesta Slavonski Brod.

Viac ako 100 ročná tradícia v oblasti výroby farieb a ideálna lokalita s veľmi dobrým dopravným spojením a infraštruktúrou sú výborným predpokladom fungovania a rozvoja spoločnosti.

Ich dlhodobý rast začal v polovici 90-tych rokov. Výnimočná kvalita výrobkov a veľmi úzky vzťah s odberateľmi im pomohol stať sa významným výrobcom na niektorých európskych trhoch.

Nepretržitá práca na zdokonaľovaní a ďalšom rozvoji týchto dvoch základných kameňov obchodnej stratégie pomáha zlepšovať obchodné výsledky rok čo rok. Systém tónovania zaručuje veľmi vysokú kvalitu a konkurencie schopnosť  na medzinárodných trhoch.

Významné investície do rozvoja nových a vylepšovania stávajúcich výrobkov priniesli širokú ponuku kvalitných produktov porovnateľných s najväčšími európskymi výrobcami farieb a lakov.

Táto kvalita výrobkov pomohla zvýšiť  dopyt po výrobkoch Chromos Svjetlost na európskych trhoch a ich export rastie. Skúsení zamestnanci a veľmi dobre vybavené vývojové centrum umožňuje hľadieť  do budúcnosti s istotou na ďalší rozvoj.

Vstup Chorvátska do EU umožňuje sa naďalej úspešne rozvíjať a osloviť ďalších zákazníkov v členských štátoch EU.

Všetky varianty produktu (2) Fasavit Omietka - hladená, silikónová

65,49 € - 65,50 €
Farba Názov Kód Dostupnosť Cena s DPH
25 kg zr. 1,0 mm PTH114 25 kg zr. 1,0 mm
PTH114
na objednávku 65,49 € na objednávku 65,49 €
+
-
25 kg zr. 2,0 mm PTH117 25 kg zr. 2,0 mm
PTH117
na objednávku 65,50 € na objednávku 65,50 €
+
-